TM-Stav, s.r.o.


Trhovisko 235/7, Dunajská Streda 929 01
Marketing, management, design
Výroba plastických výrobkov
Vykonávanie inžinierskych stavieb, priemyselných stavieb, bytových a občianskych stavieb (včítane vybavenosti sídliskových celkov) Činnosť stavbyvedúceho pozemné stavby, dopravné stavby (pozemné komunikácie, letiská) vodohospodárske stavby (zdravotno-vodohospodárske stavby)
Spracovanie dreva v rozsahu voľnej živnosti
Realizácia nájmu strojov a zariadení - leasing
Stavebná a inžinierská činnosť, prevádzkovanie stavebných služieb
Obchodná činnosť v oblasti: stavebnín a stavebných materiálov, výrobkov drevárského priemyslu, potravín, alkoholických a nealkoholických nápojov, poľnohospodárskych produktov, zeleniny, ovocia, vrátane južného ovocia, priemyselného tovaru, domácich potrieb, automobilov, poľnohospodárskych strojov, náhradných a doplňujúcich dielov, textilnéhotovaru a tovaru odievania, obuvi, športových potrieb, výrobkov sklárskeho priemyslu, galantérie, papieríctva, kožušín, umelých kožušín, výrobkov koženej galantérie, hračiek, bižutérie, nábytku a nábytkárskyhz výrobkov, kanceloárskej techniky, spotrebnej a zábavnej elektroniky, spojovacej techniky, telekomunikácie a výpočtovej techniky

Produkty
  • plastové polotovary, lisování plastů, vstřikování plastů, termoplasty výroba
  • ochrana podzemních vod, inženýrská geologie, sanace horninového prostředí, likvidace ekologických zátěží, geodetické práce
  • pokládka koberců, renovace podlah, podlahové krytiny, změření rovnosti podkladu, stěrkování nivelačními tmely
  • výstavba bytových jednotek, stavba řadových domů, realizace projektů pro novostavby, zpracování projektové dokumentace
  • stavební a hoblované řezivo, truhlářské a stolařské řezivo, jehličnaté řezivo, pořez kulatiny, pilařská výroba


Související články
Základem pohodlného bydlení je podlaha

Podlahy Pavel Kasal

Základem pohodlného bydlení je podlaha

S jednou částí vašeho interiéru se setkáváte nejčastěji. Ať už sedíte u stolu, večer v křesle, nebo si právě chystáte něco dobrého v kuchyni. Jste v neustálém styku s vaší podlahou. Proto je to věc, která musí splňovat i ty nejnáročnější podmínky.


Podlahy do bytu i domu každé rodiny vyberete u firmy ZAHRADNÍK PARKET Praha 6

ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o.

Podlahy do bytu i domu každé rodiny vyberete u firmy ZAHRADNÍK PARKET Praha 6

Nevíte si rady s podlahou? Rozhodně bychom ji neměli podceňovat, protože podlaha se vybírá na mnoho let dopředu. Podlahy pro každou rodinu, do bytů i domů Vám pomohou vybrat ve společnosti ZAHRADNÍK PARKET spol. s r. o. z Prahy.


Široká nabídka všech typů podlah, samonivelační anhydritové a cementové, epoxidové a polyuretanové i betonové

PODLAHOVÉ SYSTÉMY – LIBEREC

Široká nabídka všech typů podlah, samonivelační anhydritové a cementové, epoxidové a polyuretanové i betonové

Podlahové systémy – Červinka a Syrový, je speciální firma, která se tímto tématem zabývá. Zajistí vždy dokonalý, kvalitní a naprosto špičkový základ, na který následně snadno a lehce budete moci použít jakýkoliv další materiál.


Asfaltová podlaha je praktická pro každý provoz

Jiří Víšek, spol. s r.o.

Asfaltová podlaha je praktická pro každý provoz

Asfaltová podlaha je stále žádanější v různých skladech i provozovnách. Oproti betonu má mnoho výhod. Jednou z nich je i naprostá bezprašnost nebo také odolnost vůči přírodním vlivům i mechanickému poškození. Oceňována je i rychlost pokládky.