Geoservis, s.r.o.


Markušovská cesta 1, Spišská Nová Ves 052 01
Píliarska výroba
Činnosť účtovných poradcov
Služby verejných nosičov a poslov
Montáž a opravy meracej a regulačnej techniky
Vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva
Veľkoobchodná a maloobchodná činnosť a sprostredkovanie v rozsahu: potraviny, nápoje a tabak, mäso a mäsové výrobky, ryby, ovocie a zelenina, mliekárenské výrobky, vajcia, olej, nápoje - alkoholické a nealkoholické, tabakový tovar, cukor, čokoláda, cukrovinky, káva, čaj, kakao, korenie, kozmetický a drogérijný tovar, textil, textilná galantéria, kvety, železiarsky tovar, hutnícke výrobky, obuv a kožená galantéria, koža, kožiarske výrobky, sklo, porcelán, elektronika, elektrospotrebiče, kancelárska a výpočtová technika, farby, laky, rozpúšťadlá, riedidlá, drevo, stavebný materiál a výrobky z dreva, nábytok, svietidlá, knihy, časopisy, noviny, hračky, školské a športové potreby, pohonné látky, mazivá a palivá, stroje a strojové zariadenia, obrábacie stroje a dopravné prostriedky
Opravy kancelárskej, reprografickej techniky a elektroniky a zariadení spotrebnej elektroniky
Výroba a montáž kancelárskej, reprografickej techniky a elektroniky a zariadení spotrebnej elektroniky

Produkty
  • zpracování účetnictví, finanční účetnictví, manažerské účetnictví, zpracování daní, auditorské služby, prověrky účetních výkazů, prověrky hospodářských výkazů
  • sušáky na prádlo, žehlicí prkna, nákupní tašky, domácí potřeby


Související články
Daňové poradenství, vedení účetnictví, mzdová agenda Brno

BELL consulting s.r.o.

Daňové poradenství, vedení účetnictví, mzdová agenda Brno

Všude samá čísla, tabulky, mzdy, vedení účetnictví zkrátka pro některé z nás horor. Pro jiné je to zábava a proto velice rádi zpracujeme Vaše účetnictví se všemi podklady. Zajistíme veškeré náležitosti, odborně poradíme a vše zařídíme i s institucemi.


Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou

Účetnictví Praha s.r.o.

Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou

Vedení účetnictví sebou přináší množství důležitých informací, položek, stresu a povinností a výsledek musí být bez jediné chyby. Jak to všechno zařídit a zároveň mít čas na práci, vedení firmy i rodinu? Externí vedení účetnictví, mzdové a daňové evidence se zárukou vám zajistí Účetnictví Praha s.r.o.


Certifikovaní specialisté na audity pro města, obce i podnikatelské subjekty

O - CONSULT, s.r.o.

Certifikovaní specialisté na audity pro města, obce i podnikatelské subjekty

Auditorská činnost má za úkol přezkoumat hospodaření subjektů dle právních předpisů a provádí jí auditor statutární nebo auditorská společnost. A auditorskou činností včetně služeb v oblasti účetnictví a daní se zabývá také společnost O-CONSULT s.r.o., která sídlí v Liberci.


Vedení a zpracování účetnictví Praha

EKMA PLUS, s.r.o.

Vedení a zpracování účetnictví Praha

Blíží se konec roku a tak nás pomalu začíná svírat pocit, že opět budeme muset uzavírat účetnictví a dělat daně. Pro některé je to hračka, pro jiné je to pěkně velký problém. Jak snadno na tento problém vyzrát? S odpovědí na tuto otázku Vám může pomoci firma EKMA PLUS s.r.o., která vede a zpracovává účetnictví.