ELIS-střechy s.r.o.


Švabinského nábřeží 1630/85, Kroměříž 767 01
Stavební firma ELIS-střechy s.r.o. je zaměřená na realizaci a rekonstrukci střech šikmých i plochých a také provádíme veškeré klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Poradíme při výběru střešní krytiny, navrhneme ideální řešení a ukážeme jaké jsou nejmodernější a trendy materiály v této oblasti.

Výškové, klempířské, pokrývačské, tesařské práce:
-realizace, rekonstrukce, úpravy a pokrývání střech šikmých a plochých
-nátěry - střechy a konstrukce
-odborná montáž ochranného systému proti usedání ptactva na budovu
-střešní okna a světlíky, výměna skel střešních oken.
Zateplení střech:
-do spádu, zateplení, rekonstrukce a nátěry plochých střech
-izolace střech-folie, izolatérské práce lepenka, hydroizolace střech
-nabízíme střešní izolační fólie AKORPLAN a ALKORFLEX
-s povrchovou ochranou proti UV záření
-jsou vhodné pro ploché střechy, balkony, terasy, garáže...
-zajistíme profesionální pokládku
Klempířství:
-návrhy a realizace okapových systémů - hliníkové, pozinkované, titanzinkové, měděné a PVC
-nabízíme tyto klempířské materiály:
Pozinkovaný plech:
-nejlevnější oplechování s omezenou životností, kde je zapotřebí nutnost nátěru.
Titanzinkový plech:
-často se používá pro oplechování střech, životnost je také omezená s možností nátěru, omezená manipulace při nízkých teplotách.
Měděný plech /Cu/:
-nejvhodnější materiál s neomezenou životností, cena je vyšší, ale není potřeba natírat.
Poplastovaný plech:
-jeden z moderních a často používaných materiálů střech je žárově pozinkovaný plech s poplastovaným povrchem
-možno dodat v mnoha barevných odstínech
-cenově dostupné jako TiZn plech
-nejsou vhodné pro atypické detaily střechy (nelze letovat).
Plastový okapový systém:
-okapový systém Marley
-velmi jednoduchá montáž zacvaknutím jednotlivých prvků do sebe
-má životnost min. 50 let

Pokrývačství:
-tvrdé krytiny (tašky), betternit, plechové profilované krytiny, modifikované asfaltové šindele a pásy, folie
-nabízíme nejnovější trendy střešních krytin a novinky na trhu
-poradíme s vhodným výběrem střešní tašky, konzultace i cenové nabídky jsou bezplatné
-betonové, pálené, vláknocementové, plechové krytiny a sfaltové šindele
-nabízíme pálené tašky Tondach, střešní tašky Bramac, betonové tašky KM Beta, vláknocementová střešní taška Cembrit, plechové tašky RUUKKI.

Tesařství:
-montáž krovů, nosné části střechy
-montáž příhradových vazníků tak zaručí přesnou a kvalitní konstrukci střechy, umožní tak volbu libovolného tvaru střechy

Služby v oboru klempířství, tesařství a pokrývačství:
-provádíme nezávazné prohlídky staveb určených k rekonstrukci bezplatně
-cenové návrhy a rozpočty staveb nebo rekonstrukcí
-přijedeme přímo ke klientovi a řešíme s ním veškeré jeho požadavky osobně
-konzultace je bezplatná včetně zaměření a fotodokumentace
-veškeré práce provedeme po podepsání závazné smlouvy a objednávky a dle povětrnostních vlivů
-zajistíme likvidaci odpadového materiálu při rekonstrukci střechy
-možnost platby na splátky
-jsme pojištěni na vzniklé škody a havárie do výše 2.000 000kč

Jsme odborní dodavatelé v programu Zelená úsporám. Pracují u nás odborníci a proškolení profesionální klempíři, tesaři a pokrývači, kteří zajistí kvalitní a rychlou práci. U nás máte na svou střechu záruku.

Produkty
  • montáž střešních krytin, dodávky střech, střechy na klíč, montáž klempířských prvků, další zpracování plechu
  • výroba střešních krovů, opravy střešních krovů, výroba altánů, výroba pergol, výroba přístřešků, výroba dřevěných chat, výroba roubenek, výroba dřevěných rodinných domů
  • práce ve výškách, mytí oken ve výškách, odstraňování sněhu ze střech, práce s horolezeckou technikou, prořez vysokých stromů


Související články
Čištění venkovních omítek Zlín: Čisté a zdravé bydlení

ČISTÍRNA FASÁD s.r.o.

