RENOGLOB s.r.o.


č.168, Kuchařovice 669 02

Vchodové, venkovní, vnitřní dveře, obložkové zárubně, montáž zárubní, tapety, tapetování
-vliesové, papírové, vinylové, raufaser tapety, fototapety, samolepící dekorace
-renovace, renovování staré interiérové dveře a zárubně pomocí plastové fólie dokonale imitující dřevo ve více než 40 variant provedení
-vestavěné skříně
-renovace dřevěných zárubní
-výrobu a montáž posuvných dveří
-plovoucí podlahy, marmoleum
-renovace vrat
-ploty, oplocení, brány, garážová vrata.

Dveře:
-otočné jednokřídlé, dvoukřídlé, celoskleněné, bezfalcové, klima
-skládací, posuvné, protipožární, zvukotěsné, bezpečnostní, atypické.

Zárubně:
-dřevěné obložkové do stavebního otvoru
-obklad kovových zárubní
-protipožární dřevěné
-kovové zárubně
-s nadsvětlíkem a bočním světlíkem
-kompletní sortiment od renomovaných výrobců: Topdoors, Kronodoor, Sapeli, Portadoors.

Prodej a montáž interiérových dveří a zárubní včetně poradenství a zaměření
-k dispozici je velká vzorkovna s více než 70-ti kusy dveří a zárubní od zastoupených výrobců
-prodej, montáž plovoucích podlah
-prodej tapet včetně tapetování
-dodávka a montáž systému oplocení-plotové dílce, vrata, brány včetně garážových vrat.
Výroba atypické 3D poutače a předměty pro reklamní a jiné použití.

IČ: 25525000
DIČ: CZ25525000
Okres: Znojmo
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. Marek Vejchoda

Kvalitní podlahy pro váš pohodlný život od Renoglob s.r.o.

Kvalitní podlahy pro váš pohodlný život od Renoglob s.r.o.

Výběr vhodné podlahy se nevyplácí podceňovat. Kvalitní podlaha položená zkušenými podlaháři vám bude dlouho a dobře sloužit a zároveň se může stát designovým interiérovým doplňkem. Společnost Renoglob dodává a pokládá podlahy různých materiálů i dekorů a dokáže pomoci i s optimálním výběrem šitým na míru vaší domácnosti či provozovně.


Víte, jak vybrat dveře do interiéru?

Víte, jak vybrat dveře do interiéru?

Dveře v interiéru jsou podstatným prvkem, při jehož výběru musíme brát ohled nejen na jejich design a způsob otevírání, ale i na další, často opomíjené parametry. Ať už vybíráte dveře do novostavby nebo vás čeká výměna dveří v rámci rekonstrukce, nepodceňte přípravu.


Vinylové podlahy Znojmo

Vinylové podlahy Znojmo

Hledáte extrémně odolnou podlahu s jednoduchou údržbou vhodnou i do silně zatěžovaných místností? Pak neváhejte a obraťte se na nás! Vinylové podlahy - novinka, jednoduchá na údržbu a extrémně odolná. Nová podlaha s dekorem dřeva, vhodná pro silně zatěžovanou místnost. Lobofl oors® vinylové podlahy-jednička na trhu v oblasti moderních podlah, má vynikající vlastnosti.Povrh podlahy je nealergický, antibakteriální, antistatický a neklouzavý. Lobofloors® vinylové podlahy mají 3 provedení -Vinyl 3-vrstvá konstrukce, Vinyl Click lamela, Vinyl lepená lamela. Vinylové podlahy Znojmo. Více informací a kompletní nabídku podlah naleznete na webových stránkách.


Kovové zárubně, obklad kovových zárubní

Kovové zárubně, obklad kovových zárubní

Bez bourání a nepořádku, to jsou výhody obkladu kovových zárubní! Provádíme montáže interiérových dveří a zárubní včetně poradenství a zaměření od renomovaných výrobců. Zárubně: - dřevěné obložkové do stavebního otvoru -obklad kovových zárubní -protipožární dřevěné zárubně -kovové zárubně -zárubně s nadsvětlíkem a bočním světlíkem. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás! Kompletní nabídku montovaných dveří a zárubní naleznete na webových stránkách.


