CZK
Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

elmo-sa@elmo-sa.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 585 316 116

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Pavlovická 29/25
Olomouc 779 00

ELMO-SA, spol.s r.o.
Elektroinstalace Olomouc

Firma ELMO-SA, spol.s r.o. - Elektroinstalace Olomouc - provádí elektromontážní a elektroinstalační práce v okolí Olomouce. Našim dalším zaměřením je instalace elektrických rozvodů a hromosvody. Zajišťujeme revize elektroinstalací, hromosvodů a spotřebičů.

Jsme smluvním partnerem společnosti ČEZ Distribuce, a.s., pro kterého zajišťujeme elektromontážní práce v oblasti rozvodných energetických zařízení. Zajišťujeme kompletní práce v oblasti silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace počínaje zpracováním projektové dokumentace přes realizaci díla přes revizi a zhotovení revizní zprávy až po zabezpečení servisu.

Co se týče elektromontážních a elektroinstalačních prací, v této oblasti provádíme zpracování projektové dokumentace pro domovní a průmyslové elektroinstalace. Postaráme se o kompletní dodávku elektroinstalace pro bytový nebo rodinný dům, garáž nebo samostatný byt. Každá realizace je individuální - zákazník si sám může zvolit design jednotlivých prvků, jako jsou vypínače, zásuvky, svítidla až po další koncové prvky jako jsou termostat nebo inteligentní ovládání.

Na poli průmyslové elektromontáže máme zkušenosti s instalací elektromontáže pro výrobní a skladovací závody, sportovní haly, zemědělské a komerční objekty. Po dokončení elektroprací se postaráme o revize, certifikáty a další dokumenty potřebné k ukončení zakázky.

Zpracováváme projektové dokumentace elektro včetně zajištění inženýrské činnosti pro projekt. Instalujeme silnoproudé rozvody. Navrhujeme osvětlení interiérů a exteriérů. Zajišťujeme elektroinstalace klimatizace, vzduchotechniky, elektronických zabezpečovacích a požárních kamerových systémů (EZS, EPS). Instalujeme anténní rozvody STA, strukturovanou kabeláž, telekomunikační techniku a domácí telefonní systémy. Provádíme výstavbu, rekonstrukci, opravu a údržbu veřejného osvětlení a výstavbu kabelových přípojek a přeložek sítí VN nebo NN.

Instalujeme hromosvody nebo hromosvodové soustavy pro bytovou, průmyslovou a občanskou výstavbu. Realizujeme hromosvodařské práce u novostaveb a i rekonstrukce stávajících hromosvodů. Provádíme montáž uzemnění včetně měření a také porevizní opravy hromosvodových soustav.

Zajišťujeme výchozí a periodické revize elektrických zařízení. Děláme také revize ručního nářadí a spotřebičů. Zajišťujeme servisní a porevizní opravy a energetický servis.

Zabýváme se řešením smluv na věcná břemena přípojek NN. Zajišťujeme geodetické zaměření přípojek NN a územní souhlas na přípojky NN včetně kolaudace. Navrhujeme a měříme osvětlení. Provádíme měření a regulaci.

moreless
Informační zdroje

Elektronické zabezpečovací systémy a příslušenstvíOsvětlení a svítidlaSatelitní a anténní technikaElektroinstalační práceKontrolní a bezpečnostní zařízeníVzduchotechnika, klimatizace a ventilace

SLOGAN: Kompletní realizace elektroinstalace

Štítky: Elektromontážní, elektroinstalační práce, instalace elektrických rozvodů, revize hromosvodů

OBRÁZKY


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Elektromontážní práce jako kvalitní partner společnosti ČEZ Distribuce, a. s.

Elektromontážní práce jako kvalitní partner společnosti ČEZ Distribuce, ...

Zpracování projektové dokumentace pro elektrické přípojky a další činnosti poskytuje společnost ELMO-SA, spol.s r.o. z Olomouce jako smluvní partner společnosti ČEZ Distribuce, a. s.

Průmyslové elektroinstalace - kompletní elektromontáže pro výrobní závody, haly a zemědělské objekty

Průmyslové elektroinstalace - kompletní elektromontáže pro výrobní ...

Zkušeným dodavatelem průmyslových elektroinstalací pro výrobní závody, sportovní haly i zemědělské objekty je firma ELMO-SA.Kontakty

ELMO-SA, spol.s r.o.
Pavlovická 29/25
Olomouc 779 00
GPS: 49°36′13.64″ N, 17°16′44.36″ E

49°36′13.64″ N, 17°16′44.36″ E

QR kód firmy ELMO-SA, spol.s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA ELMO-SA, spol.s r.o. Elektroinstalace Olomouc
Adresa

Adresa

Pavlovická 29/25
Olomouc 779 00

elmo-sa@elmo-sa.cz
+420 585 316 116

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Bytové a domovní elektroinstalace

Bytové a domovní elektroinstalace

Průmyslové elektroinstalace

Průmyslové elektroinstalace

Hromosvody

Hromosvody

Kde nás najdete

Pavlovická 29/25
Olomouc 779 00

GPS49°36′13.64″ N, 17°16′44.36″ E

Plánování trasy

Pavlovická 29/25 Olomouc 77900

Prospekty

Certifikát kvality firmy