ELMO-SA, spol.s r.o.
Elektroinstalace Olomouc

CZKElektromontážní a elektroinstalační práce Olomouc

Firma ELMO-SA, spol.s r.o. - Elektroinstalace Olomouc - provádí elektromontážní a elektroinstalační práce v okolí Olomouce. Našim dalším zaměřením je instalace elektrických rozvodů a hromosvody. Zajišťujeme revize elektroinstalací, hromosvodů a spotřebičů.

Jsme smluvním partnerem společnosti ČEZ Distribuce, a.s., pro kterého zajišťujeme elektromontážní práce v oblasti rozvodných energetických zařízení. Zajišťujeme kompletní práce v oblasti silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace počínaje zpracováním projektové dokumentace přes realizaci díla přes revizi a zhotovení revizní zprávy až po zabezpečení servisu.

Co se týče elektromontážních a elektroinstalačních prací, v této oblasti provádíme zpracování projektové dokumentace pro domovní a průmyslové elektroinstalace. Zpracováváme projektové dokumentace elektro vč.zajištění inženýrské činnosti pro projekt. Instalujeme silnoproudé rozvody. Navrhujeme osvětlení interiérů a exteriérů. Zajišťujeme elektroinstalace klimatizace, vzduchotechniky, elektronických zabezpečovacích a požárních kamerových systémů (EZS, EPS). Instalujeme anténní rozvody STA, strukturovanou kabeláž, telekomunikační techniku a domácí telefonní systémy. Provádíme výstavbu, rekonstrukci, opravu a údržbu veřejného osvětlení a výstavbu kabelových přípojek a přeložek sítí VN nebo NN.

Instalujeme hromosvody a provádíme jejich revize.

Zajišťujeme výchozí a periodické revize elektrických zařízení. Děláme také revize ručního nářadí a spotřebičů. Zajišťujeme servisní a porevizní opravy a energetický servis.

Zabýváme se řešením smluv na věcná břemena přípojek NN. Zajišťujeme geodetické zaměření přípojek NN a územní souhlas na přípojky NN včetně kolaudace. Navrhujeme a měříme osvětlení. Provádíme měření a regulaci.


Katalog firem:    

Elektroinstalační práce

,  

Elektronické zabezpečovací systémy a příslušenství

,  

Kontrolní a bezpečnostní zařízení

,  

Osvětlení a svítidla

,  

Satelitní a anténní technika

,  

Vzduchotechnika, klimatizace a ventilace

,  
Štítky:

Elektromontážní, elektroinstalační práce Olomouc, instalace elektrických rozvodů, hromosvody, revize