Svatby vesele - Ladislav Blahák


Pilníkovská 248, Praha 9 190 12
Svatby vesele - Ladislav Blahák je karikaturista pro firemní akce, večírky, párty, svatby, narozeniny a další eventy.

Jsme skupina kreslířů různých povah i stylů. Někdo vše plánuje, druhý spíše bohém, ale všichni profesionálové, což znamená, že nám jde především o spokojenost klienta. Reference svědčí o tom, že se nám to docela daří a lidé využívají našich služeb opakovaně, protože dárek tohoto typu je neotřelý a stálý.

Umíme i karikatury-loutky podle fotografií, portréty, obrazy, originální ručně malované šperky atd.

Jeden z nás je oceněný malíř na tělo i tvář. Bodypainting je vzrušující představení pro muže i ženy a facepainting je skvělá zábava.

Parta karikaturistů z Prahy a okolí je plně k vašim službám.

Produkty
  • umělecká řemesla, pasířství a restaurátorství, tepání a cizelování, umělecké štuky, plastické obrazy
  • svatba na klíč, svatební šaty, šaty pro družičky, svatební oznámení, svatební doplňky, ozdoby na auto, svatební salon, svatební agentura
  • skákací hrady, párty stany, nábytek pro společenské oslavy, dekorace stolů, stoly na rauty, zvukové sestavy, mixážní pulty, nádobí na servírování jídel, zábavné atrakce
  • firemní večírky, plesy, realizace představení, zábavní akce pro dospělé, kulturní akce pro školy, představení pro děti, kouzelnická vystoupení


Související články
Kamenné desky: krása a kvalita pro váš domov

Kamenosochařství Boček a syn

Kamenné desky: krása a kvalita pro váš domov

Chcete si zpříjemnit a zkrášlit váš domov? Pak jsou pro vás kamenné desky ideální volbou. Kamenné desky můžete použít pro obklad krbu, schodiště nebo parapetů. Kamenné desky jsou přírodní, odolné, elegantní a variabilní materiál, který vám nabízí mnoho možností designu a údržby. Podívejte se na naši nabídku kamenných desek z přírodního i umělého kamene na míru a objednejte si své kamenné desky snů.


Mechové obrazy od Romana Design – spojení přírody a designu

Mechové obrazy

Mechové obrazy od Romana Design – spojení přírody a designu

Představte si, že byste mohli mít kousek přírody ve svém domově nebo kanceláři. Žádné zalévání, hnojení ani sluneční světlo. Jen čistá, zelená a živá krása, která vás uklidňuje a inspiruje. To je to, co nabízí Romana Design - jedinečná tvorba mechových obrazů z nejkvalitnějších přírodních materiálů.


Svatba snů ve Zlíně se Svatby By Luu: šaty, doplňky, dekorace a víc

Svatby By Luu

Svatba snů ve Zlíně se Svatby By Luu: šaty, doplňky, dekorace a víc

Náš svatební salon je ideálním místem, kde splníme Vaše sny a přání. V našem salonu máme jak šaty různých velikostí a stylů, tak také závoje, podvazky, doplňky na rozlučku se svobodou. Možnost kávy a prossecca jsou pro nás při zkoušce šatů naprostou samozřejmostí, naleznete u nás také květinovou stěnu, houpačku a instax, díky tomu si můžete zvěčnit Vaše vzpomínky. Rádi Vám také pomůžeme s konceptem svatby, květinovou výzdobou a zapůjčením dekorací.


Půjčovna gastro zařízení pro svatby, oslavy, rauty a akce různého zaměření

GAVONA GASTRO s.r.o

Půjčovna gastro zařízení pro svatby, oslavy, rauty a akce různého zaměření

Pořádáte oslavu, svatbu, raut či jakoukoliv akci, která se neobejde bez dobrého jídla a pití? Základem úspěchu je kvalitní gastro zařízení, díky kterému bude kvalita přípravy a podávání pokrmů či pití na velmi vysoké úrovni. Nenechte si pokazit pořádanou akci podceněním gastronomického vybavení a využijte služeb společnosti GAVONA působící převážně v Jeseníku, Šumperku, Olomouci a okolí. Již řadu let poskytuje kompletní zajištění výbavy od sklenic či talířů až po konvektomaty či grily.


Firemní články
Originální, netradiční a vtipné svatební karikatury od Svatba vesele

Originální, netradiční a vtipné svatební karikatury od Svatba vesele

Společnost Svatba vesele nabízí netradiční a originální kreslení svatebních karikatur přímo na Vaší svatební zábavě, jako originální a vtipný dárek.