IDEAL TRADE, spol. s r.o.


Tečovice 45, areál ZD, Zlín -Tečovice 763 02
IDEAL TRADE, spol. s r.o. je obchodně výrobní firma. Prodáváme, dovážíme a distribuujeme nábytkové a bytové doplňky, kuchyně a kuchyňský nábytek, sedací soupravy, ložnice, obývací stěny, zábradlí, ploty, brány, vrata, pletiva, potrubní systémy a šroubení pro rozvody.

VELKOOBCHOD, PRODEJ, DOVOZ, IMPORT
Nábytkové doplňky, vybavení kuchyní, šaten:
- drátěný kuchyňský program
- drátěný program do šaten
- výsuvné odpadkové koše na prádlo
- výsuvné boxy
- kovářské ploty
- LED osvětlení
- nábytkové osvětlení
- nábytkové kování.
Komponenty pro kované ploty:
-plastové a kované ploty, pletiva
-nerezová zábradlí do interiérů i exteriérů.
Stavební kování.

ZNAČKY:
-IDEAL TRADE, TOWER, SKOFF, MAAN.

PLASTOVÝ VODOINSTALAČNÍ MATERIÁL:
- plastové tlakové trubky a tvarovky PPR, upevňovací technika - objímky pro:
- sanitární rozvody studené a teplé vody
- pro ústřední a podlahové vytápění
- izolace potrubí, armatury.

Kované komponenty MODIFER k výrobě plotů, bran, branek, zábradlí, mříží, aj. Určené pro kováře, zámečníky, stavební firmy, ale i kutily. Barvy základní, vrchní a patinovací pro kované ploty.

Montované nerezové zábradlí značky KUGEL-BÄR pro použití v interiéru i exteriéru, jednotlivé komponenty i modulové sestavy.

Komponenty pro posuvné a křídlové brány značky ROLLING CENTER.

Produkty
  • prodej hadicových spon, tepelní čerpadla, elektrické boilery, elektrické kotle, vodoinstalatérský materiál
  • vybavení interiérů, dekorace do bytu, umělé květiny, květináče a vázy, obrazy a fotorámečky, svícny a aromalampy
  • kuchyňské linky, skříňky do kuchyně, kuchyňské pracovní desky, barové pulty, kuchyňské stoly, kuchyňské židle, barové židle
  • postele z masivu, lůžka na míru, dřevěné noční stolky, vestavěné skříně z masivu, rošty a příslušenství
  • sedací soupravy, dvoumístné sedačky, trojmístné sedačky, rozkládací sedačky, rozkládací křesla, nabídka lenošek, sedací taburety, sedací pytle
  • kovové brány, gabionové koše, čtyřhranné pletivo, montáž oplocení, plotové sloupky a vzpěry, ostnaté a žiletkové dráty
  • sekční garážová vrata, vjezdové brány, plastové plotové profily, plastový plotový systém, plotovky z plastu
  • vybavení prodejen, konstrukce obchodních regálů, drátěné sítě, drátěné koše, distribuce reklamních stojanů
  • hutní materiál, závěsné systémy, drobné železářství, železné háky, pásky pro železářství, kovová síťovina
  • kroucené kovové prvky, ražené a kované tyče, výkovky a odlitky, sloupky a madla


Související články
Komínové a kotlové kartáče v různém provedení přímo od výrobce

KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o.

Komínové a kotlové kartáče v různém provedení přímo od výrobce

Kominické řemeslo se neobejde bez použití komínových a kotlových kartáčů. Společnost KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o. je přímým výrobcem komínových a technických kartáčů v různém materiálovém provedení (ocel, nerez, fíbr, silon). Firma vyrábí kvalitní kartáče, určené i pro čištění nerezových vložek.


On-line partnerský portál pro snadné nákupy i informace z velkoobchodu Schachermayer

Schachermayer, spol. s r.o. Praha

On-line partnerský portál pro snadné nákupy i informace z velkoobchodu Schachermayer

Schachermayer je velkoobchodní dodavatel pro řemeslníky, firmy v oblasti zpracování dřeva a kovu, průmyslui obchodu. Jedná se o rodinnou firmous dlouholetou tradicí (již šesti generací). V rámci neustálého zlepšování služeb pro své zákazníky dnes provozuje také on-line partnerský portál, který usnadňuje a zrychluje přístup k informacím o nabízených produktech i k jejich objednávání. Tento SCH Partnerportal navíc na základě zkušeností a požadavků svých zákazníků stále zdokonaluje.


Kuchyně Forman: Nejen kuchyňská linka nebo vestavné skříně podle vašich představ

Kuchyňské studio

Kuchyně Forman: Nejen kuchyňská linka nebo vestavné skříně podle vašich představ

Uvažujete o rekonstrukci kuchyně, ale žádná z běžně nabízených variant vás nezaujala? Nebo potřebujete elegantně vyřešit atypický prostor pro vaši kuchyňskou linku? Pak jsme tu právě pro vás. Kuchyňské studio Forman nabízí kuchyně na míru přesně podle vašich představ. To vše profesionálně a za výhodné ceny.


Výroba výlisků z ocelového, hliníkového a nerezového plechu

HS UMFORMTECHNIK s.r.o.

