CoffeeHelp - Servis kávovarů Brno


Dukelská třída 468/107, Brno 614 00
CoffeeHelp - Servis kávovarů je pobočkou společnosti Espresso Emergency s.r.o. v Brně, která se zaměřuje na záruční a pozáruční opravy pákových a automatických kávovarů různých značek, prodej repasovaných kávovarů a na provozování e-shopu s kvalitními kávami, rumy a příslušenstvím.

Servis a opravy provádí pobočka CoffeeHelp - Servis kávovarů formou vlastních svozů nebo zajišťuje přepravu smluvenými dopravci. Údržba kávovarů pak závisí na daném modelu a výrobci, některými je servis udáván v závislosti na době použití a u jiných se intervaly liší podle počtu udělaných káv. Kromě oprav a servisu kávovarů značky Delonghi si společnost poradí také s kávovary Jura, Bosch, Siemens, AEG, Saeco, Gaggia Philips, Krups, Miele, Nivona a dalšími.

Mezi činnosti brněnské pobočky se také řadí provoz e-shopu, ve kterém je bohatý sortiment různých druhů káv a rumů. Vybírat je možné jednodruhové kávy, směsi káv, fit-coffee, mandlovou kávu nebo kávu, jejímž nákupem se přispívá na novodobé válečné veterány.

Kvalitní rumy z různých koutů světa jsou taktéž pro jeho milovníky k dispozici na e-shopu společnosti CoffeeHelp - Servis kávovarů, kde si mohou vybírat značky jako jsou například Don Papa, Ron Espero Elixír, Bushmills Black Bush, Demon´s Shera a spoustu jiných včetně designové sady skleniček.

Na prodejně jsou také k dispozici použité a repasované kávovary, které je možné jednak zakoupit nebo využít jako náhradní po dobu opravy.

Produkty
  • kuchyňské roboty, kuchyňské mixéry, mlýnky na maso, domácí kávovary, rychlovarné konvice, fény na vlasy, holicí strojky, žehličky, podlahové vysavače
  • elektrospotřebiče pro domácnost, espressa a kávovary, kuchyňské roboty, rychlovarné konvice, grily a mixéry, vysavače a žehličky
  • kávová zrna, sypané čaje, bylinné směsi, instantní kávy, robusta a arabica, ovocné čaje, mletí kávy
  • prodej pálenek, prodej brandy, destiláty z vinných matolin, ovocné destiláty, ušlechtilé lihoviny


Související články
Zvyšte efektivitu a spokojenost vašich zaměstnanců kávou San Salvador

Caffe Mio Store

Zvyšte efektivitu a spokojenost vašich zaměstnanců kávou San Salvador

Pokud hledáte způsob, jak zvýšit efektivitu a spokojenost vašich zaměstnanců, chcete jim nabídnout něco, co jim dodá energii, zlepší náladu a zároveň podpoří jejich zdraví, pak je pro vás perfektní volbou výtečná káva z italské rodinné pražírny San Salvador, kterou si můžete objednat pro vaši firmu z e-shopu caffemio.store.


Fotovoltaika v Plzni a celé ČR na míru – do 2 měsíců a s dotací!

Galimed, s.r.o.

Fotovoltaika v Plzni a celé ČR na míru – do 2 měsíců a s dotací!

Fotovoltaická elektrárna je ideální řešení pro ty, kteří chtějí snížit své náklady na energie a zároveň přispět k ochraně životního prostředí. Přečtěte si o společnosti, která poskytuje komplexní služby v oblasti fotovoltaiky na klíč – od instalace, až po financování a vyřízení dotací. Zjistěte, že právě fotovoltaika od Galimed, s.r.o. je tou nejlepší volbou pro váš domov či firmu!


Chcete, aby vaše kuchyně vypadala elegantně a moderně? Vsaďte na vestavěné spotřebiče!

Obchodní dům Morava Holešov s.r.o.

Chcete, aby vaše kuchyně vypadala elegantně a moderně? Vsaďte na vestavěné spotřebiče!

Hledáte způsob, jak využít prostor naplno a zároveň dosáhnout elegantního vzhledu vaší kuchyně? Vestavěné spotřebiče jsou ideálním řešením! Nabízí dokonalou harmonii mezi individuálními potřebami a jednotným konceptem celého interiéru. Pro ty, kteří hledají toto ideální propojení a zároveň chtějí kvalitní produkty, je Obchodní dům Morava Holešov s.r.o. tou pravou volbou.


Výhody pronájmu kávovarů pro vaši firmu, kancelář nebo provozovnu

alacaffé, s.r.o.

Výhody pronájmu kávovarů pro vaši firmu, kancelář nebo provozovnu

Pokud hledáte kvalitní kávovar pro vaši firmu, kancelář nebo provozovnu, možná jste zvažovali jeho pronájem místo nákupu. Pronájem kávovarů má totiž několik výhod, které vám usnadní život a ušetří peníze. Pronájmem, prodejem a servisem kávovarů se zabývá firma alacaffé s.r.o. se sídlem v Třebíči, která má dlouholeté zkušenosti v oboru a spolupracuje s předními světovými výrobci kávovarů, jako jsou např. DeLonghi, Lamanti, Saeco a Nivona. Působí v Třebíči a poskytuje své služby na celém území Vysočiny, včetně Velkého Meziříčí a také v dalších městech České republiky, jako je např. Znojmo, Telč, Jemnice nebo Dačice.


Firemní články
Komplexní služby v oblasti oprav, diagnostiky a servisu kávovarů včetně možnosti pronájmu

Komplexní služby v oblasti oprav, diagnostiky a servisu kávovarů včetně možnosti pronájmu

Opravy, údržbu, diagnostiku a servis kávovarů různých značek s možností zajištění krátkodobých i dlouhodobých pronájmů v okolí Brna zajišťuje společnost CoffeeHelp - Servis kávovarů.