Čištění venkovních omítek Zlín: Čisté a zdravé bydlení

Venkovní omítky a fasády všech domů se postupem času zanáší nejrůznějšími nečistotami. Poradit si s nimi dokáže firma Čištění fasád Zlín, která provádí čištění venkovních omítek od atmosférických i organických nečistot ve Zlíně a okolí. Díky důkladnému vyčištění zvýšíme estetickou hodnotu objektu a vrátíme podkladu původní vzhled. Zlepšíme úroveň zdravého bydlení a navíc prodloužíme životnost fasád a střech.


Realizace zakázek s vlastním materiálem z pily u Moravských Budějovic

Tesařství Makáto

Realizace zakázek s vlastním materiálem z pily u Moravských Budějovic

Firma Tesařství Makáto, která od roku 2005 provozuje v Lukově u Moravských Budějovic pilu, se specializuje na výrobu a montáž dřevěných konstrukcí, střech, pergol, teras a dalších prvků z listnatého dřeva. Pokud plánujete stavbu nebo rekonstrukci domu, chaty nebo jiné nemovitosti, obraťte se na firmu Tesařství Makáto, která nabízí tesařské služby nejvyšší kvality. Vaši zakázku jsme schopni realizovat zakázku i s vlastním materiálem.


Břidlicová barevná krytina

STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o.

Břidlicová barevná krytina

Zvažujete rekonstrukci vaší staré střechy? Potřebujete zajistit vybudování nové střechy nebo opravu stávající? Slyšeli jste o břidlicové krytině na střechu a chcete zjistit více informací? Odborníkem v tomto oboru je společnost STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o., která vám poskytne přívětivou radu a odborně provede rekonstrukci i výstavbu střechy nové a to z břidlicové krytiny.


Dodávka a montáž vzduchotechniky Liberec

Stavoklima Liberec, s.r.o.

Dodávka a montáž vzduchotechniky Liberec

Vzduchotechnika jako zařízení pro úpravu a rozvod vzduchu do budov a místností a její účelem je nasávání venkovního vzduchu a jeho filtrace s následným odváděním vzduchu z vnitřních prostorů. O dodávku vzduchotechniky včetně montáže se postará firma Stavoklima Liberec, s.r.o.


Firemní články
Kvalitní střecha je důležitou podmínkou pro pohodlí v domě

Kvalitní střecha je důležitou podmínkou pro pohodlí v domě

Přesto, že je střecha až na samotném vrchu domu, je jedním ze základů každé stavby. Bez střechy se žádná budova neobejde a čím kvalitnější střechu budete mít, tím lépe se vám bude v domě žít. Pokud máte pocit, že by si váš dům zasloužil střechu lepší, obraťte se na firmu ELIS-střechy. Ať už je vaším cílem stavba střechy nové, rekonstrukce střechy, či oprava střechy, pomůžeme vám. Podle vašich představ a požadavků vybereme ty pravé střešní krytiny, které vašemu domu perfektně padnou a dodají bezpečí i šmrnc.


Kvalitní střecha je základem každého domu

Kvalitní střecha je základem každého domu

Řekněte dost nekvalitním střechám. Střecha by totiž měla vydržet celý život. A přesně tímto heslem se řídí společnost ELIS-střechy. Zaměstnává totiž jen ty nejpovolanější klempíře, pokrývače a tesaře. Výsledkem jejich precizně odvedené práce je pak střecha, kterou vám budou sousedi závidět. Kromě realizací šikmých a plochých střech provádíme také jejich rekonstrukce.


