Chata Sýkorka


Mříč 138, Křemže - Mříč 382 03
Nabízíme Vám ubytování v Chatě Sýkorka, kterou najdete v klidném a příjemném prostředí ve Mříči pod Kletí.

Ubytování je možné celkem pro 9 osob, kdy jsou k dispozici 3 ložnice. Dvě z toho jsou 3 lůžkové (manželské lůžko + postel zvlášť) a jedna ložnice je pouze dvoulůžková s možností zapůjčení cestovní postýlky nebo využití prostoru v místnosti jako dětská herna (koutek). Je zde k dispozici samostatné WC, koupelna s vanou, sprchovým koutem a další toaletou. 

Chata je vybavena otevřeným kuchyňským koutem s lednicí, elektrickou troubou, sklokeramickou varnou deskou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, myčkou na nádobí, pákovým kávovarem a vinotékou.
Jídelní kout je propojen s kuchyní i obývacím pokojem, ve kterém je sedací souprava,  TV a rodinný fotbálek (teleskopický).

V přízemí je možnost využití wellness místnosti s velkou vířivou vanou/bazénem, sprchovým koutem, samostatným WC a samostatnou místností s infrasaunou. 

V celé chatě je možné se připojit na Wi-Fi. Součástí chaty je i uzamykatelná kolárna, dále krytá venkovní terasa s posezením, zahrada s dětským hřištěm, trampolínou, houpačkami a pískovištěm, venkovní stůl na stolní tenis, zahradní posezení u ohniště a dětský zahradní domeček s možností přespání.

U chaty je soukromý rybník vhodný ke koupání. Rybolov je možný v rybníce vzdáleném 300m od chaty. V celém objektu je voda ze studny, která je vyhodnocena jako nevhodná k pití, kvůli obsahu dusičnanů. Proto doporučujeme využívat vodu balenou. U chaty je možné využít parkovací kapacitu pro 4 osobní automobily.

Chata leží na úpatí hory Kleť uprostřed Chráněné krajinné oblasti Blanský les. V blízkém okolí je spousta možností využití volného času. Najdete zde nejen cyklostezky, ale také vhodné trasy pro pěší turisty. V zimní sezóně je možné využít sjezdovky v blízkém okolí nebo běžecké trasy pro běžkaře.

Produkty
  • pronájem chat, prodej obytných zařízení, zprostředkování pronájmu chalup, prodej rekreačních nemovitostí

Restaurace Lovecká chata Folmava Domažlice, zvěřinové speciality, oslavy, firemní večírky, svatby.

Restaurace Lovecká chata Folmava Domažlice, zvěřinové speciality, oslavy, firemní večírky, svatby

Léky, zdravotnické materiál a pomůcky i homeopatika z Lékárna U Stříbrného orla.

Léky, zdravotnické materiál a pomůcky i homeopatika z Lékárna U Stříbrného orla

Související články
Sloganem: „Klidné ubytování v srdci Valašské přírody“, to teprve začíná

Chata U KRMELCA

Sloganem: „Klidné ubytování v srdci Valašské přírody“, to teprve začíná

Kde se ovšem nacházíme? Tato malebná chalupa, samozřejmě s prvky venkova, se nachází uprostřed panenské přírody a to poblíž Vsetína. Leží blízko vesničky Jesenná, což je severovýchodním směrem od města Vizovice, které je také v mnohých ohledech vyhlášené, zejména svými festivaly.


Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

LUNA PLAST a.s.

Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

Představujeme Vám bezešvé trubkové oblouky v sortimentu českého výrobce PE plastových trubek, společnosti LUNA PLAST a.s. K jejich výrobě firma přistoupila, aby uspokojila poptávky svých současných odběratelů.


Profesionální pojízdné hliníkové lešení a věže nově v sortimentu prodejny a půjčovny Zdeněk Vorlický Praha

ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje

Profesionální pojízdné hliníkové lešení a věže nově v sortimentu prodejny a půjčovny Zdeněk Vorlický Praha

Kvalitní profesionální hliníkové lešení a věže včetně sestav do terénu se schody s rychlým systémem montáže a demontáže najdete nově v prodejně a půjčovně stavebních strojů Zdeněk Vorlický z Prahy.


Kácení stromů rizikové a běžné profesionálně zajistí Král – zahradnické práce, Praha 5

Král - zahradnické práce s.r.o.

Kácení stromů rizikové a běžné profesionálně zajistí Král – zahradnické práce, Praha 5

Profesionální péče o zeleň s sebou přináší nejen samotnou výsadbu zeleně, ale také odstraňování nepotřebného. Platí to například při kácení stromů, kde je potřebné dodržet veškeré postupy a také bezpečnost. Při rizikovém i běžném kácení stromů se proto obraťte na firmu Král – zahradnické práce s.r.o., Praha 5.


Firemní články
Ubytování v Chata Sýkorka - soukromé wellnes, rybník, dětské hřiště a pohodlné ubytování

Ubytování v Chata Sýkorka - soukromé wellnes, rybník, dětské hřiště a pohodlné ubytování

Chata Sýkorka v okrese Český Krumlov Vás zve do svého kousku ráje, kde na Vás čeká soukromé wellnes, ubytování až pro devět osob, dětské hřiště a mnohé další.