ZvarWash, s.r.o.


Štefánikova 55, Michalovce 071 01
Strojárska výroba
Sprostredkovateľská činnosť
Obchodná činnosť-motorové vozidlá
Prenájom predaj a nákup nehnuteľností
Inžinierska činnosť v oblasti strojárstva
Správa nehnuteľností na základe honoráru alebo kontraktu
Veľkoobchod a maloobchod-potravinárske produkty Veľkoobchod a maloobchod-poľnohospodárske produkty Veľkoobchod a maloobchod-tovary pre domácnosť Veľkoobchod a maloobchod-textil Veľkoobchod a maloobchod-odevy Veľkoobchod a maloobchod-obuv Veľkoobchod a maloobchod-elektropríslušenstvo Veľkoobchod a maloobchod-kozmetika Veľkoobchod a maloobchod-železiarsky tovar Veľkoobchod a maloobchod-vykurovací a inštalačný tovar Veľkoobchod a maloobchod-použitý tovar Veľkoobchod a maloobchod-drevo Veľkoobchod a maloobchod-stavebný materiál Veľkoobchod a maloobchod-stroje pre textilný, strojársky priemysel Veľkoobchod a maloobchod-umelé hmoty

Produkty
  • strojírenská výroba, obrábění a soustružení, frézování kovových součástek, soustružnické automaty, zakázková kovovýroba
  • elektronická zařízení, bílá technika, hygienické potřeby, domácí potřeby, hudební nástroje
  • obchodní prostory k pronájmu, sklady a kanceláře k pronájmu, nabídka nebytových prostor

Obec Mikulůvka - sportovní a společenské vyžití ve Zlínském kraji.

Obec Mikulůvka - sportovní a společenské vyžití ve Zlínském kraji

Strojové omítání kvalitní štukovou omítkou ušetří čas i peníze - IL stavební, s.r.o..

Strojové omítání kvalitní štukovou omítkou ušetří čas i peníze - IL stavební, s.r.o.

Související články
Vstřikovací formy nejen pro český průmysl

TESPON s.r.o. - Nástrojárna Kolín

Vstřikovací formy nejen pro český průmysl

Práce s plasty je mnohdy velice náročná. Především, pokud se jedná o výrobu forem, které musejí mít naprosto přesné parametry, jenž jsou dané zadavatelem. Vstřikovací formy společnosti TESPON s.r.o. Využívají nejen české, ale i zahraniční firmy.


Realitní kancelář Znojmo

Znojemské reality

Realitní kancelář Znojmo

Společnost Znojemské reality se může pochlubit důkladným systémem. Tato firma zajistí prodej, koupi i pronájem nemovitosti. Toužíte po lepším a modernějším bydlení? Nebo se musíte přestěhovat z jiného důvodu například finančního? V tom případě se můžete obrátit na zkušeného partnera v oblasti prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí. Mají bohaté zkušenosti a vědí, co lidé potřebují. Vždy poradí, zařídí veškeré potřebné náležitosti a odborně pomohou i s hypotékou.


Zakružování trubek a spirál

Přidal s.r.o.

Zakružování trubek a spirál

Strojírenský, automobilový, letecký a další průmysl vyžaduje pouze kvalitní a profesionálně vyrobené komponenty, díky kterým je zajištěna funkčnost i dlouhá životnost strojů i dalších produktů. K takovým profesionálním činnostem patří například i zakružování trubek či spirál, které provádí i firma Přidal s.r.o., Kralice na Hané.


Kovoobrábění, CNC soustružení, svařování, frézování

Kovoobrábění Korvas s.r.o.

Kovoobrábění, CNC soustružení, svařování, frézování

Snažíte se najít ve své blízkosti kvalitní a spolehlivou firmu, která zajistí kovoobrábění, CNC soustružení, běžné nebo speciální svařování či frézování? V tom případě vám bude tím pravým pomocníkem společnost Kovoobrábění Korvas s.r.o., která sídlí v Hodoníně.