LASERneedle CZ s.r.o.
realizace vzdělávacích programů, kurzů


Pokud hledáte společnost, která vám pomůže rozvíjet vaše profesní i osobní dovednosti, můžete se obrátit na LASERneedle CZ s.r.o. se sídlem v Praze.

Tato společnost se zabývá realizací vzdělávacích programů a kurzů dalšího celoživotního vzdělávání zaměstnanců pro podnikovou sféru. Nabízí širokou škálu kurzů z různých odborných oblastí, jako jsou jazykové, počítačové, manažerské, komunikační, obchodní nebo technické kurzy.

Můžete si vybrat z nabídky otevřených odborných kurzů pro jednotlivce, které jsou vedeny zkušenými a kvalifikovanými lektory, nebo si nechat připravit kurzy na míru dle vašich specifických potřeb a cílů. LASERneedle CZ s.r.o. vám také zajistí analýzu vašich vzdělávacích potřeb, návrh optimálního vzdělávacího plánu, organizaci a realizaci kurzů i jejich evaluaci a certifikaci.

LASERneedle CZ s.r.o. je společnost, která dbá na kvalitu a efektivitu svých služeb. Využívá moderní vzdělávací metody a nástroje, spolupracuje s odborníky z praxe i akademické sféry a sleduje aktuální trendy a požadavky trhu práce. Je také zapojena do mezinárodních projektů, jako je například ERASMUS+, který podporuje rozvoj kompetencí lektorů odborného vzdělávání.

Pokud chcete zvýšit svou konkurenceschopnost, zlepšit své pracovní výsledky nebo se prostě naučit něco nového a zajímavého, neváhejte kontaktovat LASERneedle CZ s.r.o.

LASERneedle CZ s.r.o. je společnost, která vám pomůže dosáhnout vašeho potenciálu. Vzdělávání je investice, která se vyplatí…

Štítky:

jazykové, počítačové, technické kurzy

POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA LASERneedle CZ s.r.o. realizace vzdělávacích programů, kurzů
WEBOVÁ STRÁNKA
LASERneedle CZ s.r.o.
www.laserneedle.cz
Adresa

Adresa

alej Svobody 1397/29a
Plzeň - Severní Předměstí 323 00

laserneedle@seznam.cz
+420 777 227 952

Zobrazit na mapě...

Najdete nás také zde:

ARES
captcha