Pneuservis JELŠÍK
Josef Jelšík


Těšnovice 37, Kroměříž 767 01

Pneuservis JELŠÍK se specializuje jako pneuservis s prodejnou pneumatik jak pro osobní, nákladní, AVIA tak i pro dodávková vozidla. Provádíme montáž i demontáž pneumatik, huštění, jejich vyvažování a mytí pneumatik v myčce.

Servis, opravy, oprava:
-průrazy defekty pneumatik:
-osobní
-nákladní
-traktorové-speciál

Servis dodávkových vozidel (VAN):
-měření a seřízení geometrie kol
-výměny dílů nápravy
-prodej náhradních dílů na všechny typy VAN

Montáž, demontáž:
-pneumatiky osobních automobilů
-lehké nákladní a užitkové automobily:
AVIA, nákladní+speciál, traktor.

Vyvažování:
-pneumatiky osobních a nákladních automobilů.

Myčka mytí pneumatik od švédské firmy DRESTER.

Prodej:
-pneumatiky a vzdušnice všech druhů a rozměrů (BARUM, MICHELIN, GOODYEAR, FIRESTONE, DUNLOP, SEMPERIT, CONTINENTAL, BRIDGESTONE aj.)

Služby:
-huštění plynem SECUR PNEUS
-pojištění pneu zdarma PNEU EXPERT- pro fyzické osoby, taxi, autoškoly
-protektorování pneu za tepla i za studena a prořezávání dezenu.

IČ: 46295755
DIČ: CZ5903100566
Okres: Kroměříž
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Josef Jelšík

Motorové oleje, výměna olejů u osobních automobilů Kroměříž

Motorové oleje, výměna olejů u osobních automobilů Kroměříž

Pneuservis JELŠÍK vyměňuje motorové oleje, provede výměnu motorových olejů u osobních automobilů všech značek. Také provádíme ostatní servisní práce včetně prodeje pneumatik ať už pro osobní či nákladní automobily. Nabízíme také prodej náhradních dílů na osobní automobily všech značek: - prodej pneu - prodej disku - měření, seřízení geometrie kol - výměny dílů nápravy - prodej náhradních dílů (na osobní či VAN vozidla) - huštění plynem.


Měření, seřízení geometrie kol pro osobní, dodávkové auta Kroměříž

Měření, seřízení geometrie kol pro osobní, dodávkové auta Kroměříž

Pozor!!! Pneuservis JELŠÍK nabízí novu službu a to měření a seřízení geometrie kol pro osobní a dodávkové vozidla. Máte možnost nyní využít volnou kapacitu v našem servise za skvělé zaváděcí ceny. Vyměníme náhradní díly nápravy a veškeré náhradní díly pro osobní a užitková vozidla. Nová služba pro řidiče osobních a dodávkových vozidel - měření a seřízení geometrie kol osobních a dodávkových aut - výměna dílů nápravy vozidla jako jsou např. čepy,axilání táhla a.j. - prodáváme veškeré náhradní díly na všechny typy osobních a dodávkových vozidel. Náš pneuservis se specializuje především na přezouvání pneu pro osobní, nákladní, AVIA a dodávková vozidla. Přezouvání, výměna pneumatik, huštění, mytí a vyvažování.


Vyvažování pneumatik, servis, montáž vzdušnic Kroměříž

Vyvažování pneumatik, servis, montáž vzdušnic Kroměříž

Pneuservis JELŠÍK se specializuje jako pneuservis s prodejnou pneumatik jak pro osobní, nákladní, AVIA tak i pro dodávková vozidla. Provádíme montáž i demontáž pneumatik, huštění, jejich vyvažování a mytí pneumatik v myčce. Nabízíme prodej, montáž, servis, vyvažování: - pneumatik a vzdušnic všech druhů a rozměrů (BARUM, MICHELIN, GOODYEAR, FIRESTONE, DUNLOP, SEMPERIT, CONTINENTAL, BRIDGESTONE, UNIROYAL, SPORTIVA, GLOBAL aj.) - pro osobní, lehké nákladní, nákladní a zemědělské vozidla.


Prodej náhradních dílů na osobní automobily všech značek Kroměříž

Prodej náhradních dílů na osobní automobily všech značek Kroměříž

V našem pneuservise JELŠÍK Vám nabízíme prodej náhradních dílů na osobní automobily všech značek! Další služby: - prodej pneu - prodej disku - měření, seřízení geometrie kol - výměny dílů nápravy - prodej náhradních dílů (na osobní či VAN vozidla) - huštění plynem. Ceník naleznete na našich webových stránkách nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 573 342 311.


