DVS line, a.s.


Sokolovská 572, Uherské Hradiště 686 01

Česká společnost DVS line, a.s. se již od roku 1990 zabývá realizacemi střech. Klade důraz na teoretické znalosti o problematice střešních konstrukcí, střešních materiálů a krytin i tepelně-technických požadavků na střešní pláště. Bezplatné poradenství, nejideálnější řešení oprav s individuální kalkulací Vám poskytne tým vyškolených pracovníků z řad klempířů, pokrývačů, tesařů a izolatérů. V rámci poskytovaných komplexních služeb Vám firma DVS line, a.s. nabízí:

Ploché a šikmé střechy
- dodávka a montáž střešního pláště
- jednoplášťové či dvouplášťové střechy
- izolace střech a teras
- zateplení střech
- natavované, lepené, mechanicky kotvené pásy
- používané materiály - Bramac, KM Beta, Tondach, Cembrit a další
- příprava zakázek včetně návrhu střešní skladby či řešení opravy či rekonstrukce

Klempířské práce
- návrh a realizace okapových systémů, oplechování
- výroba, dodávka a montáž klempířských prvků - rýny, okapy, žlaby, chrliče a další

Izolace spodních staveb, izolační práce
- proti zemní vlhkosti, tlakové či agresivní vodě, protiradonové

Nástavby a vestavby

Vazníkové konstrukce
- provedení tesařských a vazníkových konstrukcí

Firma DVS line a.s. byla zařazena do seznamu odborných dodavatelů programu zelená úsporám.

Zlín, Zlínský kraj, Brno, Jihomoravský kraj, Uherský Brod, Přerov, Hranice.

IČ: 25330675
DIČ: CZ25330675
Okres: Uherské Hradiště
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Irena Hlůšková

I střecha musí být bezpečná. Pořiďte si střešní záchytný systém Rothoblaas, vyplatí se vám to!

I střecha musí být bezpečná. Pořiďte si střešní záchytný systém Rothoblaas, vyplatí se vám to!

Realizací střech pro rodinné domy, ale i obchody a průmyslové objekty, se ve společnosti DVS LINE úspěšně zabýváme již řadu let. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru proto víme, že stavbou střechy to nekončí. Každá nová střecha totiž musí splňovat určité bezpečnostní předpisy. Proto vám kromě odborné realizace střech nabízíme také montáž záchytných systémů Rothoblaas, které udělají z vaší střechy bezpečné místo a ochrání vás před potížemi.


Kvalitní pokrývačské práce prováděné zkušenými pokrývači = základ dobré střechy

Kvalitní pokrývačské práce prováděné zkušenými pokrývači = základ dobré střechy

Mít střechu nad hlavou, to je tak trochu okřídlená fráze. Ale ať chceme nebo ne, bez střechy to zkrátka většinou nejde. Existují střechy ploché nebo šikmé, oblíbené jsou také střešní nástavby či vestavby. To vše se neobejde bez kvalifikované klempířské a pokrývačské práce. Přestože postavit nebo zrekonstruovat střechu není nic jednoduchého a většinou ani levného, vy se toho rozhodně bát nemusíte. O pokrývačské práce a veškeré další související služby okolo vaší střechy se pro vás za dostupných finančních podmínek postará DVS line Uherské Hradiště.


Izolace, montáž šikmých, plochých střech, teras Uherské hradiště

Izolace, montáž šikmých, plochých střech, teras Uherské hradiště

Kompletní dodávku, montáže i izolace plochých, šikmých střech a izolaci terasy zajistí společnost DVS line, a.s. Uherské Hradiště. Realizujeme zakázky především v regionu Zlínský kraj, Olomoucký kraj a Brno. Zpracujeme pro Vás i návrhy a doporučíme vhodné řešení staveb nových střech a veškerých střešních staveb, vhodný postup rekonstrukce a opravy, což je také součástí přípravy našich zakázek. Ploché střechy: - provádíme dodávky, montáže, jednoplášťových nebo dvouplášťových střech, teras, balkónů, střech u novostaveb, opravy a rekonstrukce střech rodinných, panelových, bytových domů, průmyslových hal a objektů, administrativních budov - zateplení, izolace střech - izolace provádíme natavováním, lepením nebo mechanickým kotvením asfaltových pásů, pásů na bázi PVC, trapézových plechů a sendvičových panelů - nabízíme veškeré opravy a řešení při problémech s plochými střechami – uděláme novou hydroizolaci, tepelnou izolaci, stavbu sedlové dvouplášťové střechy, dostavbu podlaží s podkrovím Šikmé střechy: - umíme kvalitně a s přesností - tento typ střechy je výborně tepelně izolační vůči teplu i hluku, spoří energii a montujeme zde sněhové zábrany - provádíme rekonstrukce, nástavby či vestavby šikmých střech – výměna střešní krytiny, klempířských konstrukcí a laťování, difúzní fólie, úpravy krovů, půdní vestavby Naši zkušení pokrývači Vám pomůžou vybrat tu nejvhodnější střešní krytinu z naší nabídky jako jsou např.: - betonové střešní tašky Beta a Bramac - pálené tašky Tondach a Meindl - cementovláknité tašky Cembrit - asfaltové tašky a šindele IKO, Tegola, AWA, Topic - vlnité desky Onduline, Aqualine - plechové zastřešení Rannila, Satjam.


