TEiKO spol. s r.o.


Spytihněv 576, Spytihněv 763 64
Firma TEiKO spol. s r.o. je největší výrobce sanitární techniky v České republice. Vyrábíme a prodáváme vany, sprchové kouty, sprchové vaničky, panely, zástěny, masážní systémy, parní boxy, vířivé bazény, umyvadla.

Výroba, prodej:
-sanitární výrobky z akrylátu, sanitární technika:
-koupelnové vany, vaničky
-rohové vany
-vanové vířivé systémy
-umyvadla
-sprchové vaničky
-sprchové kouty
-sprchové parní boxy
-sprchové boxy a vanové zástěny
-SPA masážní bazény
-sociální boxů
-masážní panely
-vanové zástěny
-hydromasážní systémy, vany, boxy, panely
-boxy do průmyslových kontejnerů
-koupelnové doplňky.

Certifikace ITC a ISO 9001.

Produkty
  • prodej obkladových profilů, distribuce keramických obkladů, sanitární keramika, montáž obkladů, dlažby do kuchyní
  • sortiment sanitární keramiky, obklady a dlažby, klozety a bidety, vany a umyvadla, vybavení koupelen
  • radiátorové ventily a kohouty, expanzní nádoby, pojistné a odvzdušňovací ventily, manometry a teploměry
  • instalatérské výrobky, vodoinstalatérské trubky, vodoinstalatérské tvarovky, vodoinstalatérské uzavírací armatury, vodoinstalatérské příslušenství
  • vybavení domácnosti, spotřební zboží, zahradní nábytek, sušáky na prádlo, domácí potřeby, sportovní doplňky

Ubytovna TJ Sokol Malá Skála, ubytování pro jednotlivce, páry i rodiny s pejsky, stravování, výlety.

Ubytovna TJ Sokol Malá Skála, ubytování pro jednotlivce, páry i rodiny s pejsky, stravování, výlety

Prodej hasicích přístrojů Středočeský kraj.

Prodej hasicích přístrojů Středočeský kraj

Související články
Moderní elektrické vytápění nejen rodinných domů

SEFEN, spol. s r.o.

Moderní elektrické vytápění nejen rodinných domů

Řešíte jaké vytápění je vhodné do vaši domácnosti nebo jiného objektu? Ať jde o byt nebo dům, komerční prostory, tak stále oblíbené je elektrické vytápění. Požadavkům svých zákazníků právě v tomto směru vychází vstříc česká společnost Sefen spol. s r.o. Frýdek Místek. Jejich působení je kromě jiného právě v oblasti systémů elektrického vytápění.


Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě

DILES Company s.r.o.

Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě

Materiálů, které se používají na stavby nových vodovodů, kanalizací nebo plynovodů, je velké množství. Nejen v počtu, ale také oblasti rozmanitosti. Proto stavební firmy vítají možnost objednat a nechat si dovézt tyto potřeby přímo na místo stavby.


Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

ELMAR group spol. s r.o.

Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

Hledáte v oblasti řídící techniky toho pravého partnera? Pak se můžete obrátit právě na tuto firmu, která se řídí heslem, že každý problém má své řešení. Zajistí kvalitní vzduchotechniku, navrhnou projekt, nainstalují zařízení a provedou i následný servis.


Čištění a proplachování trubek, tlakové zkoušky či revize vodovodního potrubí už nemohou být jednodušší...

REMS Česká republika s.r.o.

Čištění a proplachování trubek, tlakové zkoušky či revize vodovodního potrubí už nemohou být jednodušší...

Představujeme Vám praktický a užitečný produkt společnosti REMS Česká republika s.r.o, výrobce profesionálního nářadí pro instalatéry, topenáře a plynaře. Jedná se o přístroj REMS Multi-Push SL/SLW, určený k čištění a proplachování trubek a pro tlakové zkoušky či revize vodovodního potrubí. Funkčnost přístroje a jednoduchost jeho ovládání překvapí profesionály i amatéry...


Firemní články
Jak nakupovat vanu?