Interiérové dveře a zárubně, protipožární dveře

Interiérové dveře a zárubně, protipožární dveře

Chcete cenově, funkčně a vzhledově nejvhodnější variantu interiérových dveří a zárubní? Hlavní devizou společnosti RENOGLOB s.r.o. je pro Vás tuto variantu vybrat! Součástí naší nabídky dveří a zárubní je technická konzultace a zaměření u zákazníka. Vybrat si můžete z různých druhů interiérových dveří - otočné jednokřídlé, dvoukřídlé, skládací, posuvné, protipožární, zvukotěsné, bezpečnostní, vchodové a atypické. Zárubně - dřevěné obložkové do stavebního otvoru, obklad kovových zárubní, protipožární dřevěné, kovové a zárubně s nadsvětlíkem a bočním světlíkem. Kompletní nabídku a ukázku dveří naleznete na webových stránkách.


Laminátová podlaha s jednoduchou údržbou

Laminátová podlaha s jednoduchou údržbou

Sháníte podlahu s jednoduchou údržbou bez použití leštidel, pouze vlhkým mopem? Pak máme pro Vás to pravé! Nabízíme laminátové podlahy s mnohotvárnými dekory tvořících vyváženou kolekci, s dokonale sladěnou povrchovou strukturou a podtrhující přirozený vzhled dekorů. Laminátová podlaha s jednoduchou pokládka bez použití speciálního nářadí. Podlahu lze po montáži ihned zatížit a velkou výhodou je její jednoduchá údržba bez použití leštidel. Kompletní nabídku výrobků naleznete na webových stránkách.


Ploty, garážová vrata Znojmo, Moravský Krumlov

Ploty, garážová vrata Znojmo, Moravský Krumlov

Ploty, garážová vrata Znojmo, Moravský Krumlov. RENOGLOB s.r.o., je firma která sídlí na Znojemsku a poskytne Vám služby v oblasti renovace interiérových dveří a zárubní. Dodáváme, montujeme a renovujeme dveře a zárubně. Dále se zabýváme také prodejem a montáží: systémy oplocení, garážová vrata, vjezdová brány, průmyslová vrata firmy AW WŠNIOWSKI. Garážová vrata nabízíme v provedení – dvoukřídlá, výklopná, sekční, rolovací. Systém oplocení – průmyslový, privátní. Ploty, garážová vrata Znojmo, Moravský Krumlov Více informací najdete na webových stránkách.


Laminátové podlahy Znojmo

Laminátové podlahy Znojmo

Laminátové podlahy Znojmo Naše společnost je na trhu dlouhodobě. Od roku 1998 poskytujeme služby v oblasti renovace interierových dveří a zárubní. Dodáváme a montujeme nové dveře a zárubně. Vyrábíme laminátové a dřevěné podlahy, vinylové podlahy, PVC, ploty a vrata, dveře, zárubně aj. Nyní akce: Laminátové podlahy Vitality, Vinylové podlahy – Eurovinyl do 24.3.2014 Laminátové podlahy, které Vás zahřejí akce prodloužena do 18.4. 2014 Akce TILO – celoroční akce na dekory dřevěných a vinylových podlah. Více informací najdete na webových stránkách.


Zárubně, interiérové dveře Moravský Krumlov, Znojmo

Zárubně, interiérové dveře Moravský Krumlov, Znojmo

Naše firma RENOGLOB s.r.o., je na trhu již od roku 1998. Poskytujeme služby v oblasti renovace interiérových dveří a zárubní. Od roku 2000 se činnost rozšířila o dodávku a montáž dveří a zárubní. Zárubně, interiérové dveře Moravský Krumlov, Znojmo Vyrábíme a dodáváme zárubně - dřevěné obložkové do stavebního otvoru, obklad kovových zárubní, protipožární dřevěné zárubně, kovové zárubně, zárubně s nadsvětlíkem a bočním světlíkem. Dodáváme kování od: -AC-T servis, spol. s r.o. -COBRA spol. s r.o. -R.S.P. s.r.o. -TWIN s.r.o. -M & T DESIGN 2008, s.r.o. -EUROLATON CHEQUIA s.r.o. Pouzdra stavební-na dveře posuvné, do zděné příčky, do sádrokartonu. Momentálně Akce SAPELI - akční balíčky dveří na míru do 30.4. 2014 Více informací na webových stránkách.