Výroba výlisků z ocelového, hliníkového a nerezového plechu

Pomocí hydraulických a mechanických lisů se vyrábí výlisky z plechů z různých materiálů. Společnost HS Umformtechnik disponuje lisy se sílou až 10 000 kN, pomocí kterých vyrábí výlisky z ocelového, hliníkového a nerezového plechu. Rovněž disponuje vlastní nástrojárnou, mycí linkou či 3D měřícím zařízením. Výlisky nachází uplatnění v oblasti automobilového průmyslu, ale též strojírenství a v dalších odvětvích.


Firemní články
Kované ploty, pojezdové brány, nerezové zábradlí, Zlín

Kované ploty, pojezdové brány, nerezové zábradlí, Zlín

Společnost IDEAL TRADE spol.s r.o. – specialista na kované ploty a nerezové zábradlí, Vám nyní nabízí historicky NEJVĚTŠÍ VÝPRODEJ kovaných komponentů vlastní značky MODIFER. Vybírat můžete ze širokého sortimentu výrobků: Montované nerezové zábradlí - jednoduchá stavebnice – kompletní montáž svépomocí - materiál určen k lepení, šroubování a natloukání - jednotlivé komponenty – držáky madel, držáky výplně, kotevní příslušenství, krytky a koncovky, kolena a klouby - možnost upravení komponent na atypické rozměry Kované ploty a další kované výrobky - lehce svařitelná ocel - výrobky opískovány a ošetřeny antikorozní směsí - ozdobné tyče, profily, ozdoby pro tyče, ozdobné prvky, kování pro dveře, koule, nýty, kované výrobky, stříšky Pojezdové brány - pohony bran, posuvy pro brány, kladky, šíny, dorazy, panty, kliky, závěsy, záslepky a další příslušenství Neváhejte a přidejte se k našim spokojeným zákazníkům – navštivte nás a vyberte si – všechny výrobky máme skladem.


Drátěný kuchyňský program, do šaten, koupelen, výsuvné boxy Zlín

Drátěný kuchyňský program, do šaten, koupelen, výsuvné boxy Zlín

Velkoobchod IDEAL TRADE, spol. s r.o. nabízí prodej, dovoz nábytkových doplňků značky IDEAL TRADE, TOWER, SKOFF, MAAN: - drátěný kuchyňský i koupelnový program - drátěný program do šaten - výsuvné odpadkové koše na prádlo - výsuvné boxy - kuchyňské odsavače, digestoře - nábytkové osvětlení, led osvětlení - kování. Komponenty pro kované ploty.


Plotové centrum, pletivo, nerezové zábradlí Zlín

Plotové centrum, pletivo, nerezové zábradlí Zlín

Kované komponenty MODIFER k výrobě plotů, bran, branek, zábradlí, mříží, aj. Určené pro kováře, zámečníky, stavební firmy, ale i kutily. Barvy základní, vrchní a patinovací pro kované ploty. Montované nerezové zábradlí značky KUGEL-BÄR pro použití v interiéru i exteriéru, jednotlivé komponenty i modulové sestavy. Komponenty pro posuvné a křídlové brány značky ROLLING CENTER. Pletivo poplastované a pozinkované, pletivo dekorační, průmyslové, bezpečnostní, lesnické, chovatelské sítě, ostnaté dráty, napínací a vázací dráty, napínáky, sloupky, brány a branky. PP - plastové ploty, jednotlivé profily i kompletní stavebnice plastového plotu


Nerezové zábradlí, komponenty pro montované zábradlí Zlín

Nerezové zábradlí, komponenty pro montované zábradlí Zlín

Nabízíme prodej nerezového zábradlí a komponentů pro montované zábradlí: - profily, trubky, kulatiny - sloupky - záslepky, koncovky - držáky madel, přechodky - držáky skla a kulatin - kolena, klouby a spojky - kotvící příruby, distanční pouzdra - krycí rosety - nerezová a dřevěná madla - nerez lankový systém - nerez přístřešky - nerez posuvné dveře - nerez doplňky. Nově poskytujeme nerez. komponenty pro řemeslníky a kutily, kteří si chtějí vyzkoušet montáž zábradlí pomoci vlastních sil. Nerezová zábradlí jsou vhodná pro použití nejen v exteriéru, ale i do interiéru díky vysoce kvalitní oceli. Stavebnicový systém zábradlí je velmi jednoduchý a praktický, ovšem hlavní předností je cena, která je mnohem příznivější, oproti zakázkové výrobě. Za cenu 3500 Kč bez DPH pořídíte 1 m nerez zábradlí a to včetně výplně. Spočítat cenu si můžete na našem Novém internetovém obchodě nebo nás kontaktujte a my Vám rádi vytvoříme kalkulaci. Dále nabízíme prodej kovaných polotovarů pod značkou MODIFER pro výrobu plotových dílců, mříží, balkónových zábradlí. Z kovaných komponentů dále nabízíme vhodné produkty pro svícny, krbové nářadí, lustry, věšáky a mnohem více. V rámci Plotového centra u nás můžete koupit rovněž plastové, hliníkové a obyčejné ploty a pletiva včetně příslušenství od českého výrobce. Mimo jiné nabízíme doplňky pro kováře jako jsou barvy či pojezdy pro brány. Distribuce zboží 2x týdně po celé České republice naší dopravou ZDARMA ,a nebo smluvní přepravní službou. Více informací o produktech a službách získáte na stránkách www.modifer.cz