DUBOVSKÝ BUS s.r.o.


Seifertova 1460, Staré Město 686 03
Společnost DUBOVSKÝ BUS s.r.o. provozuje vnitrostátní i mezinárodní autobusovou dopravu. Nabízíme spolehlivou a pohodlnou přepravu osob po celé Evropě moderními autobusy a dodávkovými vozy. Poskytujeme zájezdovou autobusovou dopravu na nejvyšší úrovni. Vozový park tvoří komfortně vybavené zájezdovými autobusy s kapacitou 3 až 53 míst a dodávkové automobily. K dispozici máme autobusy s bezpečnostními pásy na každém sedadle a profesionální řidiče s dlouholetými zkušenostmi.

Autobusová doprava, služby:
- vnitrostátní autobusová doprava
- mezinárodní autobusová doprava
- spolehlivá, bezpečná a pohodlná přeprava osob moderními autobusy a dodávkovými vozy.

Tuzemská autobusová doprava:
- přeprava osob na různé společenské akce, jednodenní výlety, odvoz dětí na tábor, školy v přírodě
- nabízíme také zajištění dopravy pro vodácké akce (odvoz lodí v přípojném vleku), cyklistické akce (odvoz kol v přípojném vleku), odvoz do bazénu a zpět, několikadenní zájezdy a další.

Mezinárodní autobusová doprava:
- přeprava osob moderními autobusy po celé Evropě
- nabízíme dopravu osob na: poznávací zájezdy, sportovní akce, turistické a lyžařské zájezdy, wellness pobyty v zahraničí a jiné.

Další služby:
- pneuservis
- výměna a vyvažování pneumatik na osobní a dodávkové vozy.

Rádi Vám poskytneme bezpečnou a pohodovou autobusovou přepravu. Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat.
Společnost DUBOVSKÝ BUS s.r.o. sídlí na adrese Seifertova 1460, Staré Město.

Produkty
  • pneumatiky osobní, pneumatiky nákladní, pneu motocyklové, letní pneumatiky, zimní pneumatiky, duše pro vozidla, výměna pneu
  • mezinárodní doprava autobusem, zahraniční autobusové linky, zájezdy do zahraničí
  • pronájem autobusů s řidičem, doprava na zájezdy, tuzemská přeprava osob, zajištění transferů

Plynové kotle a tepelná čerpadla pro rodinné i bytové domy - Maratop.

Plynové kotle a tepelná čerpadla pro rodinné i bytové domy - Maratop

Rekonstrukce a výstavba rodinných domů a základové desky od Independent Financial Company s.r.o..

Rekonstrukce a výstavba rodinných domů a základové desky od Independent Financial Company s.r.o.

Související články
Servis nákladních automobilů se nevyplatí podceňovat

CN SERVIS, spol. s r.o.

Servis nákladních automobilů se nevyplatí podceňovat

Diagnostika vozů je služba, bez které se majitelé aut v dnešní době již těžko obejdou. O to více je potřeba servis nákladních automobilů, které potřebují lidé k výkonu svého povolání. Servis nákladních automobilů Schmitz, ale i servis Panav pro vás zajistí společnost CN Servis, která se tímto oborem zabývá již téměř dvacet let.


Autoservis - dekarbonizace, montáž či revize LPG nebo čištění klimatizace ozonem

Aleš Lengál

Autoservis - dekarbonizace, montáž či revize LPG nebo čištění klimatizace ozonem

Autoservis, pneuservis, montáže, opravy i revize LPG zařízení, čištění klimatizace ozonem, dekarbonizace nebo třeba seřízení geometrie a zajištění karosářských prací včetně lakování. To vše najdete u naší společnosti Autoopravna Lengál, kde se o váš vůz rádi postaráme, ať už potřebujete jen drobné úpravy karoserie, nebo větší opravu vozu.


Autobusová doprava s tradicí pro malé skupiny i cestovní kanceláře

Josef Ševčík - Autobusová doprava

Autobusová doprava s tradicí pro malé skupiny i cestovní kanceláře

Chystáte se na výlet, dovolenou nebo zápas se svým sportovním klubem? Potřebujete dopravit větší počet lidí spolehlivě, rychle a levně na místo určení? Společnost AUTODOPRAVA Josef Ševčík je tu přesně pro vás. Autobusová doprava je totiž naším oborem již od roku 1991. Bezpečně a v naprostém komfortu vás tak dopravíme, kam si budete přát.


Společnost Intermobil s.r.o., to je kompletní zajištění automobilů značky Volkswagen, jejich prodej, opravy, pravidelný servis a další služby

INTERMOBIL, s.r.o.

Společnost Intermobil s.r.o., to je kompletní zajištění automobilů značky Volkswagen, jejich prodej, opravy, pravidelný servis a další služby

Nyní tato společnost zprostředkovává prodej vozidel ale také veškeré opravy značky Volkswagen. Zajišťují pro vás auta zcela nová nebo také ojetá či předváděcí. Mají vynikající servisní techniku a diagnostiku, takže zajišťují opravy a servis veškerých vozů dokonce včetně pneuservisu.