D-Fortel s.r.o.


č. 33, Petrovice 672 01
Specializujeme se na výrobu a dodávku dveří, vrat a oken. Námi vyráběný sortiment zahrnuje výrobky ze dřeva v typovém i atypickém provedení, dle přání zákazníka. Zajistíme nejen speciální sortiment dveří a oken, ale také kompletní dodávky dveřních a okenních prvků pro celou stavbu a to včetně montáže.

Výrobce kuchyně, dřevěných oken, dveří, dřevěná schodiště, interiérové, exteriérové dveře, kastlová okna, nábytek na míru, kuchyňské studio Brno, Vysočina, Ivančice, Moravské Budějovice
-okna
-vrata
-kuchyně
-schodiště
-vnitřní dveře
-vnitřní dveře z masivu
-nábytek
-interiéry
-eurookna
-kastlová okna
-zakázková výroba
-vchodové dveře
-postele
-ložnice
-vestavěné skříně
-posuvné dveře
-obývací stěny
-knihovny
-vestavné spotřebiče
-výrobky na míru

V poslední době se nám podařilo vyhrát hned několik výběrových řízení na dodávky oken a výloh budov na nám. T.G.Masaryka v Moravském Krumlově. Zde jsme např. kompletně dodali a namontovali okna do památkově chráněného objetu Knížecí dům, kde sídlí městské kulturní středisko. S pracovníky památkového ústavu jsme spolupracovali při výměně stropu, oken a vrátek v chalupě s doškovou střechou v obci Petrovice u Moravského Krumlova. Těší nás že jsme dodali výrobky jak do soukromých domácností, tak i do veřejných prostor.
Naše firma vybavila nábytkem a truhlářskými výrobky dvě brněnské vinárny a restauraci v Moravských Budějovicích.

Naše firma se vyznačuje dlouhou tradicí na tuzemském i zahraničním trhu. V květnu 2015 oslavíme 20 let od založení firmy.V současné době zde pracuje 8 zaměstnanců a díky dotacím z EU se podařilo rozšířit a vybavit dílnu tak abychom mohli zákazníkům nabídnout co nejširší škálu výrobků. Při výrobě dbáme především na kvalitu použitých materiálů a kvalitní fortelnou práci našich zaměstnanců. Z toho důvodu se k nám zákazníci vrací a doporučují nás svým známým.

Produkty
  • dřevěná okna, dřevěná střešní okna, dřevěná eurookna, dřevěné vikýře, dřevěné vchodové dveře, dřevěná vrata
  • kuchyňské linky, skříňky do kuchyně, kuchyňské pracovní desky, barové pulty, kuchyňské stoly, kuchyňské židle, barové židle
  • skříně z masivu, ložnicové nábytkové sestavy, přikrývky a polštáře, postele a matrace, noční stolky
  • zakázková výroba nábytku, kuchyňské linky, jídelní stoly, obývací pokoje, sedací soupravy, konferenční stolky, návrhy interiérů
  • vestavěné skříně, policové systémy, komody a zásuvky, skříňové pojízdné koše, úložné boxy

Výroba trvanlivých a dehydratovaných potravin Opava, sušená zelenina, koření, vývary, polévky.

Výroba trvanlivých a dehydratovaných potravin Opava, sušená zelenina, koření, vývary, polévky

Komplexní stavby a rekonstrukce koupelen Brno, rekonstrukce bytových jader na klíč.

Komplexní stavby a rekonstrukce koupelen Brno, rekonstrukce bytových jader na klíč

Související články
1A TRADE: Okna a dveře pro každého

1A TRADE, s.r.o.

1A TRADE: Okna a dveře pro každého

Okna, dveře, vrata a brány té nejvyšší kvality na jednom místě? Ano je to možné, stačí se obrátit na společnost 1A TRADE. Již řadu let vám poskytujeme kompletní služby na poli provádění a dokončování staveb a nabízíme vám pouze osvědčené a kvalitní výrobky, které něco vydrží. Sháníte extrémně odolná plastová okna a dveře, nebo dáváte přednost vlastnostem hliníku? U nás seženete vše a to včetně potřebného příslušenství.