Jak nakupovat vanu?

Ústředním bodem většiny koupelen je vana ve všech možných podobách. Malá, velká, hranatá, kulatá, bílá nebo barevná. Vybírat můžete z pestré nabídky, ale která je ta nejlepší právě pro Vás?


Sprchové a vanové zástěny, sprchové vaničky a panely Zlín

Sprchové a vanové zástěny, sprchové vaničky a panely Zlín

Nabízíme novou produktovou řadu SUPERLINE: - sprchové a vanové zástěny - sprchové vaničky a panely - za exkluzivní ceny. Pod značkou SUPERLINE s heslem „Snižujeme cenu, NE kvalitu“ .


Masážní boxy, parní boxy TEiKO Zlín

Masážní boxy, parní boxy TEiKO Zlín

Firma TEiKO nabízí: - masážní boxy - masážní a parní boxy U nás je z čeho vybírat: ATLANTIC Premium ATLANTIC Classic ECO Hydro Jet ECO Hydro Steam ECO Steam ECO Hydro HAWAII Hydro Steam HAWAII Hydro Plus Top HAWAII Hydro Plus Steam CARIBIC Variant PACIFIC Manual PACIFIC Electronic ECO Serial CARIBIC Professional ECO Integral TINIAN Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Oválné vany, rohové vany, obdelníkové vany Zlín

Oválné vany, rohové vany, obdelníkové vany Zlín

Firma TEiKO Vám nabízí široký výběr van: - oválné vany - Pireas, Borneo, Rhodos, Odessa, Malaga... atd. - rohové vany - Island, Cejlon, Bodam, Florida, Samos, Kréta... atd. - obdelníkové vany - Klasik, Alea, Bajkal, Atlanta, Asuán ... atd. - anatomické masážní vany - Athina, Anthálye, Apollonia ... atd. - krycí panely k vanám - Island, Cejlon, Bodam, Florida, Samos, Kréta ... atd. Nabízíme 70 typů rohových, tvarových a klasických van, 4 typy anatomických masážních van


Vanové zástěny, sprchové zástěny TEiKO Zlín

Vanové zástěny, sprchové zástěny TEiKO Zlín

Vanové a sprchové zástěny: - typy a rozměry vanových zástěn korespondují především se všemi standardními rozměry akrylátových van TEiKO - naše zástěny jsou určeny i k vanám jiného výrobce - výroba - atypická provedení dle individuálních požadavků - standardní výška všech vanových zástěn je 135 cm. Vanové a sprchové zástěny: - vanové zástěny STANDARD - vanové zástěny PREMIUM - sprchové zástěny STANDARD - sprchové zástěny PREMIUM - vanové zástěny EMOTION - sprchové zástěny EMOTION - sprchové zástěny PREMIUM NEW - vanové zástěny PREMIUM NEW


Masážní systémy Zlín

Masážní systémy Zlín

Firma TEiKO nabízí masážní systémy: - masážní systémy - masážní systémy STANDARD - masážní systémy ECO - masážní systémy STANDARD STL - masážní systémy ECO STL - doplňky k masážním systémům - dohřev, aromaterapie, ozonizace, magic tryska, masážní hadice k vaně Athina, minitrysky, chromoterapie, světlo, sanitace - proplach baterie 24450, mikrotrysky, maxitrysky, airtryska, chromoterapie 16 LED Masážní systémy řady STANDARD jsou ideálním řešením vodní, vzduchové nebo kombinací hydroair masáže. V nabídce TEiKO nalzenete celkem 7 masážních systémů této řady.


