TM-Stav, s.r.o.


Trhovisko 235/7, Dunajská Streda 929 01
Marketing, management, design
Výroba plastických výrobkov
Vykonávanie inžinierskych stavieb, priemyselných stavieb, bytových a občianskych stavieb (včítane vybavenosti sídliskových celkov) Činnosť stavbyvedúceho pozemné stavby, dopravné stavby (pozemné komunikácie, letiská) vodohospodárske stavby (zdravotno-vodohospodárske stavby)
Spracovanie dreva v rozsahu voľnej živnosti
Realizácia nájmu strojov a zariadení - leasing
Stavebná a inžinierská činnosť, prevádzkovanie stavebných služieb
Obchodná činnosť v oblasti: stavebnín a stavebných materiálov, výrobkov drevárského priemyslu, potravín, alkoholických a nealkoholických nápojov, poľnohospodárskych produktov, zeleniny, ovocia, vrátane južného ovocia, priemyselného tovaru, domácich potrieb, automobilov, poľnohospodárskych strojov, náhradných a doplňujúcich dielov, textilnéhotovaru a tovaru odievania, obuvi, športových potrieb, výrobkov sklárskeho priemyslu, galantérie, papieríctva, kožušín, umelých kožušín, výrobkov koženej galantérie, hračiek, bižutérie, nábytku a nábytkárskyhz výrobkov, kanceloárskej techniky, spotrebnej a zábavnej elektroniky, spojovacej techniky, telekomunikácie a výpočtovej techniky

Další produkty a služby
  • plastové polotovary, lisování plastů, vstřikování plastů, termoplasty výroba
  • ochrana podzemních vod, inženýrská geologie, sanace horninového prostředí, likvidace ekologických zátěží, geodetické práce
  • pokládka koberců, renovace podlah, podlahové krytiny, změření rovnosti podkladu, stěrkování nivelačními tmely
  • výstavba bytových jednotek, stavba řadových domů, realizace projektů pro novostavby, zpracování projektové dokumentace
  • stavební a hoblované řezivo, truhlářské a stolařské řezivo, jehličnaté řezivo, pořez kulatiny, pilařská výroba

Výškové práce na budovách, čištění okapů, rizikové kácení.

Výškové práce na budovách, čištění okapů, rizikové kácení

Dodavatel projektové dokumentace pro váš nový domov.

Dodavatel projektové dokumentace pro váš nový domov

Související články
Nábytek z palet na zakázku vyrábí firma Pila Benda

Pila Benda s.r.o.

Nábytek z palet na zakázku vyrábí firma Pila Benda

Dřevěné palety slouží k převážení nejrůznějšího zboží po silnici, kolejích i po vodě. Využívají se také v supermarketech. Hodit se vám ale budou také doma. K čemu? Vyrábí se z nich nábytek do interiéru i na zahradu. Vyzkoušet můžete třeba postel z palet, konferenční stolky či venkovní posezení. Nábytek z palet všeho druhu v různých povrchových úpravách vyrábí firma Pila Benda s.r.o..


O kanalizace z plastu se postará společnost Gebr. Ostendorf – OSMA zpracování plastů

Ostendorf - OSMA s.r.o.

O kanalizace z plastu se postará společnost Gebr. Ostendorf – OSMA zpracování plastů

Přemýšlíte nad materiálem pro výrobu kanalizace na vaší stavbě? Zkuste plastové potrubí, které je lehké, pevné, odolné a nevyžaduje nákladné čištění. Na plastové potrubí se specializuje společnost Gebr. Ostendorf – OSMA zpracování plastů, s.r.o., která na trhu působí od roku 1994 a je největším výrobcem plastových potrubních systémů v České republice.


Rodinné domy na klíč v kraji Vysočina postaví Homestead

Homestead, s.r.o.

Rodinné domy na klíč v kraji Vysočina postaví Homestead

Dřevostavby jsou ekonomické rodinné domy, které dokáží naplnit všechna vaše osobní přání. Stavby jsou energeticky úsporné, protože se vyznačují nadstandardními tepelně-izolačními vlastnostmi. Oproti klasické zděné stavbě za rok vytápění výrazně uspoříte. Ať už se tedy rozhodnete pro bungalov, tradiční nebo moderní dům, to vše vám dokážeme poskytnout.


Rekonstrukce bytu od návrhu až po realizaci

RG Interiéry - Radek Schmid

Rekonstrukce bytu od návrhu až po realizaci

Rekonstrukce interiérů, včetně veškerých bouracích i zednických prací nabízí firma RG interiéry. Bohaté zkušenosti má i v oblasti sádrokartonových prací, lepení tapet, pokládání veškeré podlahové krytiny. V náplni práce je i vytváření dekorativních omítek.