Trifoil


Husova 10, Jihlava 586 01
Prodáváme grafické papíry určené pro grafiky, fotografy, tiskaře, malíře, výtvarníky, učitele, děti ...
Náš sortiment jsme rozšířili o výtvarné potřeby.

Nabízíme grafické papíry (v kamenném ale i internetovém obchodě):
-pro prestižní komunikaci, design a prezentaci
-pro tisk, reklamu
-pro výzdobu škol, družin a školek.

Papíry jsou:
-různé gramáže (80-300g/m2)
-různé struktury (hladké i s prolisem)
-různé barvy (od bílé po černou, metalické i průhledné)
-různé velikosti B1, A3, A4 (atypické rozměry po dohodě nařežeme)

Výtvarné potřeby:
-barvy olejové, akrylové, akvarelové, temperové
-přípravky k barvám
-tužky, pastelky, pastely, úhly
-štětce, rydla, redispera, kaligrafická pera
-palety, stojany, dřevěné kufříky, napínací rámy, šeps
-hobby barvy na všechny povrchy, barvy na batiku, barvy na textil
-bloky, akvarelové papíry, papíry na suchou techniku (tužka, uhel, pastel....)

Malonákladový tisk:
tiskneme letáky, skládačky, plakáty, brožury, vizitky, pozvánky, firemní dokumenty

Nakladatelská a vydavatelská činnost:
-brožury, katalogy, časopisy, knihy.

Grafické práce, reklamní činnost:
-loga, grafické manuály
-vizitky, pozvánky, přání
-hlavičkové papíry, obálky, firemní desky
-letáky, skládačky, plakáty, billboardy.

Komplexní polygrafický servis.

Další produkty a služby
  • počítačové přípravy, digitalizace obrazových předloh, grafické práce, pc platforma, elektronická data
  • výroba tištěné reklamy, příprava internetové reklamy, výroba rádiové reklamy, výroba velkoplošné reklamy, výroba televizní reklamy
  • ofsetový tisk, digitální tisk, polygrafická výroba, tisk katalogu, tisk novin a časopisů, tisk etiket, tiskárna
  • vydávání periodických publikací, služby nakladatelství, vydávání regionálních deníků, kompletní inzertní servis, tištěná inzerce
  • plátna pro malíře, výtvarnické zboží, rámovací materiály, barvy a štětce, modelovací hmoty, papíry a skicáře
  • hygienické papírové potřeby, kancelářský papír, školní papírenské potřeby, papírové obaly, papírové kelímky, lepenkové výrobky

GEOUNIVERSUM v.o.s.

Související články
Visačky i samolepicí etikety je dobré mít vždy po ruce

Zebra, s.r.o.

Visačky i samolepicí etikety je dobré mít vždy po ruce

Samolepicí etikety jsou nezbytností pro každého, kdo pracuje v potravinářství, logistice nebo textilním průmyslu. Označování výrobků se díky etiketám od firmy Zebra stane naprostou hračkou. Kromě toho si u nás můžete objednat také visačky nebo tisk vstupenek. Vybírat můžete z velkého množství materiálů, které odpovídají vašemu přání.


Firemní e-shop – informační a orientační systémy v ČR

Zapp Infosystémy s.r.o.

Firemní e-shop – informační a orientační systémy v ČR

Ucelený systém značení budov, tabule, venkovní informační a reklamní prvky, stojany, rámy a další produkty jsou profesionálním materiálem, který je určený pro jednotlivce a firmy, které chtějí prezentovat svoje produkty a služby co nejlepším způsobem. Veškeré produkty s tímto zaměřením si můžete vybrat i na e-shopu firmy Zapp Infosystémy s.r.o.


Letáky, vizitky, obaly, reklamní poutače nebo knihy a časopisy

Tomos Praha a.s.

Letáky, vizitky, obaly, reklamní poutače nebo knihy a časopisy

Co si vyberete právě vy? Společnost Tomos Praha a.s. dokáže vyhovět jakýmkoliv požadavkům. Vyrobí pro vaši společnost plakáty, vizitky, reklamní poutače nebo vám pomohou svázat diplomovou práci. Vyrábí všechny typy tiskovin, jako jsou kalendáře, bloky, nálepky, katalogy, časopisy, reklamní poutače a mnoho dalšího.


Nejrůznější orientační systémy vyrobí firma Zapp Infosystémy

Zapp Infosystémy s.r.o.

Nejrůznější orientační systémy vyrobí firma Zapp Infosystémy

Značení interiérů budov od tabulek na dveřích přes stolní jmenovky až po centrální panely. To vše a mnohé další pro vás zajistí firma Zapp Infosystémy. Zabýváme se výrobou informačních systémů do budov i exteriérů, specializujeme se na vitríny a prezentační skříně.


Další produkty a služby
Malonákladový laserový tisk - Jihlava, Vysočina

Malonákladový laserový tisk - Jihlava, Vysočina

Malonákladový laserový tisk - Jihlava, Vysočina. Sortiment učený pro laserové tiskárny: -samolepka Fluo oranžová (SAM8) -samolepka Fluo zelená (SAM9) -modigliani camoscio (MOD3) -modigliani bílá (MOD1) -FIZZ černá (FI17) -FIZZ panna (FI13) -strukturované papíry -samolepicí papír -hladké barevné papíry. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle či e-mailu.


