Průmyslové rohože, plastové podlahy, protiskluzová ochrana, velkoobchod, e-shop

FLOMAT s.r.o.

Průmyslové rohože, plastové podlahy, protiskluzová ochrana, velkoobchod, e-shop

Společnost FLOMAT se sídlem v Ostravě se zabývá velkoobchodním a internetovým prodejem průmyslových rohoží, které nachází široké využití v průmyslových areálech, výrobních závodech, montážních firmách. V e-shopu flomat.cz nabízíme dezinfekční a hygienické rohože, antistatické ESD rohože, elektroizolační průmyslové rohože, protiskluzové a protiúnavové rohože, antivibrační a tlumicí rohože a podložky. U nás seženete rovněž venkovní i interiérové protiskluzové podlahoviny, plastové zátěžové podlahy a plastové desky.

INTERLOG PRO s.r.o.


Vítězná 3334/7, Ostrava - Moravská Ostrava 702 00
Společnost INTERLOG PRO s.r.o. je česká firma zabývající se výrobou a distribucí plastových EURO oken nejvyšší kvality. Kvalitní plastová okna a dveře, vyrobena podle Vašich představ a rozměrů. Vyberte si z široké nabídky skel, materiálů a odstínů barev.

Naši technici po požadavku vyhotovení poptávky přijedou k Vám, vše s přesností zakreslí a prodiskutují nejlepší výhodnou variantu pro Vaší nemovitost.

Naše okna jsou vhodná pro všechny druhy staveb (rodinné i bytové domy, průmyslové objekty).

Kvalita, rychlost a dobře odvedená práce je pro nás tou nejlepší vizitkou!

Provádíme profesionální seřízení všech typů oken. Řekněte stop všem nepříjemným zvukům, špatně doléhavým zavíráním a otevíráním okenních křídel. Péče o okno je to, co si Váš dům opravdu zaslouží.

Potřebujete poradit?
Hledáte kvalitní firmu s dlouholetými zkušenostmi?
Zavolejte nám. Rádi Vám poradíme.

Sídlíme na adrese Vítězná 3334/7, Ostrava - Moravská Ostrava.

Produkty
  • atypická okna, výroba plastových oken, montáž plastových dveří, střešní okna, vchodové dveře, francouzská okna


Související články
GEALAN ACRYLCOLOR: Okna, která vám zpříjemní život

MONTPLAST Uherský Brod s.r.o.

GEALAN ACRYLCOLOR: Okna, která vám zpříjemní život

Okna jsou důležitou součástí každého domu nebo bytu. Nejen že propouštějí světlo a vzduch, ale také ovlivňují vzhled a atmosféru vašeho interiéru. Proto je dobré si vybrat okna, která vám budou vyhovovat nejen z hlediska funkčnosti, ale také estetiky. A právě to vám nabízí GEALAN ACRYLCOLOR, jedinečná technologie povrchové úpravy oken, která kombinuje PVC základ s barevným akrylovým sklem. V tomto článku se dozvíte, jak GEALAN ACRYLCOLOR funguje, jaké jsou jeho výhody a jaké možnosti máte pro design vašich oken.


1A TRADE: Okna a dveře pro každého

1A TRADE, s.r.o.

1A TRADE: Okna a dveře pro každého

Okna, dveře, vrata a brány té nejvyšší kvality na jednom místě? Ano je to možné, stačí se obrátit na společnost 1A TRADE. Již řadu let vám poskytujeme kompletní služby na poli provádění a dokončování staveb a nabízíme vám pouze osvědčené a kvalitní výrobky, které něco vydrží. Sháníte extrémně odolná plastová okna a dveře, nebo dáváte přednost vlastnostem hliníku? U nás seženete vše a to včetně potřebného příslušenství.


Vchodové domovní dveře pro zákazníky z celého Moravskoslezského kraje

Baran - FMB, spol. s r.o.

Vchodové domovní dveře pro zákazníky z celého Moravskoslezského kraje

Naše společnost se nazývá Baran - FMB, spol. s r.o. a zaměřujeme se na výrobu vchodových dveří, které se hodí do každého domu. Toužíte také po nových, krásných, originálních a především bezpečných vchodových dveřích? Pak pro Vás máme připravený široký sortiment našich výrobků.


Okenní sušáky a další doplňky pro okna bez vrtání namontuje firma EVOokna

EVOokna

Okenní sušáky a další doplňky pro okna bez vrtání namontuje firma EVOokna

Hodil by se vám okenní sušák, okenní zahrádka nebo třeba okenní držák, ale nechcete vrtat do oken či fasády domu, aby nedošlo k jejich znehodnocení. Co s tím? Řešení přináší firma EVOokna. Nabízíme sušáky prádla a další doplňky na plastová okna, která se dají uchytit bez vrtání a šroubování.


Firemní články
Okna a dveře pro vaše domovy

Okna a dveře pro vaše domovy

Moderní plastová okna a dveře na zakázku, okna a dveře pro nové domy i rekonstrukce, individuální výběr dekorů, materiálů a skel, profesionální přístup a montáž s finálními zednickými úpravami.