Josef Ježowicz
těžba a prodej palivového dřeva


Pan Josef Ježowicz představuje svým zákazníkům širokou škálu služeb v oblasti těžební činnosti a prodeje palivového dřeva. S hrdostí a závazkem k excelenci poskytuje naše firma specializované služby, které zahrnují jak těžbu dřeva, tak i jeho následnou distribuci ve formě kvalitního palivového dříví.

Naším cílem je nabídnout zákazníkům nejen produkty, ale i služby, které přesahují běžné standardy. V naší nabídce proto najdete široký výběr palivového dřeva, včetně tvrdých i měkkých odrůd, které jsou ideální pro vaše topení. Každý kus dřeva je pečlivě vybrán a zpracován, aby splňoval nejvyšší možné standardy kvality.

Rozumíme tomu, že hledání spolehlivého dodavatele palivového dříví může být náročné. Proto se snažíme zjednodušit tento proces pro naše zákazníky. Když se rozhodnete pro naše služby, můžete očekávat nejen prvotřídní produkty, ale také bezproblémový servis, včetně profesionální dopravy přímo k vašim dveřím.

Pokud máte zájem o naše palivové dřevo nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde, abychom vám pomohli s jakýmkoli dotazem a zajistili, že vaše zkušenost s nákupem bude co nejpříjemnější.

Těšíme se na možnost spolupracovat s vámi a poskytnout vám nejlepší možné služby v oblasti těžby a prodeje palivového dřeva.

Informační zdroje:

Těžba a zpracování dřeva

,

Štítky:

těžební činnost, palivové dřevo, zpracování dřeva

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Prodej palivového dřeva Frýdek-Místek, těžba dřeva, dodávky palivového dříví, doprava dřeva

Prodej palivového dřeva Frýdek-Místek, těžba dřeva, dodávky palivového dříví, doprava dřeva
Naše firma z Frýdku-Místku provádí profesionální těžbu dřeva, nabízí prodej kvalitního tvrdého a měkkého palivového dřeva.
POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Josef Ježowicz těžba a prodej palivového dřeva
WEBOVÁ STRÁNKA
Josef Ježowicz
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Bystřice 913
Bystřice 739 95

jjjezowicz@seznam.cz
+420 737 617 115


Najdete nás také zde:

ARES
captcha