Novinky TEIKO - vana, sprchový kout, sprchová vanička

Novinky TEIKO - vana, sprchový kout, sprchová vanička

Představujeme Vám horké novinky firmy TEIKO. Vana THERA, sprchová stěna PREMIUM NEW v kombinaci se sprchovací vaničkou HERCULES. Vana THERA doplňuje řadu van TREND, TITAN a HARMONY. Vana THERA patří do kategorie rohových van, jako prostornější vana středního rozměru 160x95 a je ji možno využít do malé i větší koupelny. Je dostupná v pravém i levém provedení. Vanu lze osadit systémy ECO AIR, ECO HYDRO, ECO HYDROAIR, BASIC, EASY, WINDY, DUO, DUO PNEU, DUO LIGHT. Sprchové stěny PREMIUM NEW Nejen pro náročné zákazníky nebo milovníky moderního stylu přicházíme s nabídkou řady luxusních sprchových zástěn. Jejich nespornou předností je absolutní vizuální čistota, chytré a přitom velmi jednoduché řešení, důraz na osobní styl a úžasný vnitřní prostor. To vše plně koresponduje s absolutní relaxací, kterou při sprchování vyžadujete. Čisté linie sprchových skel, kvalitní a robustní nerezové vzpěry s vysokým leskem doplněné jednoduchými podlahami, rošty z exotického dřeva a funkčními odtokovými žlaby – přesně to jsou dnešní požadavky moderní koupelny. V kombinaci se sprchovými panely nebo velkoplošnými sprchami TEiKO si vytvoříte místo, kde relaxace a uvolnění cítíte na první pohled. Vaničky HERCULES Jedinečný vzhled této vaničky je dán naprosto čistým designem, kdy je dokonale skryta odtoková část ve dně vaničky. Vaničky vytvoří dokonalý celek v kombinaci s nejmodernějšími typy zástěn PREMIUM a PREMIUM NEW a sprchových stěn PREMIUM NEW.


Výroba, prodej elegantní, funkční, kruhové vany Teiko novinky 2012  Zlín

Výroba, prodej elegantní, funkční, kruhové vany Teiko novinky 2012 Zlín

Nabízíme vany novinky roku 2012: -vana TITAN navazuje na designovou řadu Trend. Elegantní a funkční design se hodí do každé koupelny. Symetrické konstrukční řešení těchto akrylátových van umožňují pohodlnou koupel dvou osob současně. -vana kruhová SPACE je nadstandardní exkluzivní akrylátová vana, vhodné do koupelen větších rozměrů. -vaničky lité sprchové DRACO a VIRGO jsou vyrobeny z litého mramoru. Elegantní plochý designem, jsou vysoce pevné a stabilní.


Výprodej van a výstavních vzorků van Zlín

Výprodej van a výstavních vzorků van Zlín

Nabízíme výprodej van - do výprodeje zařazujeme výstavní vzorky nebo zboží - neodebrané objednávky: -vany bílé - obdelníkové a rohové. Aktuální výprodejová nabídka na www.teiko.cz/cz/akcni-nabidka.html


Vany v akci, akrylátové vany Zlín

Vany v akci, akrylátové vany Zlín

Nabízíme novou produktovou řadu SUPERLINE. Akrylátové vany: -obdelníkové -rohové -oválné -anatomické masážní -krycí panely k vanám -vany různých rozměrů a objemů. (objem 100l-190l) Nová vana HARMONY: -skvělé řešení do malých koupelen, ušetří spoustu místa -s možností sprchové zástěny -s moderním designem -160 x 75 cm a hloubka 40cm.


AKCE Vany obdelníkové, rohové, oválné, anatomické masážní Zlín

AKCE Vany obdelníkové, rohové, oválné, anatomické masážní Zlín

VANY V AKCI !!! Do 31. 12. 2010 jsme připravili vynikající nabídku akrylátových van: -obdelníkové -rohové -oválné -anatomické masážní -krycí panely k vanám -vany různých rozměrů a objemů.


Vanová zástěna - Zlín

Vanová zástěna - Zlín

Nabízíme vanovou zástěnu PVZKK 2/110 S: -variabilní, důmyslné, elegantní a praktické řešení sprchování ve vaně -možné instalovat na obdélníkové a rohové vany.