Kamenné kuchyňské desky na míru vyrobí KAMENICTVÍ OTRUBA

Kamenictví Karel Otruba

Kamenné kuchyňské desky na míru vyrobí KAMENICTVÍ OTRUBA

Nelíbí se vám běžně dostupné kuchyňské desky? Chcete něco originálního? Kamenné kuchyňské desky, které vynikají svým designem i snadnou údržbou, jsou tou pravou volbou! KAMENICTVÍ OTRUBA z Plumlova nedaleko Prostějova vám vyrobí kamenné pracovní desky na míru podle vašich požadavků a přání.


Stavebniny, stavební materiál, koupelny a koupelnové studio Břeclav, Podivín, Hustopeče

STAVEBNINY VAJBAR s.r.o.

Stavebniny, stavební materiál, koupelny a koupelnové studio Břeclav, Podivín, Hustopeče

Stavba domu nebo jiných projektů sebou přináší nejen mnoho starostí, ale také nákupů potřebného materiálu, a sice především toho stavebního. Kromě toho potřebujete s výběrem i množstvím poradit, dopravit, namíchat barvu nebo si vybrat vhodné řešení koupelny. A přesně takový servis vám s profesionálním přístupem a technikou poskytnou STAVEBNINY VAJBAR s.r.o. v prodejnách Břeclav, Podivín a Hustopeče.


Okenní sušáky a další doplňky pro okna bez vrtání namontuje firma EVOokna

EVOokna

Okenní sušáky a další doplňky pro okna bez vrtání namontuje firma EVOokna

Hodil by se vám okenní sušák, okenní zahrádka nebo třeba okenní držák, ale nechcete vrtat do oken či fasády domu, aby nedošlo k jejich znehodnocení. Co s tím? Řešení přináší firma EVOokna. Nabízíme sušáky prádla a další doplňky na plastová okna, která se dají uchytit bez vrtání a šroubování.


Firemní články
Kuchyně na míru si poradí s nerovným povrchem i vašim náročným vkusem

Kuchyně na míru si poradí s nerovným povrchem i vašim náročným vkusem

Někteří z nás (a to asi zejména ženy) mají o své vysněné kuchyni celkem jasné představy – od barvy přes materiál pracovní desky až po rozmístění jednotlivých skříněk kuchyňské linky. Jako ideál krásy pak v našich představách obvykle figuruje kuchyně na míru. Pokud ale patříte mezi tu část populace, která v tomto směru spíše tápe, doporučujeme nechat si nejen samotnou realizaci, ale také návrh vaší kuchyně na míru udělat od odborníků.


Proč chtít dřevěná eurookna?

Proč chtít dřevěná eurookna?

Přestože jsou plastová okna stále velmi oblíbenou alternativou při stavbě, rekonstrukci nebo revitalizaci domů, takzvaně „do módy“ se vrací zase zpátky eurookna v dřevěném provedení. Nejen, že lidé spoléhají na tento tradiční materiál, ale dnes už také prakticky stoletou životnost dřevěných oken.


Výroba a montáž, dřevěné schodiště na zakázku | Moravský Krumlov, Znojmo

Výroba a montáž, dřevěné schodiště na zakázku | Moravský Krumlov, Znojmo

Nechte si vyrobit a namontovat dřevěné schodiště na zakázku! Naše truhlářství D-Fortel s.r.o. mimo jiné vyrábí a montuje dřevěná schodiště, schody, nášlapy a zábradlí z různých druhů dřeva a v různých možnostech barevného provedení, vše na zakázku dle přání a potřeb klienta. Zaměřujeme se převážně na přímá schodiště, jednou nebo dvakrát lomená, vřetenová schodiště, točitá i obkladová schodiště. Dodávku a montáže dřevěných schodišť realizujeme nejen ve Znojmě a okolí, ale i v Moravském Krumlově, Miroslavi i Třebíči. Kompletní nabídku truhlářské výroby naší společnosti naleznete na webových stránkách.