Vinylové podlahy - Eurovinyl

Vinylové podlahy - Eurovinyl

Vinylové podlahy - Eurovinyl. Akce prodloužena do 24.3.2014. Firma vznikla roku 1998 a zabývá se poskytováním služeb v oblasti renovace interierových dveří a zárubní. Roku 2000 byla činnost rozšířena o dodávku a montáž nových dveří a zárubní. Sortiment: -dveře -zárubně -podlahy -PVC -ploty -vrata aj. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Laminátové podlahy Znojmo, Moravský Krumlov

Laminátové podlahy Znojmo, Moravský Krumlov

Laminátové podlahy Znojmo, Moravský Krumlov. Akce BALTERIO : Laminátové podlahy Vitality. Akce prodloužena do 24.3.2014. Naše společnost působí na trhu již od roku 1998 a poskytujeme služby v oblasti renovace interierových dveří a zárubní. V roce 2000 jsme činnost rozšířili o dodávku a montáž nových dveří a zárubní. Vyrábíme: -laminátové a dřevěné podlahy -vinylové podlahy -PVC -ploty a vrata -dveře -zárubně aj.


Ploty, garážová vrata Znojmo, Moravský Krumlov

Ploty, garážová vrata Znojmo, Moravský Krumlov

Ploty, garážová vrata Znojmo, Moravský Krumlov. Firma vznikla roku 1998. Poskytnem Vám služby v oblasti renovace interiérových dveří a zárubní. Od roku 2000 jsme činnost rozšířili o dodávku a montáž dveří a zárubní. Prodej a montáž: -systémy oplocení -garážová vrata -vjezdová brána -průmyslová vrata firmy AW WŠNIOWSKI. Garážová vrata nabízíme v provedení: -dvoukřídlá -výklopná -sekční -rolovací. Systém oplocení: -průmyslový -privátní.


Laminátové podlahy Znojmo, Moravský Krumlov

Laminátové podlahy Znojmo, Moravský Krumlov

Laminátové podlahy Znojmo, Moravský Krumlov. Naše společnost působí na trhu od roku 1998 a zabýváme se výrobou, montáží a renovací dveří a zárubní. Laminátové podlahy: -mnohotvárné dekory -dokonale sladěné povrchové struktury podtrhují přirozený vzhled dekorů -technologie Clic -kolekce splňující podmínky Evropské normy CE 14041 -jednoduchá pokládka -vysoká stabilita spojů s pevností v tahu -žádné rozevírání spojů kvůli nerovnostem podkladu -po montáži je možno podlahu hned zatěžovat -snadná údržba i bez použití čistících prostředků. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Zárubně, interiérové dveře Moravský Krumlov, Znojmo

Zárubně, interiérové dveře Moravský Krumlov, Znojmo

Zárubně, interiérové dveře Moravský Krumlov, Znojmo. Naše společnost vznikla roku 1998. Poskytujeme služby v oblasti renovace interiérových dveří a zárubní. Od roku 2000 jsme činnost rozšířili o dodávku a montáž dveří a zárubní. Vyrábíme a dodáváme zárubně: -dřevěné obložkové do stavebního otvoru -obklad kovových zárubní -protipožární dřevěné zárubně -kovové zárubně -zárubně s nadsvětlíkem a bočním světlíkem. Dodáváme kování od: -AC-T servis, spol. s r.o. -COBRA spol. s r.o. -R.S.P. s.r.o. -TWIN s.r.o. -M & T DESIGN 2008, s.r.o. -EUROLATON CHEQUIA s.r.o. Pouzdra stavební: -na dveře posuvné -do zděné příčky -do sádrokartonu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Vinylové podlahy Znojmo, Moravský Krumlov

Vinylové podlahy Znojmo, Moravský Krumlov

Vinylové podlahy Znojmo, Moravský Krumlov. Společnost vznikla roku 1998. Poskytujeme služby v oblasti renovace interiérových dveří a zárubní. Od roku 2000 jsme činnost rozšířili o dodávku a montáž dveří a zárubní. Vlastnosti: -snadná údržbu -vysoká odolnost -dekor dřeva -vhodné pro silně zatěžované místnosti. Povrch: -nealergický -antibakteriální -antistatický -neklouzavý. Lobofloors® vinylové podlahy mají 3 provedení: -Vinyl 3-vrstvá konstrukce -Vinyl Click lamela -Vinyl lepená lamela. Rádi Vám sdělíme více informací na uvedeném telefonním čísle či e-mailu.


Ploty, garážová vrata Znojmo, Moravský Krumlov

Ploty, garážová vrata Znojmo, Moravský Krumlov

Ploty, garážová vrata Znojmo, Moravský Krumlov. Firma vznikla roku 1998. Poskytnem Vám služby v oblasti renovace interiérových dveří a zárubní. Od roku 2000 jsme činnost rozšířili o dodávku a montáž dveří a zárubní. Prodej a montáž: -systémy oplocení -garážová vrata -vjezdová brána -průmyslová vrata firmy AW WŠNIOWSKI. Garážová vrata nabízíme v provedení: -dvoukřídlá -výklopná -sekční -rolovací. Systém oplocení: -průmyslový -privátní.