Velkoplošné sprchy - Zlín

Velkoplošné sprchy - Zlín

Nabízíme velkoplošné sprchy TEiKO: -systém na bázi raindrop (kapky deště) -plocha sprchové hlavice od 35 x 35 cm až po 80 x 80 cm -uchycení na strop nebo stěnu -v nerezové nebo vysoce kvalitní chromované oceli.


Sprchové panely Zlín

Sprchové panely Zlín

Nabízíme sprchové panely: -zakoupíte za velmi výhodné ceny se slevami až 38% -Amman, Athos, Oval, Pamo, Oval therm, Pamo therm -pouze do vyprodání zásob.


Vany Zlín - akční nabídka

Vany Zlín - akční nabídka

Vany v akci: -od 19.4. do 31.12.2010 - vynikající nabídka na nákup akrylátových van. Vyberte si z 10 různý rohových a obdelníkových van.


Vany 160cm Zlín

Vany 160cm Zlín

Vana Style Line a rozměry 160 cm: - vhodné pro malé koupelny a bytové jádra - originální a netradiční provedení - rozměry 160x76 cm a 160x100 cm - pravé i levé umístění krycích panelů.


Vany Zlín

Vany Zlín

Vana DORADO do malých koupelen: - rozměry 160x90 cm - dostatečný vnitřní prostor včetně sedátka - možnost odkládacích ploch na stranách vany - maximálně zefektivněné prostory vaší koupelny.


Vany STYLE LINE Collection Zlín

Vany STYLE LINE Collection Zlín

Nabízíme prodej: Vany STYLE LINE Collection -Všechny vany řady STYLE LINE jsou kromě na první pohled zřetelné originality také velmi prostorné. Celá colekce van je tvořena dvěma typy obdélníkových van - PORTA 170, PORTA 180, asymetrickou vanou NERA a rohovou vanou GALIA (dostupných v pravém i levém provedení).


Prostorné vany Zlín

Prostorné vany Zlín

Nabízíme prodej: Čtyři zbrusu nové prostorné vany s názvy SPINELL MONO, DORADO, TOSCA a NORMA zastupují každá jiný tvar a designové řešení pro využití v nejrůznějších typech koupelen.


Sprchová zástěna - PREMIUM NEW Zlín

Sprchová zástěna - PREMIUM NEW Zlín

Nabízíme prodej: PREMIUM NEW - nová řada sprchových zástěn V nabídce PREMIUM NEW naleznete celkem 7 typů zástěn: - od čtercových (NSKRH), - čtvrtkruhových (NSKKH) - bočních stěn (NBS) - až spchové dveře (NSDKR 1/90, NSDKR 1/120) - nebo kombinaci sprchových dvěří a boční sprchové stěny (NSDKS).


Vana zástěná, rohová, sprchová zástěna Zlín

Vana zástěná, rohová, sprchová zástěna Zlín

Nabízíme super nákup: Zakupte v termínu 15. 9.2009 - 21.12.2009 libovolnou vanu z naší nabídky společně s vanovou zástěnou PVZKR nebo PVZKO a získejte doplňky za 2,- Kč. Ušetříte tak více než 2.200,- Kč Pokud máte zájem o klasickou rohovou vanu, můžete využít nabídky zakoupení vany TOSCA společně s vanovou zástěnou PVZKO 2/110 S. Zakupte v termínu 15. 9.2009 - 21.12.2009 vybranou sprchovou zástěnu řady PREMIUM a získejte doplňky v hodnotě více než 3.400,- Kč pouze za 1,- Kč.


SPA - masážní bazén

SPA - masážní bazén

Od 1. 6. 2008 je v prodeji nový masážné bazén pro 2 osoby s názvem MALDEN. Tento bazén vhodně doplňuje předešlé modely SPA3 - BALBI a SPA5 - ALTAR. Designový koncept zůstal zachován, přičemž byl kladen důraz na maximální pohodlí při relaxaci. Dvě komfortní lehátka a velké množství trysek působící na všechny důležité partie těla jsou toho důkazem. Ostatně posuďte sami. Masážní bazén MALDEN si můžete pořídit již 139.825,- Kč včetně DPH.