Lovecký svět s.r.o.


č.p. 323, Blížkovice 671 56

Specializovaný obchod a e-shop s loveckými a outdoorovými potřebami.Potřeby pro lovce, myslivce, zbraně, střelivo.

- noční vidění
- termovize
- termovizní zaměřovač Pulsar Trail
- termovize Pulsar QUANTUM Lite
- zaměřovač Pulsar DIGISIGHT N970
- dalekohledy Meopta
- puškohledy Meopta
- dalekohledy Leica
- puškohledy Leica
- zbraně - Blaser, CZ, Merkel, Sauer, Beretta ...
- střelivo
- lovecké a outdoorové potřeby
- oblečení Deerhunter, Percussion, Verney Carron, Blaser, Hillman,
- lupy
- dalekohled, dalekohledy
- dalekohledy Nikon, Fomei
- astronomické, lovecké, myslivecké dalekohledy
- pozorovací dalekohledy
- Fomei
- Zeiss
- dalekohledy Swarovski
- puškohled, puškohledy
- Meopta puškohled
- puškohledy Fomei, Zeiss, Nikon, Docter, Swarovski, Meopta
- Meopta Meostar
- Pulsar
- Yukon
- fotopast, fotopasti
- fotopast na zloděje
- fotopast acorn
- nože
- lovecké, kapesní, zavírací nože, lovecký nůž
- brousek na nože
- švýcarský nůž
- svítilny
- led svítilny
- dálkoměry
- mikroskopy
- kompasy
- buzoly

IČ: 02802481
DIČ: CZ02802481
Okres: Znojmo
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Otakar Frič

Prodej dalekohledů, puškohledů, nočního vidění, fotopastí, lovecké oblečení pro lov, myslivce.

Prodej dalekohledů, puškohledů, nočního vidění, fotopastí, lovecké oblečení pro lov, myslivce.

Prodej dalekohledů, puškohledů, nočního vidění, fotopastí, lovecké oblečení pro lov, myslivce. Naši kvalifikovaní odborníci Vám kdykoli rádi na jedné z našich kamenných provozoven poradí. Všechny přístroje důkladně testujeme! Sortiment: -dalekohledy -puškohledy -kolimátory -fotopasti -termovize -mikroskopy -noční vidění -lovecké oděvy -doplňky pro lov a rybolov aj.


Servis a prodej slunečních brýlí Znojmo

Servis a prodej slunečních brýlí Znojmo

Servis a prodej slunečních brýlí Znojmo. Na trhu s oční optikou jsme již od roku 1962. Servis a prodej zboží na e-shopu poskytujeme v našich 3 kamenných provozovnách a v dalších 71 výdejních místech po celé ČR a SR! Technická podpora: po-pá 9-16 hod. Poradenství od kvalifikovaného personálu. Odborné vyšetření zraku optometristou. Nabízené značky slunečních brýlí: -ADIDAS -Calvin Klein -CUBE -DOLCE AND GABBANA -EXTÉ -Fendi -GANT -LACOSTE -MISS SIXTY a mnoho dalších. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat a nebo rovnou navštívit, budeme se těšit.


Prodej dioptrických brýlí, kontaktních čoček

Prodej dioptrických brýlí, kontaktních čoček

Prodej dioptrických brýlí, kontaktních čoček. Dlouholetá tradice a zkušenost, individuální přístup k zákazníkovi, kvalitní péče o jeho zrak s řadou bezplatných doplňkových služeb. Kontaktní čočky: -jednodenní -2 týdenní -měsíční -barevné dioptrické -barevné bez dioptrií -torické -kontinuální -silikon-hydrogelové -bifokální-multifokální -roztoky -kapky -příslušenství.


Prodej, servis slunečních

Prodej, servis slunečních

Prodej, servis slunečních. Na trhu s oční optikou jsme od roku 1962. Servis spojený s prodejem zboží na e-shopu poskytujeme v našich 3 prodejnách oční optiky ve Znojmě (Slepičí trh), v Moravských Budějovicích a Hrotovicích. Nabízené značky: -ADIDAS -Calvin Klein -CUBE -DOLCE AND GABBANA -EXTÉ -Fendi -GANT -LACOSTE -MISS SIXTY aj.