Reklamní činnost Jihlava.

Reklamní činnost Jihlava.

Reklamní činnost Jihlava. Nabízíme reklamní činnost: -vizitky, pozvánky, přání -skládačky, bilboardy, letáky, plakáty -loga, grafické manuály -formuláře, samolepky, bloky -hlavičkové papíry, obálky, firemní desky -novoročenky, pohlednice -reklamní předměty -kalendáře aj. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Grafické papíry, výtvarné potřeby Jihlava

Grafické papíry, výtvarné potřeby Jihlava

Grafické papíry, výtvarné potřeby Jihlava. Grafické papíry: -strukturovaný -metalický -hladký barevný -recyklovaný -křídový -ostatní -inkjet (Ilford, Harman, Fomei). Nabízíme: -různé gramáže -struktury -barvy -velikosti -jakékoliv množství. Výtvarné potřeby: -barvy -pastely -uhly -tužky -tuše -pera -štětce -plátna -bloky.


Nabídka papírů a tisků

Nabídka papírů a tisků

Naše společnost se zabývá prodejem grafického papíru, který slouží k tisku vizitek, blahopřání, oznámení, reprezentativní korespondenci a jiných propagačních materiálů. V naší nabídce naleznete velké množství papírů hladkých či strukturovaných, průhledných, bílých, krémových, barevných i metalických, tenkých i tvrdých, ve velikosti A4 až po archy 100 x 70 cm. Pokud potřebujete tisknout brožury, knížky, výroční zprávy, letáky, či jiné tiskoviny a trápí Vás dopad na životní prostředí, chcete být ekologičtí a nenacházíte ten správný papír, nabízíme tisk na 100% recyklované papíry COCON či CYKLUS . Pokud si vyberete tyto papíry, vysíláte tím jasný signál, že vám záleží na životním prostředí. U nás v Trifoilu Vám nejen graficky připravíme Vaše tiskopisy, ale také vytiskneme vše, co potřebujete a doplníme tabulkou, která Vás bude informovat o rozdílném dopadu na životní prostředí při použití těchto recyklovaných papírů. Pokud chcete nakoupit pouze papíry a budete si na ně tisknout sami, je to také možné. Veškerý náš sortiment grafických papírů naleznete na našich internetových stránkách www.trifoil.cz nebo můžete požádat o zaslání vzorníku základních druhů papírů, které máme stále skladem.


Účetnictví - controlling - daňová evidence

Účetnictví - controlling - daňová evidence

Účetnictví Vernerová Ing. Hana Vernerová, Mlékojedy 129, 277 11 Neratovice, telefon: 724 793 305, hana.vernerova(zavináč)gmail.com Naše firma se zabývá veškerými službami v oblasti vedení účetnictví, daňové evidence, přiznání k dani pro malé a střední firmy. Vedení účetnictví a daňová evidence Externí vedení účetnictví, příprava ročních výkazů, zpracování roční účetní závěrky a inventarizace zůstatků na účtech; vedení daňové evidence. Daňové přiznání V rámci vedení účetnictví nebo daňové evidence pro naše zákazníky připravíme a podáme daňové přiznání k dani z přidané hodnoty. Vyhotovíme daňové přiznání i k silniční dani, k dani z nemovitostí, k dani darovací nebo k dani z převodu nemovitostí. Ručíme za námi vypracované daňové přiznání i za jeho včasné podání příslušnému správci daně. Controlling Na přání zákazníka jsme schopni sestavit kalkulace výkonů, finanční plánování, kontrolu a plánování hospodárnosti, kontrolu a plánování zásob. Zpracování mezd Veškerá mzdová agenda: zpracování mezd, výpočet mezd, příprava měsíčních hlášení a komunikace s příslušnými úřady, přihlašování a odhlašování zaměstnanců, účast na kontrolách zdravotního i sociálního pojištění, správa a evidence mzdových listů a evidenčních listů důchodového pojištění.


Grafické práce Jihlava, Vysočina

Grafické práce Jihlava, Vysočina

Nabízíme grafické práce: -plakáty -letáky -tvorba logotypů -billboardy -katalogy -obalový design -knihy -jednotný grafický styl


Brnické kovadliny

Brnické kovadliny

Dovolujeme si vás pozvat na 7. ročník mezinárodního setkání uměleckých kovářů - Brtnické kovadliny, které se uskuteční na zámku v Brtnici o víkendu ve dnech 24. až 26. 6. 2011. Pro návštěvníky je připravena výstava exponátů, které dovezou účastnící setkání z řad uměleckých kovářů. Po oba dny probíhá tvůrčí práce u výhní a kovadlin. Setkání je doplněno pestrým kulturním programem. Více informací naleznete na http://www.brtnickekovadliny.cz


Kreativní papíry Jihlava, Vysočina

Kreativní papíry Jihlava, Vysočina

Nabízíme kreativní papíry nejen v kamenném i internetovém obchodě: -hladké papíry -speciální grafické papíry a kartony -plakátové a samolepící papíry -papíry s prolisem v různé hloubce -plátýnkové, vroubkaté, průhledné-transparentní, s třpytkou nebo metalické -tenké grafické papíry -tenké barevné papíry A4 (již od jednoho kusu) -orientální papíry ruční -obálky z grafických papírů -vystřihovánky -lepenky -kartony -dokreslovací kalendáře z našich grafických papírů