RUDOLF JELÍNEK a.s.


Razov 472, Vizovice 763 12

Akciová společnost RUDOLF JELÍNEK se zabývá výrobou alkoholických nápojů, zejména ovocných destilátů. Vlajkovou lodí společnosti je slivovice, kterou vyrábí v několika variantách (bílá, zlatá, jubilejní, kosher atd.). Dále produkuje značkové ovocné destiláty té nejvyšší kvality jako hruškovice, meruňkovice, třešňovice nebo jablkovice. V produkci pod značkou R. JELÍNEK lze najít i 13 druhů netradičních destilátů (např. Mirabelkovice, Trnkovice, Jahodovice ...).
V nabídce dále najdete:
R.JELÍNEK VODKA, PLUM VODKA, VALAŠSKÁ BOROVIČKA, LUHAČOVICKÁ BYLINNÁ, PLUM LIKÉR, GRIOTTE, Švejkova řada (Tuzemák, vodka, griotka a peprmint), Moravská řada (Ostatní lihoviny s přídavkem destilátu přinášejí vůni a chuť nejoblíbenějších ovocných destilátů), ABSINTH atd.

Návštěvnické centrum DISTILLERY LAND:
- tel.: 577686129
e-mail: exkurze@rjelinek.cz
- exkurze areálu a odborné exkurze
- ochutnávky různých druhů lihovin
- videofilm
- muzeum firmy

Podniková prodejna:
-tel.: 577686139

Dárková výroba:
Základní výrobky můžete získat s dárkovou firemní etiketou sestavenou podle vašich představ.
Více informací na: +420 577 686 151 nebo darky@rjelinek.cz

IČ: 49971361
DIČ: CZ49971361
Okres: Zlín
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Pavel Dvořáček

Další produkty a služby
  • prodej pálenek, prodej brandy, destiláty z vinných matolin, ovocné destiláty, ušlechtilé lihoviny


Související články
Švestková povidla v dárkovém balení pro firmy nebo dle individuálních požadavků zákazníků
Švestková povidla v dárkovém balení pro firmy nebo dle individuálních požadavků zákazníků

Švestky v tekutém stavu jsou na Moravě přepychovou medicínou, kterou lze léčit téměř veškeré bolístky. Ovšem i švestky zpracované do povidel jsou výbornou dobrotou, kterou si nyní můžete u firmy: Švestková povidla Jiří Netopil, objednávat formou dárkových kazet, balíčků a košů. Tato služba je připravená pro firmy. Pro zákazníky, kteří by si chtěli individuálně naše švestková povidla zakoupit, máme příjemnou zprávu. Od hodnoty 100 Kč můžete objednávat dle vašeho přání veškeré naše produkty.


Rozvoz potravin až k vám do domu? Je to možné!
Rozvoz potravin až k vám do domu? Je to možné!

Nakupovat potraviny online je velmi pohodlným, příjemným a navíc finančně výhodným způsobem, jak zajistit rodině vše, co je aktuálně třeba. Kdo by si nechtěl ušetřit čas, a zbytečné nervy při nákupech v přeplněných supermarketech? Zásilková služba Z-market vám k výhodám nákupu potravin online navíc nabízí rozvoz potravin až k vám domů či do kanceláře. Vaše oblíbené potraviny tak můžete mít v Praze a okolí do 24 hodin od objednání!


Rozvoz potravin nejen pro Prahu a okolí zajišťuje Z-market – Food Delivery Service
Rozvoz potravin nejen pro Prahu a okolí zajišťuje Z-market – Food Delivery Service

Široký výběr potravin, pohodlný nákup online a spolehlivý servis. To je společnosti Z-market, která nabízí rozvoz potravin těm, kteří z časových nebo zdravotních důvodů nemají možnost vyrazit na nákupy. Rozvoz potravin vám šetří čas i pohonné hmoty, proč toho tedy nevyužít?


Internetový prodej potravin a dalšího zboží
Internetový prodej potravin a dalšího zboží

Nákup potravin a dalšího zboží patří ke každodenním činnostem, na které není vždy čas či nálada. Co byste však řekli na možnost nákupu a dovozu přímo k vám přes internet? Zmíněná možnost již není pouhým přáním, ale skutečností, o kterou se postará firma Z-Market; Food Delivery Service, Praha.