Colmark trade s.r.o.


Pokud hledáte spolehlivého partnera pro vaše osvětlovací projekty, pak je Colmark trade s.r.o. tou pravou volbou. Colmark trade s.r.o. je obchodně projektová společnost, která se zabývá osvětlovacími soustavami značek SITECO, Osram a Traxon. Tyto značky jsou známé svou vysokou kvalitou, světelně technickými parametry, spolehlivostí, životností a designem.

Colmark trade s.r.o. vám nabízí komplexní služby v oblasti osvětlení, od návrhu a výpočtu osvětlení, přes dodávku a montáž svítidel, až po poprodejní servis a reklamace. Navrhujeme osvětlovací soustavy do různých typů prostor, včetně veřejného osvětlení, průmyslových, kancelářských a obchodních celků, školních zařízení a sportovišť. Naše řešení jsou šetrná k životnímu prostředí, úsporná a s maximální návratností investic.

Colmark trade s.r.o. je exklusivním partnerem společnosti SITECO GmbH pro ČR a zajišťuje veškeré obchodní aktivity souvisící se zn. SITECO v České republice. Spolupracujeme se silnými a stabilními partnery, kteří zajišťují špičkové služby. Našim klientům přinášíme vysoce kvalifikovanou spolupráci a individuální přístup.

Colmark trade s.r.o. sídlí na adrese Kozinova 2119/10, Zábřeh, a má také kancelář v Praze13. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře na našich webových stránkách. Těšíme se na spolupráci s vámi!

Katalog firem:

Osvětlení a svítidla

,

Štítky:

osvětlení, SITECO, Osram, Traxon, montáž, servis

POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Colmark trade s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Colmark trade s.r.o.
colmark.cz
Adresa

Adresa

Kozinova 2119/10
Zábřeh 789 01

office@colmark.cz
+420 734 685 641

Zobrazit na mapě...

Najdete nás také zde:

ARES
captcha