Tyros Loading Systems CZ s.r.o.
Nakládací a vratová technika Praha


Nad Strouhou 126/6, Praha 4 - Braník 147 00
Společnost Tyros Loading Systems CZ s.r.o. se zabývá dodávkou a prodejem průmyslových vrat a překládacích zařízení. Patříme k nejvýznamnějším dodavatelům na českém a slovenském trhu, v nabídce máme široký sortiment nakládací a vratové techniky. Dodáváme sekční garážová vrata, rolovací průjezdné a průchozí otvory, zdvihací plošiny, vyrovnávací můstky a další. Zajišťujeme také kompletní servisní služby, 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu, dále provádíme renovace a výměny zařízení.

Dodávka, prodej, servis:
- průmyslových vrata, vratová technika
- nakládací a překládací zařízení.

Nakládací technika:
- vyrovnávací můstky
- těsnící límce
- mini vyrovnávací můstky a sklopné plechy
- předsazené komory
- zdvižné plošiny
- bezpečnostní systémy: zakládací klíny, brzdy, kontrolní systémy
- mobilní vyrovnávací můstky a pevné nájezdové můstky.

Průmyslová vrata:
- sekční vrata
- rychloběžná vrata
- protipožární vrata a dveře
- speciální vrata
- rolovací vrata a mříže
- lamelové clony
- kyvná vrata z PVC.

Specializujeme se na kompletní dodávky a nabízíme celou řadu možností vestavby a profesionálních elementů dle specifickým požadavkům zákazníků. Zapojujeme se co nejdříve do přípravných prací na nových projektech nebo přestavbách. Pokud Vás zaujala naše nabídka, obraťte se na nás, centrála se nachází na adrese Nad Strouhou 126/6, Praha 4 - Braník.

Další produkty a služby
  • kovová vrata, kovové ploty, kovové plotovky, kovové plotové sloupky, kovové plotové dílce, povrchová úprava kovových plotů
  • žebříkové výtahy, elektrické a ruční kladkostroje, mostové a portálové jeřáby, zednické kladky, hydraulické zvedáky
  • PVC oplocení, plastová garážová vrata, sekční vrata, rolovací vrata, posuvná vrata, plotovky z plastu
  • manipulační technika, manipulace s materiálem, paletové vozíky, vysokozdvižné vozíky, manipulátory na kontejnery, otočné stoly

Společnost zajišťující prodej pomůcek, laboratorní reagencie nejvyšší kvality, spojení umělé DNA či analyzování biologického materiálu.

Sdružení podnikatelů, podpora ekonomiky a obchodu.

Sdružení podnikatelů, podpora ekonomiky a obchodu

Související články
Průmyslová vrata – dodávka, montáž, záruční i pozáruční servis

Novaferm, s.r.o.

Průmyslová vrata – dodávka, montáž, záruční i pozáruční servis

Máte výrobní podnik, dílnu nebo jiné průmyslové prostory, kterým chcete zajistit bezpečnost, komfort a praktické řešení? Začněte speciálně řešenými vraty, která zajistí ještě mnohem více. Třeba praktickou manipulaci, zamezení úniku tepla a komfortní prostředí pro vaše zaměstnance. Abyste na to nebyli sami, tak se o systém vrat postará firma Novaferm, s.r.o., Praha 6.


Výroba strojních součástí řetězových převodů – řetězy a příslušenství

CONTRA Praha, s.r.o.

Výroba strojních součástí řetězových převodů – řetězy a příslušenství

Na českém trhu je stále více strojírenských firem, které potřebují kvalitní součásti a příslušenství pro další výrobu a zpracování na vysoké kvalitativní i profesionální úrovni. K těmto součástem patří i řetězové převody a příslušenství jako různé řetězy, řetězová a ozubená kola, řetězové sady, doplňky řetězového převodu a mnohé další. A právě tyto strojní součásti řetězových převodů vyrábí a dodává společnost CONTRA Praha, s.r.o.


Manipulační technika od robotizace po dopravníky

TERAMEX s.r.o.

Manipulační technika od robotizace po dopravníky

Společnost TERAMEX, s.r.o., tradiční dodavatel manipulační techniky, se zabývá projektováním a dodávkou strojních zařízení pro četná průmyslová odvětví. Tato manipulační technika tak nachází své uplatnění například v betonářském nebo potravinářském průmyslu.


Profesionální technologie pro zpracování obilovin a výrobu krmných směsí

AGROING BRNO s.r.o.

Profesionální technologie pro zpracování obilovin a výrobu krmných směsí

Přírodní bohatství se neskrývá pouze v našich lesích, ale najít jej můžeme i na polích. Zemědělství je obor, který si stále drží své zázemí a i v tomto odvětví je neustále co zlepšovat. Proto se naše firma AGROING BRNO s.r.o. specializuje na profesionální technologie pro zpracování obilovin a následnou výrobu krmných směsí. Snažíme se zemědělství novodobou technologií pomáhat a rozvíjet tuto oblast kupředu.


Další produkty a služby
Vrata a příslušenství pro průmyslová využití

Vrata a příslušenství pro průmyslová využití

Průmyslová vrata a nakládací technika pro nakládací rampy, hangáry či sklady na zakázku dodá, namontuje a servisuje společnost Tyros Loading Systems CZ s.r.o.