Oční optika, dalekohledy Znojmo

Oční optika, dalekohledy Znojmo

-dalekohledy: myslivecné, turistické, monokulární, námořní, divadelní, hvězdářské, kapesní -puškohledy, kolimátory -noční vidění -kompasy, buzoly -meteostanice -mikroskopy, lupy -výroba, čištění, opravy brýlí -brýle dioptrické, sluneční, sportovní -obruby dětské, dámské, pánské -kontaktní čočky: barevné, dioptrické, nedioptrické -roztoky, kapky, příslušenství.


Ubytování ve Znojmě při XIII. Putování po archivních sklepích

Ubytování ve Znojmě při XIII. Putování po archivních sklepích

Všem zájemcům o účast na XIII. Putování po archivních sklepích 2010, kterou pořádá společnost Znovín Znojmo, nabízíme ubytování v centru města Znojma v Apartmánu v Kramářské uličce za výhodných podmínek. Více info o samotné akce naleznete na http://www.znovin.cz.


Znojemské vinobraní - ubytování Znojmo

Znojemské vinobraní - ubytování Znojmo

Apartmán v Kramářské uličce - atraktivní ubytování v historickém centru Znojma po dobu Znojemského vinobraní již od 400 Kč/os./noc. Více na www.kramarska.czDalší produkty a služby
  • outdoorové oblečení, boty na turistiku, odolné telefony, outdoorové hodinky, kvalitní bundy, kvalitní obuv, vycházkové hole na nordic walking, spací pytle, skládací stany, spací podložky, outdoorové doplňky, plynové vařiče
  • airsoftové zbraně, brokové automaty, samonabíjecí kulovnice, pistole a revolvery, vzduchovky a plynovky
  • technika do laboratoří, laboratorní armatury, laboratorní nádoby, laboratorní míchadla, laboratorní odměrky, laboratorní přístroje, laboratorní porcelán, laboratorní teploměry
  • systémy pro noční vidění, fotopasti, dalekohledy, fotoaparáty, noční vidění, stereoskopické mikroskopy


Související články
Řešení pro přesné vážení, špičkové analytické a kontrolní systémy
Řešení pro přesné vážení, špičkové analytické a kontrolní systémy

Mettler - Toledo, s.r.o. pomáhají klientům prostřednictvím přesných měřících, analytických a kontrolních systémů nalézat řešení pro zvyšování produktivity a dosažení shody s regulačními požadavky.


Novinka - LinKine™ Labeling Kity od společnosti Abbkine
Novinka - LinKine™ Labeling Kity od společnosti Abbkine

Oblast vědy a také techniky postupuje velkými kroky každým dnem kupředu. Medicína, biologie i genetika má v dnešní době velké zastoupení. V oblasti molekulární biologie a genetiky pracuje firma Biogen Praha, s.r.o., která navázala spolupráci se společností Abbkine. Společně tak přináší nabídku primárních a sekundárních protilátek, mezi kterými najdete polyklonální protilátky, lehké řetězce specifických sekundárních protilátek a další.


Vibrační stolky určené pro zhutnění betonové směsi ve zkušební formě
Vibrační stolky určené pro zhutnění betonové směsi ve zkušební formě

Firma BRIO Hranice s.r.o. se zaměřuje na výrobu a prodej laboratorních přístrojů a zkušebních zařízení. Mezi takovéto zařízení rozhodně patří také vibrační stolky. Co dále tato firma poskytuje? Vibrační stůl na cementy a malty, míchačku na cementové a maltové směsi, sušárnu kameniva, třídiče kameniva, lisy, drtiče, mlýny a mnoho dalšího.


Vysokorychlostní kamery pro záznam a analýzu rychlých a krátkých dějů
Vysokorychlostní kamery pro záznam a analýzu rychlých a krátkých dějů

Abyste mohli zaznamenat velmi rychlé nebo velmi krátké děje, potřebujete k tomu vysokorychlostní kamery. Kompletní sortiment vysokorychlostních a ultrarychlých kamer najdete u firmy Proxis, spol. s.r.o.. Pořídíte u nás základní modely pro každodenní provozní kontroly i kamery v rozlišení HD pro kinematografii nebo kamery pro nárazové zkoušky automobilů či pyrotechniku.