VIMU s.r.o.

CZKPronájem plachetnic a jachet

Společnost VIMU s.r.o. se sídlem v Hodoníně za specializuje na pronájem motorových lodí, plachetnic, jachet a katamaránů. Dále zajišťuje kapitánské kurzy v Chorvatsku s možností získat mezinárodně uznávaný kapitánský průkaz. Užijte si klidnou plavbu na komfortních lodí s kapitánem i se stravou.

Pronájem:
- motorové lodě
- plachetnice
- jachty
- katamarány
- obytné lodě

Díky našim kapitánským kurzům, které pro Vás připravujeme v Chorvatsku, získáte průkaz pro vedení rekreačních a sportovních plavidel po moři. Není omezen dobou platností a navíc je mezinárodní. Kurz je rozdělen na teoretickou a praktickou část, následně po týdnu je ukončen praktickou zkouškou u českého jachetního instruktora a tedy probíhá v češtině, ale pro zkoušku z radiokomunikace je potřeba znalost anglického jazyka.

Dále poskytujeme kurzy na katamarán. Jedná se o luxusní plavidlo s prostornými kajutami, salonem a k tanci můžete využít velký kokpit, které si můžete pronajmout i bez kapitána a přesto si užít klidnou a odpočinkovou plavbu. Kurzy jsou vhodné pro začátečníky i pro zkušené jachtaře.

Využít můžete i naše kondiční plavby. Pokud budete mít zájem, rádi Vám poskytneme zajímavé informace o zemi, kde se chcete plavit. Pro gurmány najdeme i nějaké perličky o místní kuchyni.

Zajistíme Vám pojištění kauce u pojišťovny YACHT-POOL a Allianz, čímž se sníží riziko propadnutí kauce při jakémkoliv poškození lodí. Dále se dá pojistit odpovědnost kapitána, členy posádky a lodě. Naše největší zkušenosti jsou v oblasti pojištění Chartru. Nespornou výhodou (kromě pojištění storna nájmu) je jejich celoroční platnost (12 měsíců u YACHT -POOLu).

Veškeré ceny za pronájem i za kurzy najdete na našich webových stránkách, kde si jednoduše a rychle můžete objednat typ lodě a zemi, ve které by jste se chtěli plavit. Dále si tam pomocí našeho rezervačního systému volíte termín plavby, počet lůžek a doprovodné služby k plavbě. Dle toho se Vám spočítá konečná cena. U nákladů je třeba počítat i s placením posádky, případně hostesek. Ale i to najdete na našich webových stránkách.

Máte-li nějaké dotazy, neváhejte nám zavolat a my Vám vše rádi zodpovíme.

A nyní je už jen čas na dobrodružnou plavbu kolem světa!


Katalog firem:    

Lodě

,  

Zájmové kurzy

,  
Štítky:

pronájem lodě, jachta, člun, katamarán, Kapitánský průkaz, kurz, plachetnice, Chorvatsko, plavba