Zárubně Znojmo, Moravský Krumlov

Zárubně Znojmo, Moravský Krumlov

Zárubně Znojmo, Moravský Krumlov. Naše společnost vznikla roku 1998. Poskytujeme služby v oblasti renovace interiérových dveří a zárubní. Od roku 2000 jsme činnost rozšířili o dodávku a montáž dveří a zárubní. Vyrábíme a dodáváme zárubně: -dřevěné obložkové do stavebního otvoru -obklad kovových zárubní -protipožární dřevěné zárubně -kovové zárubně -zárubně s nadsvětlíkem a bočním světlíkem. Dodáváme kování od: -AC-T servis, spol. s r.o. -COBRA spol. s r.o. -R.S.P. s.r.o. -TWIN s.r.o. -M & T DESIGN 2008, s.r.o. -EUROLATON CHEQUIA s.r.o. Pouzdra stavební: -na dveře posuvné -do zděné příčky -do sádrokartonu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Tapety na zeď, bytové tapety, tapetování Znojmo

Tapety na zeď, bytové tapety, tapetování Znojmo

Tapety na zeď, bytové tapety, tapetování Znojmo. Nabízíme: -vliesové -papírové -vinylové -akrylové -moderní -klasické -dětské Vlastnosti: -snadná údržba -možnost okamžitého odstranění nebo výměny -materiál ze kterého jsou vyrobeny je paropropustný -omyvatelné samozřejmě v závislosti na druhu -tapety vliesové, vinylové i papírové místnost oteplují.


Laminátové podlahy Znojmo, Moravský Krumlov

Laminátové podlahy Znojmo, Moravský Krumlov

Laminátové podlahy Znojmo, Moravský Krumlov. -mnohotvárné dekory -dokonale sladěné povrchové struktury podtrhují přirozený vzhled dekorů -technologie Clic -kolekce splňující podmínky Evropské normy CE 14041 -jednoduchá pokládka -vysoká stabilita spojů s pevností v tahu -žádné rozevírání spojů kvůli nerovnostem podkladu -po montáži je možno podlahu hned zatěžovat -snadná údržba i bez použití čistících prostředků. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Zárubně Znojmo, Moravská Krumlov

Zárubně Znojmo, Moravská Krumlov

Zárubně Znojmo, Moravská Krumlov. Vyrábíme a dodáváme zárubně: -dřevěné obložkové do stavebního otvoru -obklad kovových zárubní -protipožární dřevěné zárubně -kovové zárubně -zárubně s nadsvětlíkem a bočním světlíkem. Dodáváme kování od: -AC-T servis, spol. s r.o. -COBRA spol. s r.o. -R.S.P. s.r.o. -TWIN s.r.o. -M & T DESIGN 2008, s.r.o. -EUROLATON CHEQUIA s.r.o. Pouzdra stavební: -na dveře posuvné -do zděné příčky -do sádrokartonu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Vchodové , bezpečnostní dveře Znojmo , Hrušovany nad Jevišovkou

Vchodové , bezpečnostní dveře Znojmo , Hrušovany nad Jevišovkou

Vchodové , bezpečnostní dveře Znojmo , Hrušovany nad Jevišovkou Dveře: -celoskleněné -posuvné -protipožární -skládací -zvukotěsné -bezpečnostní -atypické -otočné jednokřídlé,dvoukřídlé -bezfalcové Výroba: -vestavěných skříní -renovace dřevěných zárubní -plovoucí, laminátové podlahy. Zárubně: -protipožární -kovové -dřevěné obložkové do stavebního otvoru -obklad kovových zárubní.


Designové tapety Znojmo

Designové tapety Znojmo

Designové tapety Znojmo. Nabízíme bytové tapety: -vliesové, papírové, vinylové, akrylové -moderní, klasické, dětské -tapety na stěnu se vyznačují snadnou údržbou a kdykoli je možné je odstranit a vyměnit -jsou vyrobeny z materiálů, které jsou paropropustné -všechny tapety na stěnu jsou omyvatelné.