Truhlářské práce, výroba a montáž kuchyní na míru | Miroslav

Truhlářské práce, výroba a montáž kuchyní na míru | Miroslav

Neváhejte a nechte si vyrobit kuchyň na míru přesně do prostorů Vaší kuchyně! Vyrábíme a dodáváme kuchyňské linky z různého materiálu a barevného provedení, vše dle přání klienta a to včetně montáže. Kuchyně a kuchyňské linky jsou vyráběny z lamina, dýhy, masivu, s lisovanými dvířky z lamina s dezénem dřeva a dalších materiálů. Nabízíme i možnost dodání vestavěných kuchyňských spotřebičů za velmi výhodné ceny. Je-li představa vzhledu Vaší budoucí kuchyně ještě nejasná, osobně zaměříme Vaši kuchyň a zhotovíme po konzultaci s Vámi nákres kuchyňské linky. Zaměřujeme se především na dokonalou funkčnost, vysoký standard a kultivovaný vzhled. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky, kde naleznete všechny důležité informace o naší společnosti včetně referenčních ukázek prací.


Výroba a montáž truhlářských výrobků, zakázkové truhlářství Třebíč

Výroba a montáž truhlářských výrobků, zakázkové truhlářství Třebíč

Rádi byste si nechali vyrobit nábytek a jiné truhlářské výrobky na zakázku? Pak neváhejte a obraťte se na naše truhlářství D-Fortel s.r.o! Výrobní sortiment naší společnosti zahrnuje výrobky ze dřeva v typovém i atypickém provedení, dle přání zákazníka. Zajistíme nejen speciální sortiment dveří a oken, ale vyrobíme na zakázku jakýkoli truhlářský výrobek a následně provedeme i montáž. Mezi námi vyráběné truhlářské výrobky patří okna, dveře a vrata, schodiště, zábradlí, kuchyňské linky + příslušenství, vestavěné skříně, šatní skříně, nábytek do ložnice, dětských pokojů a mnoho dalšího. Dodací lhůty výrobků se pohybují v rozmezí od 4 do 7 týdnů. Po dohodě s klientem zajistíme i dopravu výrobků firemní dodávkou. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše truhlářství v Petrovicích nedaleko Moravského Krumlova. Naše výrobky jsou dostupné nejen klientům ze Znojma a okolí, ale třeba i z Třebíče, Miroslavi i Brna.


Truhlářství Znojmo, výroba nábytku Moravský Krumlov

Truhlářství Znojmo, výroba nábytku Moravský Krumlov

Vybavíme nábytkem nejen interiér Vašeho bytu! Naše truhlářství D-Fortel s.r.o. se zabývá výrobou nábytku ze dřeva v typovém i atypickém provedení, dle přání a požadavků klienta. Chybí-li Vám jasná představa, jak má Váš nábytek a celkově interiér vypadat, na přání osobně zaměříme interiér a zhotovíme po konzultaci s Vámi nákres. Vyrábíme a montujeme vestavěné skříně, šatní skříně, stolky, komody, skříně, knihovny, jídelní stoly a židle, jídelní sestavy, dětské pokoje, postele, ložnice i ložnicový nábytek. Naše truhlářství naleznete nedaleko Moravského Krumlova v okr. Znojmo. Více informací a kompletní nabídku nábytku a dalších dřevěných výrobků naleznete na webových stránkách.


Exteriérové, interiérové dveře Moravský Krumlov, výroba dřevěných dveří na míru

Exteriérové, interiérové dveře Moravský Krumlov, výroba dřevěných dveří na míru

Nechte si vyrobit exteriérové a interiérové dřevěné dveře na míru! Specializací naší společnosti D - FORTEL s.r.o. je výroba a dodávka dveří, vrat a oken. Námi vyráběný sortiment zahrnuje nejen výrobky ze dřeva v typovém i atypickém provedení, ale vyrobíme dveře i dle přání klienta na míru! Zajistíme nejen speciální sortiment dveří a vrat, ale i kompletní dodávku dveřních a okenních prvků pro celou stavbu, a to včetně montáže. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši provozovnu v Petrovicích na trase Znojmo - Moravský Krumlov. Kompletní nabídku nábytku naleznete na webových stránkách.