Záchytný systém Rothoblaas-zabezpečení, ochrana proti pádu z výšky

Záchytný systém Rothoblaas-zabezpečení, ochrana proti pádu z výšky

V České republice platí pro stavbu nové střechy a pro rekonstrukci původní ploché střechy norma ČSN 73 1901, podle které každá nová střecha musí mít záchytný, zádržný systém - je to zabezpečení osob, ochrana proti jejich pádu z výšky. Firma DVS line, a.s. Uherské Hradiště má oprávnění provádět montáže zabezpečovacích záchytných systémů Rothoblaas, což jsou systémy pro zachycení pádů ze střechy. Zajistíme potřebný projekt s návrhem rozmístění kotvících prvků na střechu s minimálním zásahem do podoby střechy. Montáže provádíme dle Evropské normy EN 795. Působíme převážně v regionu Zlínský kraj. Kontaktujte nás na tel.:572570128. Pro firmy, které nabízí výškové práce nebo údržbu fasády formou lanového přístupu je samozřejmostí zajištění bezpečnosti pro jejich zaměstnance. Při práci ve výškách tak zádržný systém zajistí, že ochrana pracovníků proti pádu bude dostatečná.


Izolace spodních staveb, izolační práce Uherské Hradiště

Izolace spodních staveb, izolační práce Uherské Hradiště

Kompletní izolační práce, jako jsou izolace spodních staveb proti zemní vlhkosti, izolace protiradonové, nebo proti tlakové i agresivní vodě provede v regionu Uherské Hradiště firma DVS line, a.s. Izolace zabraňují vniknutí vody do stavby a do vnitřních prostor objektu. Velmi moderní materiál pro izolaci spodních staveb, vhodný jako svrchní vrstva jsou asfaltové pásy Dehtochema a Nord Bitumi, na bázi modifikovaných i oxidovaných asfaltů. Je možné využít i pásy na bázi PVC jako jsou fólie Fatrafol, Sika a Vaeplan. Fólie Fatrafol je určena k izolacím staveb proti zemní vlhkosti, podpovrchové a podzemní vodě tlakové a radonu. Tato fólie je vhodná pro všechny typy spodních částí staveb ať už obytných, veřejných, správních, průmyslových, zemědělských nebo sportovních apod. Optimální řešení pro Vaši stavbu Vám doporučíme my. Jsme firma zařazena do seznamu odborných dodavatelů programu Nová zelená úsporám.


Šikmé střechy Olomouc, Brno-rekonstrukce, montáže, půdní vestavby

Šikmé střechy Olomouc, Brno-rekonstrukce, montáže, půdní vestavby

Zajistěte si od kvalitního dodavatele firmy DVS line a.s. Uherské Hradiště izolace Vaší klasické šikmé střechy a minimalizujte tepelné ztráty, hluk a zajistěte si tak úsporu energie. Provedeme i půdní vestavby a dodávky, montáže nové střechy. Působíme převážně v regionu Olomoucký kraj, Brno-Jihomoravský kraj, Zlínský kraj. Zpracujeme pro Vás návrhy a doporučíme vhodné řešení stavby půdní nástavby, nebo nové střechy a veškerých střešních konstrukcí i vhodný postup rekonstrukce a opravy. Rekonstrukce šikmé střechy včetně montáže sněhové zábrany: - pokud neplánujete do budoucna půdní vestavbu, bude provedena výměna střešní krytiny, klempířských konstrukcí a laťování - jako příprava pro budoucí půdní vestavbu je nutné je nutné provést úpravu krovu a rekonstrukci - bude provedena výměna střešní krytiny, klempířské konstrukce, laťování, difúzní fólie, kontralatě. Půdní nástavba nového podlaží s podkrovním typem bydlení nebo vestavba, rekonstrukce půdních prostor stávajícího bydlení. Naši zkušení pokrývači Vám pomůžou vybrat tu nejvhodnější střešní krytinu z naší nabídky. Používané střešní krytiny: -betonové střešní tašky Beta a Bramac -pálené tašky Tondach a Meindl -cementovláknité tašky Cembrit -asfaltové tašky a šindele IKO, Tegola, AWA, Topic -vlnité desky Onduline, Aqualine -plechové zastřešení Rannila, Satjam.


Zelená úsporám, dotace na střechu rodinného domu Uherské Hradiště

Zelená úsporám, dotace na střechu rodinného domu Uherské Hradiště

Firma DVS line, a.s. patří do programu Nová zelená úsporám, kde získáte dotace na střechu rodinného domu. V roce 2013 jsme byli zapsáni do Seznamu odborných dodavatelů programu Nová zelená úsporám. V rámci tohoto programu vám naše firma realizuje úpravu nebo zhotoví novou střechu, a to plochou nebo šikmou na vašem rodinném domě. O dotaci na rodinné domy můžete žádat od 1.4.2014 do 31.10.2014 nebo do vyčerpání prostředků. V programu Nová zelená úsporám je možné získat podporu na opatření ke snižování energetické náročnosti stávajících rodinných domů, náhradu neekologického zdroje tepla, instalaci solárních termických systémů či výstavbu rodinných domů s velmi nízkou energetickou náročností. Čerpat podporu lze také na zpracování odborného posudku nebo na zajištění technického dozoru. Tento seznam je spravovaný Státním fondem životního prostředí, který obsahuje dodavatelské realizační a montážní firmy, které prokáží svoji odbornou způsobilost pro provádění prací při realizace opatření podporovaných z Programu. Osvědčení o zaškolení na činnosti, pro které jsme zapsání jako dodavatelé nám vystavily firmy DEKTRADE a.s., Isover Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., VELUX Česká republika, s.r.o. Naše firma byla v Seznamu odborných dodavatelů zapsána pro práci s tepelně izolačními materiály jako je minerální vlna, pěnový polystyren, extrudovaný polystyren, tvrdá polyuretanová pěna, fenolická pěna, pěnové sklo, dřevitá vlna a dřevovláknité výrobky. Dále pro montáž střešních oken a ostatních výplní stavebních otvorů. Program se řídí Směrnicí MŽP č. 1/2014, kterou naleznete na internetových stránkách Programu, sekce dokumenty ke stažení.


Izolace staveb Zlín, Uherské Hradiště

Izolace staveb Zlín, Uherské Hradiště

Provádíme izolace staveb a související služby těchto druhů: - izolace spodních staveb proti zemní vlhkosti izolace proti - izolace staveb proti radonu - izolace staveb proti tlakové i agresivní vodě - izolace střech a další. Při izolacích staveb používáme moderní materiály na asfaltové či PVC bázi. Kromě izolací staveb nabízíme také například: - klempířské práce - tesařské práce DVS line, to jsou nejen izolace staveb prvotřídní kvality!Další produkty a služby
  • zvuková izolace, tepelná izolace, izolace střech, izolace teras, izolace spodních staveb, izolace bazénů, izolace proti chemikáliím
  • montáž okapů, oplechování parapetů, pokládka střech, výměna střešní krytiny, zateplení střech, pokládání falcované krytiny
  • výroba střešních krovů, opravy střešních krovů, výroba altánů, výroba pergol, výroba přístřešků, výroba dřevěných chat, výroba roubenek, výroba dřevěných rodinných domů

REMS Česká republika s.r.o. Praha

Související články
Sklářské tavicí pece, ocelové konstrukce i termovize objektů
Sklářské tavicí pece, ocelové konstrukce i termovize objektů

Sklářský, chemický, dřevařský i keramický průmysl vyžaduje spolupráci s odborníky, kteří jsou zaměřeny právě na činnost v oblasti průmyslových odvětví a poskytují kvalitní produkty a služby pro další výrobu a rozvoj. Mezi takové společnosti se řadí i společnost Teplotechna-Prima s.r.o. se sídlem v Teplicích, která vyrábí a prodává různé druhy pecí, ocelové konstrukce, provádí termovize a mnohé další činnosti.


Zabraňte vlhkosti, aby ničila váš majetek
Zabraňte vlhkosti, aby ničila váš majetek

Společnost IZOLACE M v Uherském Hradišti se postará o to, aby voda a vlhkost nezasahovala nežádoucím způsobem do našich domovů. Kromě toho si umí poradit i se zabráněním pronikání nebezpečných látek, jakými jsou kupříkladu radon nebo metan.


Hydroizolace, zateplení a sanace terasy, balkonu, lodžie a fasády
Hydroizolace, zateplení a sanace terasy, balkonu, lodžie a fasády

Potřebujete na svém domě provést kvalitní hydroizolaci? Nebo zateplení fasády? Či sanaci ploché střechy, terasy, balkonu nebo lodžie? V tom případě se obraťte na firmu, POPAS CZ, která sídlí v Trutnově.


Stavební práce a stavební materiál Kutná Hora
Stavební práce a stavební materiál Kutná Hora

Stavění, budování, opravy i zateplování, to všechno vyžaduje kvalitní materiály, moderní technologii a profesionální přístup. Každá profesionální pomoc se hodí včetně odborných konzultací a dalšího poradenství. A abyste pro několik věcí nemuseli na několik různých míst, tak vše pod jednou střechou poskytuje firma K&T SYSTÉM, s.r.o. se sídlem v Kutné Hoře.