Igmarko, s.r.o.


Slnečná 8, Košice - mestská časť Juh 040 01
Inštruktor autoškoly
Administratívne služby
Technik požiarnej ochrany
Bezpečnostnotechnické služby
Reklamné a marketingové služby
Výchova a vzdelávanie v oblasti ochrany práce v rozsahu : 03.2 - Výchova v vzdelávanie osôb na obsluhu vyhradených technických zariadení zdvíhacích 03.4 - Výchova a vzdelávanie viazačov bremien 07.2 - Vychova v zdelávanie osôb na montáž a demontáž lešení (lešenári)
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
Výchova a vzdelávanie v oblasti ochrany práce v rozsahu: Výchova a vzdelávanie osôb na obsluhu motorových vozíkov
Výchova a vzdelávanie v oblasti ochrany práce v rozsahu: - 01.1- výchova a vzdelávanie zamestnncov a vedúcich zamestncov 01.2 - výchova a vzdelávanie bezpečnostných technikov
Výchova a vzdelávanie v oblasti ochrany práce v rozsahu: 08.1 - Výchova a vzdelávanie zamestnancov na obsluhu vybraných stavebných strojov a zariadení 10.1 - Výchova a vzdelávanie osôb na obsluhu vybraných lesníckych strojov a zariadení 10.2 - Výchova a vzdelávanie osôb na obsluhu ručnej motorovej reťazovej píly pri ťažbe dreva 10.3 - Výchova a vzdelávanie osôb na obsluhu ručnej motorovej reťazovej píly pri inej činnosti

Produkty
  • zábavní parky, zajištění narozeninových party, firemní večírky, plesy, realizace koncertních představení, festivaly
  • pronájem billboardů, realizace marketingových kampaní, budování značky, realizace marketingových průzkumů

Batohy, vaky či sáčky na přezůvky s potiskem pro mateřské školy a předškoláky.
Vodácká trička, tílka a kšiltovky s vtipnými potisky.

Víceúčelová hala ve Zlíně slouží ke kulturním, sportovním i společenským akcím.


Související články
Firemní e-shop – informační a orientační systémy v ČR

Zapp Infosystémy s.r.o.

Firemní e-shop – informační a orientační systémy v ČR

Ucelený systém značení budov, tabule, venkovní informační a reklamní prvky, stojany, rámy a další produkty jsou profesionálním materiálem, který je určený pro jednotlivce a firmy, které chtějí prezentovat svoje produkty a služby co nejlepším způsobem. Veškeré produkty s tímto zaměřením si můžete vybrat i na e-shopu firmy Zapp Infosystémy s.r.o.


Dopřej svojí značce péči

STILLUS s.r.o.

Dopřej svojí značce péči

Jedním ze základů úspěšnosti každé firmy je investice do kvalitní a účinné reklamy. Proto svým klientům nabízíme vytvoření kompletního reklamního servisu pod jednou střechou. Díky tomu budou jednotlivé prvky v dokonalé souhře a reklama přinese efektivní výsledky.


Reklama, která jde s dobou

Světelná reklama Praha

Reklama, která jde s dobou

Každá firma, která chce, aby se o ní vědělo, potřebuje dobrou reklamu. Záleží na grafickém zpracování, ale také na materiálu, ze kterého bude vyrobena. Současná doba nabízí mnoho různých možností, které kvalitní výrobci polepů a reklamních poutačů dovedou využít.


Výroba 3D reklamy

STILLUS s.r.o.

Výroba 3D reklamy

Moderní 3D reklamy vynikají vysokou efektivitou při vynaložení nízkých pořizovacích nákladů. Jedná se tedy o propagační formát, do kterého se rozhodně vyplatí investovat. Jednou z možností jsou například reklamní boxy, které najdou své uplatnění na mnoha frekventovaných místech. Použitím LED žárovek bude úsporný i provoz.