Pneuservis, prodej pneumatik nákladní, osobní, zimní pneu Kroměříž

Pneuservis, prodej pneumatik nákladní, osobní, zimní pneu Kroměříž

Pneuservis JELŠÍK nabízí: - pneumatiky pro osobní, lehké nákladní, nákladní a zemědělské vozidla - prodej pneumatik nákladní - prodej pneumatik osobní - zimní a letní pneu Nabízíme prodej, montáž, servis, vyvažování: - pneumatik a vzdušnic všech druhů a rozměrů.


Servis, montáž a vyvažování pneumatik, vzdušnic Kroměříž

Servis, montáž a vyvažování pneumatik, vzdušnic Kroměříž

Nabízíme prodej, montáž, servis, vyvažování: -pneumatik a vzdušnic všech druhů a rozměrů (BARUM, MICHELIN, GOODYEAR, FIRESTONE, DUNLOP, SEMPERIT, CONTINENTAL, BRIDGESTONE, UNIROYAL, SPORTIVA, GLOBAL aj.) -pro osobní, lehké nákladní, nákladní a zemědělské vozidla.


Prodej, montáž, servis pneumatik, vzdušnic Kroměříž

Prodej, montáž, servis pneumatik, vzdušnic Kroměříž

Nabízíme prodej, montáž, servis, vyvažování: -pneumatik a vzdušnic všech druhů a rozměrů (BARUM, MICHELIN, GOODYEAR, FIRESTONE, DUNLOP, SEMPERIT, CONTINENTAL, BRIDGESTONE,UNIROYAL, SPORTIVA, GLOBAL aj.) -pro osobní, lehké nákladní, nákladní a zemědělské vozidla.


Prodej pneumatik, vzdušnic - Kroměříž

Prodej pneumatik, vzdušnic - Kroměříž

Nabízíme prodej: -pneumatiky a vzdušnice všech druhů a rozměrů (BARUM, MICHELIN, GOODYEAR, FIRESTONE, DUNLOP, SEMPERIT, CONTINENTAL, BRIDGESTONE aj.)Další produkty a služby
  • pneumatiky osobní, pneumatiky nákladní, pneu motocyklové, letní pneumatiky, zimní pneumatiky, duše pro vozidla, výměna pneu
  • opravy duší, prodej duší, prodej pneu, osobní pneumatiky, prohlubování dezénů, pneu osobní protektory

Zabýváme se výrobou a prodejem pracovních oděvů pro všechna pracovní odvětví - potravinářství, gastronomii i zdravotnictví. Kromě pracovních oděvů prodáváme také ochranné pomůcky.

Související články
Generální opravy motorů
Generální opravy motorů

Motor každého automobilu je základem. Dá se přirovnat u lidí k bijícímu srdci, které tvoří základ života a základ všeho ostatního. Proto právě motor můžeme k srdci takto přirovnat, protože je to základ každého automobilu.


Pneuservis, měření a seřízení geometrie vozidla ve 3D, čištění interiéru aut Břeclav
Pneuservis, měření a seřízení geometrie vozidla ve 3D, čištění interiéru aut Břeclav

Profesionální péče vašemu vozidlu prodlouží životnost a využijete veškeré úkony k tomu, abyste si zajistili komfort a bezpečnou jízdu. Kromě přezouvání pneumatik uvítáte také další špičkové služby, které vám poskytne PNEU centrum Václavovič s provozovnou v Břeclavi.


Pneuservis a opravy automobilů Robousy-Jičín
Pneuservis a opravy automobilů Robousy-Jičín

Péče o vozidlo osobní, nákladní, dodávkové nebo třeba traktor, vyžaduje kvalitní a odborné provedení, aby byla zajištěna bezpečnost, dodržené veškeré normy a pravidla a vozidlo jste si mohli užívat další řadu měsíců a let. Zajisté proto uvítáte po ruce kvalitní autoservis a pneuservis, který zajistí vše od A do Z a vy budete mít po starostech. Jako třeba náš pneuservis a autoservis Jiří Palička-REPAS Robousy.


Servis nákladních automobilů se nevyplatí podceňovat
Servis nákladních automobilů se nevyplatí podceňovat

Diagnostika vozů je služba, bez které se majitelé aut v dnešní době již těžko obejdou. O to více je potřeba servis nákladních automobilů, které potřebují lidé k výkonu svého povolání. Servis nákladních automobilů Schmitz, ale i servis Panav pro vás zajistí společnost CN Servis, která se tímto oborem zabývá již téměř dvacet let.