Interiérové dveře Znojmo, Moravský Krumlov

Interiérové dveře Znojmo, Moravský Krumlov

Interiérové dveře Znojmo, Moravský Krumlov. Dodáváme: -otočné jednokřídlé -otočné dvoukřídlé -skládací -posuvné -protipožární aj. Zárubně: -dřevěné obložkové do stavebního otvoru -obklad kovových zárubní -protipožární dřevěné -kovové -s nadsvětlíkem a bočním světlíkem Výrobci: -Topdoors -Sapeli -Portadoors -JAP -Stylus -Prüm -Masonite.


Tapety Znojmo , Miroslav , Moravský Krumlov

Tapety Znojmo , Miroslav , Moravský Krumlov

vliesové , papírové , vinylové , raufaser tapety , fototapety,samolepící dekorace. Moderní bytové tapety na zeď,prodej tapetářská lepidla a potřebná stavební chemie včetně odborného poradenství. Provádíme tapetářské práce včetně přípravy podkladu. tapety se vyznačují snadnou údržbou a kdykoli je možné je odstranit a vyměnit,jsou vyrobeny z materiálů, které jsou paropropustné a omyvatelné (v závislosti na druhu tapety) Nabízíme všechny moderní bytové tapety na zeď. Prodej tapet - Znojmo , Pražská 13Další produkty a služby
  • dřevěná okna, dřevěná střešní okna, dřevěná eurookna, dřevěné vikýře, dřevěné vchodové dveře, dřevěná vrata
  • dřevěné parkety, masivní dubová prkna, vícevrstvé parkety, zámecké parkety, renovace a broušení parket, pokládka podlah
  • vinylové podlahy, plastové podlahové krytiny, průmyslová podlaha, zátěžové PVC podlahy, rozebíratelné podlahy, samolepicí podlahové čtverce
  • vestavěné skříně, policové systémy, komody a zásuvky, skříňové pojízdné koše, úložné boxy
  • kovové vjezdové brány, kovářská výroba, kovové oplocení, příslušenství plotů a bran, kovové konstrukce
  • papírové pokladní roličky, psací papíry, xerografické papíry, balicí papíry, toaletní papír, papírové ubrousky, papírové krabice a kartonáž


Související články
Prvotřídně zpracované dřevo na vás čeká u Fabri-Moravia
Prvotřídně zpracované dřevo na vás čeká u Fabri-Moravia

Potřebujete stavební nebo obalové řezivo? Jste truhlář a sháníte prvotřídní materiál? Překližky, OSB desky, palubky, spárovky a mnoho dalšího najdete u společnosti Fabri-Moravia. Jsme firma s mnohaletými zkušenostmi a stovkami spokojených zákazníků, kteří vědí, že pro kvalitu stačí zajít do Fabri-Moravia.


Práškové lakování a truhlářská výroba
Práškové lakování a truhlářská výroba

Tyto dva obory najdete jenom v jedné firmě a tou je společnost S & Ř, CH KOVO. Sídlo se nachází v obci Chroustovice. Pro ty, kteří neměli rádi zeměpis, je tato obec nedaleko měst Chrudim a Pardubice. Historie firmy se datuje již od roku 1993, kdy začínali jenom o pár lidech. V dnešní době jsou poměrně velkou firmou, která zaměstnává přes 100 zaměstnanců. Díky mnohaletým zkušenostem mohli i svou výrobu a práci každým dnem zdokonalovat. Zaměřují se také na zámečnickou výrobu nebo řezání a ohýbání plechů pomocí jejich CNC strojů.


Postele, skříně, matrace a rošty
Postele, skříně, matrace a rošty

Toužíte po nové ložnici? Chcete si dopřát konečně komfort, ale i hezký a moderní vzhled? Náš nábytek se vyznačuje kvalitou a zároveň příjemnou cenou. Spoléháme se na přední české a slovenské výrobce, kteří dbají na komfort a design. Díky tomu je nábytek hezký na pohled, praktický na udržování a také luxusní, co se týče příjemných novodobých materiálů.


Od školních potřeb, přes kosmetiku až po barvy a laky – Drogerie Poruba
Od školních potřeb, přes kosmetiku až po barvy a laky – Drogerie Poruba

Drogerie je místem, kam člověk jde, když potřebuje nový šampón, barvu na zeď, nejnovější řasenku nebo třeba vybavit pouzdro svých dětí školními pomůckami. Je to místo, kde se dá sehnat prakticky vše, co vy a vaše domácnost potřebujete. Navštivte rozsáhlou Drogerii Poruba, pro kterou je spokojenost zákazníka slovním spojením, které lze vzít opravdu na těžkou váhu.