Pokrývání, opravy, stavba střech, zastřešení domů Kroměříž, Zlín

Pokrývání, opravy, stavba střech, zastřešení domů Kroměříž, Zlín

Pokud potřebujete provést rekonstrukci původní střešní krytiny, obraťte se na firmu ELIS-střechy s.r.o., která provádí pokrývání, opravy krytiny i kompletní výstavbu nové střechy a zastřešení Vašeho domu. Zakázky realizujeme především v regionu Zlín a Kroměříž - jedná se o opravy všech starých a poškozených šikmých i plochých střech i stavba střechy na klíč je samozřejmostí. Provádíme pokrývačské, klempířské i tesařské práce: - hydroizolace, tepelné izolace, zateplení střech - opláštění a zastřešení rodinných a bytových domů, škol, zemědělských objektů, výrobních hal, přístřešků - odborné montáže ochranného systému proti usedání ptactva na budovy - montáže střešních oken, světlíků - výměna skel střešních oken - bezplatné prohlídky staveb, návrhy a položkové rozpočty s pevnou cenou - likvidace odpadu vzniklého při realizaci zakázky. Vždy najdeme řešení k naprosté spokojenosti našich zákazníků. S námi si pořídíte kvalitní novou střechu, která Vám vydrží desítky let.


Zateplení, stavba, izolace šikmých, plochých střech Zlín, Kroměříž

Zateplení, stavba, izolace šikmých, plochých střech Zlín, Kroměříž

Zatéká Vám střechou do domu, nebo Vám utíká střechou teplo? Společnost ELIS-střechy s.r.o. Hulín provádí rekonstrukce, izolace proti vodě i zateplení šikmých i plochých střech. Zajistíme veškeré klempířské, pokrývačské a tesařské práce, provádíme i kompletní realizace a stavby nové střechy. Navrhneme a postavíme Vám střechu z kvalitní střešní krytiny na trhu. Pokud plánujete rekonstrukci střechy, bezplatně a nezvávazně si stavbu prohlédneme. Jsme odborní dodavatelé v programu Zelená úsporám. Provádíme také: - nátěry plochých a šikmých střech, střešní konstrukce - návrhy a realizace okapových systémů ( hliníkové, pozinkované, titanzinkové, měděné a plastové) - montáže krovů, nosných části střechy a příhradových vazníků. Dodáváme střešní krytiny - pálené tašky Tondach, střešní tašky Bramac, betonové tašky KM Beta, vláknocementová střešní taška Cembrit, plechové tašky RUUKK.


Tesařské práce, pokrývačské i klempířské práce Kroměříž, Zlín

Tesařské práce, pokrývačské i klempířské práce Kroměříž, Zlín

Pokud hledáte dodavatele nové střechy na rodinný dům, nebo je nutné provést opravu starší střechy, firma ELIS-střechy Hulín u Kroměříže aktuálně přijímá zakázky. Zajistíme pokrývačské, tesařské i klempířské práce. Garantujeme dodržení smluveného termínu dodání. Zaměřujeme se na realizaci a rekonstrukci šikmých i plochých střech. Nevíte, co je zrovna módní a jaké materiály jsou na trhu? Zkušení profesionálové ze společnosti ELIS-střechy vám ochotně poradí. Pomůžeme vám s výběrem střešní krytiny a navrhneme ideální řešení pro Vaši střechu. Nabízíme tyto služby: - realizace, rekonstrukce, úpravy a pokrývaní střech - nátěry střech a konstrukcí - montáž ochranného systému proti usedání ptactva - výměnu střešních oken, světlíků - zateplení střech - izolace střech, balkonů, teras i garáží - profesionální pokládku střešní krytiny, zateplení i izolace střech V oboru klempířství navrhujeme a realizujeme okapové systémy, montujeme plastový okapový systém s životností až 50 let a nabízíme tyto klempířské materiály: - pozinkovaný plech - měděný plech - titanzinkový plech - poplastovaný plech Naši pokrývači se postarají o pokrývání vaší střechy taškami, betternitem, šindelemi i fóliemi. V naší nabídce najdete nejnovější trendy střešních krytin a novinky na trhu. Zcela bezplatně s vámi zkonzultujeme výběr střešní krytiny, návrhy střechy i cenové nabídky tesařských, klempířských a pokrývačských prací. Zdarma také provádíme nezávazné prohlídky staveb určených k rekonstrukci, cenové návrhy a rozpočty staveb i rekonstrukcí střech. Přijedeme přímo k vám a veškeré vaše přání a požadavky vyjednáme do nejmenšího detailu, abyste s výsledkem byli skutečně spokojení.


Hydroizolace plochých střech, balkonů, terasy Kroměříž, Přerov-asfaltové pásy, Fatrafol

Hydroizolace plochých střech, balkonů, terasy Kroměříž, Přerov-asfaltové pásy, Fatrafol

Zateplení a hydroizolace plochých střech, balkonů i teras provádí společnost ELIS-střechy Kroměříž. Aplikujeme asfaltové pásy, nebo pokládáme hydroizolační střešní fólie z mPVC či PEC. Nejpoužívanější je metoda natavením modifikovaných asfaltových pásů Elastodek. Používané, vhodné materiály jsou i Folie Fatrafol, Alakorplan a Alkorflex, které se používají jako pochůzní fólie. Izolační folie Alkorplan se vyrábí z měkčeného PVC. Izolační folie Alkorflex se vyrábí z materiálu PEC - polyethylenchlorid, jejich životnost je delší než u Alkorplanu. Díky světlému povrchu si v těchto případech střecha udržuje nízkou teplotu.


Montáž ochranné sítě, ochrana budov proti ptactvu Kroměříž, Zlín

Montáž ochranné sítě, ochrana budov proti ptactvu Kroměříž, Zlín

Firma ELIS-střechy s.r.o. Kroměříž zajišťuje montáže různých druhů zábran proti ptactvu, čímž se zvýší ochrana budov - jedná se o ochranné sítě na balkony, lodžie či hrotové systémy, ochrany na římsy, atiky, okapní žlaby apod. Působíme hlavně v regionu Zlínský, Olomoucký kraj. Provádíme i další výškové práce související s rekonstrukcí, úpravami a údržbou střech a také zateplení či nátěry plochých střech. Na požádání zpracujeme cenovou nabídku. Kontaktovat nás můžete na tel.:573351235.


Pokrývačské, klempířské práce, klempíři, pokrývači Kroměříž

Pokrývačské, klempířské práce, klempíři, pokrývači Kroměříž

Pokud Vaše střecha potřebuje novou krytinu , obraťte se na firmu ELIS-střechy s.r.o. - naši klempíři a pokrývači působí hlavně v okr. Kroměříž. Provádíme veškeré klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Nabízíme komplexní realizace střech. Práce jsou prováděny odborně proškolenými zaměstnanci. Klempířství. Klempířské práce provádíme z veškerých typů materiálů: - pozinkovaný plech - Nejlevnější varianta oplechování - titanzinkový plech - možnost nátěru - měděný plech - životnost plechu je neomezená - poplastovaný plech - žárově pozinkovaný plech s poplastovaným povrchem v mnoha barevných odstínech - plastový okapový systém - okapový systém Marley. Pokrývačství. Pokrývačské práce, dodávka a montáž veškerých krytin: - betonové krytiny – mrazuvzdorné krytiny, které se hodí i do horských oblastí - pálené krytiny - vhodné pro novostavby i rekonstrukce - plechové krytiny – profily s nízkým reliéfem, na střeše nedrží listí ani sníh - vláknocementové krytiny - jednoduchá montáž - asfaltové šindele. Samozřejmostí naší firmy je bezplatná konzultace a vyhotovení bezplatné cenové nabídky.


Realizace, rekonstrukce, hydroizolace, zateplení střech šikmých, plochých Zlín, Holešov, Kroměříž

Realizace, rekonstrukce, hydroizolace, zateplení střech šikmých, plochých Zlín, Holešov, Kroměříž

Stavební firma ELIS-střechy s.r.o. se specializuje na rekonstrukci střech ať už šikmých nebo plochých včetně veškerých klempířských, pokrývačských a tesařských prácí. Provádíme také zateplení, rekonstrukce, realizace, hydroizolace a nátěry plochých a šikmých střech: -rekonstrukce - ploché i šikmé střechy -zateplení střech do spádu -nátěry - střechy a konstrukce -izolace střech-folie, izolatérské práce lepenka, hydroizolace střech.


Tesařské, pokrývačské, klempířské práce Kroměříž, Zlín, Holešov

Tesařské, pokrývačské, klempířské práce Kroměříž, Zlín, Holešov

ELIS-střechy s.r.o. nabízí tesařské, klempířské, pokrývačské práce: -střechy na klíč -izolace střech -konstrukce střech -krovy -příhradové vazníky -zateplení střech -hydroizolace střech -natavení lepenkových pásů -živičná krytina -střešní folie -okapy, svody, žlaby, rýny -montáž klempířských prvků -montáž střešních oken Velux, Roto, Fakro -výměna starých střešních oken za nová -montáž tašek Tondach, Bramac, KMBeta, -střešní šindel