Vestavěné skříně Ivančice, truhlářství Moravský Krumlov

Vestavěné skříně Ivančice, truhlářství Moravský Krumlov

Vyrobíme vestavěnou skříň do interiéru Vašeho bytu, rodinného domu i kanceláře! Zakázkové truhlářství D-Fortel s.r.o. vyrábí a montuje nábytek, včetně šatních a vestavěných skříní. Při výrobě vestavěných šatních skříní dbáme především na kvalitu použitých materiálů a kvalitní práci našich zaměstnanců. Z toho důvodu se k nám zákazníci vrací a doporučují nás svým známým. Mimo vestavěných a šatních skříní vyrábíme i stolky, komody, knihovny, jídelní stoly a židle, dětské pokoje, patrové postele postele, ložnice a ložnicový nábytek, kancelářský nábytek a mnoho dalšího. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše truhlářství v Petrovicích, nedaleko Ivančic a Moravského Krumlova.


Výroba a montáž kuchyňských linek Ivančice, Moravský Krumlov

Výroba a montáž kuchyňských linek Ivančice, Moravský Krumlov

Výroba a montáž kuchyní na míru, to je D-Fortel s.r.o. Petrovice! Vyrábíme a dodáváme kuchyňské linky, včetně montáže, z jakéhokoliv materiálu. Vybrat si můžete z různých barevných provedení, vše dle přání zákazníka - lamino, dýha, masiv, lisovaná dvířka z lamina s dezénem dřeva. Nabízíme i možnost různých kombinací materiálů, sestav a barev kuchyňské linky. Rafinovaným detailem kuchyňské linky může být římsa, vitráže horních i koncových dvířek. Ze vzorníků si můžete vybrat z různých designů úchytek, pracovních desek, dřezů a různých doplňků (drátěný program, kování...). S nerovností podlahy ve Vaší kuchyni si poradíme díky ratifikačním nohám schovaným ve spodní části skříňky. V případě zájmu dodáme i vestavěné kuchyňské spotřebiče za výhodné ceny (množstevní slevy). Nemáte-li představu vzhledu budoucí kuchyňské linky, zaměříme Vaši kuchyň a zhotovíme po konzultaci s Vámi nákres Vaší kuchyňské linky. Záleží nám na dokonalé funkčnosti, vysokém standardu a kultivovaném vzhledu kuchyňské linky. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás! Působíme nejen v okolí Znojma, ale i Ivančic, Moravského Krumlova, Miroslavi a dalších městech.


Výroba dřevěných oken Moravský Krumlov, Ivančice

Výroba dřevěných oken Moravský Krumlov, Ivančice

Vyrábíme dřevěná okna působící hřejivým a příjemným dojmem. Dřevěná okna - okna se staletou tradicí a téměř stoletou životností! Díky použití přírodních materiálů jsou námi vyrobená dřevěná okna ekologicky přijatelná jak z hlediska produkce, tak likvidace. Nová generace oken z dřevěných europrofilů přináší celou řadu výhod. Dřevěná okna poskytují vynikající zvukovou a tepelnou izolaci a jejich stabilita a pevnost je vynikající u všech velikostí a tvarů. K povrchové úpravě dřevěných oken používáme akrylátové laky s nejvyšším stupněm odolnosti proti UV záření a stárnutí, vybrat si můžete z široké škály lazurovacích a krycích barev. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás! Působíme nejen v Moravském Krumlově a okolí, ale i v Ivančících, ve Znojmě a dalších městech v Jihomoravském kraji.


Eurookna Znojmo, výroba a montáž dřevěných eurooken Moravský Krumlov

Eurookna Znojmo, výroba a montáž dřevěných eurooken Moravský Krumlov

Eurookna - nová generace oken z dřevěných europrofilů s řadou výhod! Proč zvolit právě naše dřevěná EUROOKNA? Vyrábíme a montujeme eurookna s nejlepšími tepelně-izolačními vlastnostmi, které netvoří tepelné mosty a mají nízkou hmotnost, vynikající pevnost a nízkou roztažnost. Nespornou výhodou oken je dlouhá životnost, snadná údržba a opravitelnost. Povrchová úprava dřevěných eurooken se díky použití kvalitních vodou ředitelných barev značky Remmers a přesnému dodržení technologického postupu vyznačuje vysokou kvalitou a obnovitelností. D-Fortel s.r.o. vyrábí a montuje Eurookna ve Znojmě, Moravském Krumlově a jejich blízkém okolí. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás!