ZRŮST Chrudim - Jaroslav Zrůst


Tovární 1212, Chrudim 537 01
Opravy, servis, výroba všech typů podvalníků, přívěsů, návěsů s 18letou zkušeností.
Prodej a montáž originálních dílů přímo od výrobců.
Nonstop servis po celé České republice
a na Slovensku.
Tel: +420 602 733 291
Opravy a údržba návěsů a přívěsů a především následující činnosti:
- karosářské práce
- rovnání, opravy rámů
- sváření AL
- válcová zkušebna, seřízení brzd a náprav při brzdění
- opravy a výměny náprav, brzd
- geometrie náprav u návěsů, přívěsů
- opravy nástaveb přívěsů a návěsů
- opravy posuvných podlah
- opravy elekroinstalací (ABS, EBS)
- sladění souprav.

Záruční a pozáruční servis výrobků:
- Goldhofer, Scheuerle, Broshuis, BPW, SAF, ROR.

Půjčovna návěsů a přívěsů pro nákladní dopravu.

Produkty
  • speciální karosářské nástavby, prodej nákladních vozidel, hliníkové sklopné návěsy, přívěsy pro motorová vozidla

Stavby pasivních domů, nízkoenergetických domů a zděných roubenek Benešov.

Stavby pasivních domů, nízkoenergetických domů a zděných roubenek Benešov

Nezapomenutelný penzion s jedinečnou horskou atmosférou.

Nezapomenutelný penzion s jedinečnou horskou atmosférou

Související články
Servis nákladních automobilů se nevyplatí podceňovat

CN SERVIS, spol. s r.o.

Servis nákladních automobilů se nevyplatí podceňovat

Diagnostika vozů je služba, bez které se majitelé aut v dnešní době již těžko obejdou. O to více je potřeba servis nákladních automobilů, které potřebují lidé k výkonu svého povolání. Servis nákladních automobilů Schmitz, ale i servis Panav pro vás zajistí společnost CN Servis, která se tímto oborem zabývá již téměř dvacet let.


Nosič výměnných nástaveb zajistí efektivní využití pro váš nákladní vůz

FORNAL trading s.r.o.

Nosič výměnných nástaveb zajistí efektivní využití pro váš nákladní vůz

Všestranné a maximálně hospodárné využití nákladního vozidla – to je ve stručnosti důvod pro nosiče výměnných nástaveb od FORNAL TRADING. Použití tohoto technického řešení je přitom velmi snadné – obsluhu nosiče zvládne bez problémů pouze jeden jediný člověk (řidič). Samotný nosič nástaveb je navíc poměrně velmi lehký a nedochází ke změně (zvýšení) těžiště vozidla, což je dobré také z hlediska bezpečnosti.


Hákový nosič kontejnerů – perfektně vybavený pomocník pro všechny typy vozidel

FORNAL trading s.r.o.

Hákový nosič kontejnerů – perfektně vybavený pomocník pro všechny typy vozidel

Vývoj a výroba kontejnerových nosičů a sklápěčů, to je specialita společnosti FORNAL TRADING již od roku 1995. Dnes vám tak nabízíme nosiče kontejnerů nejrůznějších druhů a velikostí, a to v té nejvyšší kvalitě a přesně dle předepsaných norem. Sháníte spolehlivý hákový nosič kontejnerů, sklápěč nebo nosič nástaveb? To vše najdete v nabídce společnosti FORNAL TRADING.


Výroba nástaveb nákladních vozidel se specializací na kontejnerové nosiče a sklápěče

FORNAL trading s.r.o.

Výroba nástaveb nákladních vozidel se specializací na kontejnerové nosiče a sklápěče

Když společnost Fornal v roce 1990 vznikla, zabývala se jen prodejem, montážemi a servisem nástaveb nákladních vozidel. V roce 1995 však udělala významný krok a z prodejce se stal výrobce. Téměř od samého počátku firmy se tak vsadilo na vlastní vývoj a konstrukci strojů. V současnosti patří firma mezi nejvýznamnější výrobce techniky tohoto druhu. Od roku 2013 je ve vlastním areálu 2km od Kroměříže směr Brno.


Firemní články
Prodej, servis, pronájem a půjčovna podvalníků s non-stop linkou

Prodej, servis, pronájem a půjčovna podvalníků s non-stop linkou

Společnost Zrůst Chrudim zajišťuje výrobu, prodej a opravy podvalníků. Nabízíme servis všech typů podvalníků, přívěsů a návěsů po celé České republice a přilehlých státech 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Součástí nabídky je také výroba podvalníků dle individuálních požadavků zákazníka, výroba a povinné pravidelné kontroly vázacích prostředků pro kotvení nákladů a půjčovna podvalníků mnoha typů dle aktuální nabídky.


Návěsy, přívěsy, půjčovna

Návěsy, přívěsy, půjčovna

Přeprava strojů je nyní opět o něco jednodušší díky společnosti ZRŮST Chrudim. Svým zákazníkům totiž nabízí možnost půjčení návěsů nebo přívěsů. Rychle, levně, spolehlivě a bez problémů! ZRŮST Chrudim disponuje téměř 30 návěsy a přívěsy, které jsou určené převážně pro převoz strojů. Vozový park těchto nájemních vozidel pravidelně obměňujeme, abychom zajistili provozní spolehlivost a větší bezpečnost. Proto si můžete být jistí, že při využití návěsů nebo přívěsů z naší půjčovny proběhne přeprava vašeho stroje hladce a bez komplikací. Náš vozový park tvoří vozidla, která jsou schopna převážet stroje až do hmotnosti 38 tun! S našimi návěsy a přívěsy však můžete převážet i dřevo, silniční techniku či kontejnery. Všechna vozidla půjčovny disponují havarijním pojištěním a jsou připravena i na cestu po zpoplatněných úsecích. Cena nájemného proto zahrnuje i: - povinné ručení - havarijní pojištění - silniční daň - údržba podvalníku - servis vozidla - bezplatná výměna dílů Pronájem návěsu nebo přívěsu lze určit na libovolnou dobu - den, týden, ale i několik let s možností následného odkupu. Nájemní smlouvu vyřizujeme v krátkém čase, takže návěs či přívěs z půjčovny jsou vám rychle k dispozici. K uzavření nájemní smlouvy je potřeba pouze koncesní listina, výpis z obchodního rejstříku, doklad totožnosti a jistina na zapůjčení podvalníku. Pro zákazníky ZRŮST Chrudim poskytujeme kromě půjčovny návěsů a přívěsů i poradenskou činnost, technickou pomoc a záruční i pozáruční servis. Jako jedna z mála firem v České republice se zabýváme výrobou speciálních vozidel pro přepravu mobilních strojů - a to už 14 let!


Rreflexní folie na dopravní prostředky

Rreflexní folie na dopravní prostředky

Reflexní pásky: Červená od 57Kč/m Žlutá od 57Kč/m Bílá od 57Kč/m Dle směrnice EU č. 76/756 a vyhlášky EHK 104 a EHK 48 (platné v ČR od 10.07.2011 a ve SR od 1.1.2011), pojednávající o zvýraznění bočních a zadních stran dopravních prostředků reflexní páskou, která zvyšuje jejich viditelnost zejména v obdobích zhoršené viditelnosti či noční hodinách. Jejich montáž by měla určit pokud možno co nejblíže celkový tvar vozidla. Aplikaci reflexních materiálů na obrysové značení vozidel a reflexní grafické aplikace v podmínkách ČR specifikuje vyhláška Ministerstva dopravy a spojů č. 301/2001 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Reflexní pásky(folie) Reflexite pro obrysové značení i pro grafické aplikace jsou homologovány podle předpisu EHK (ECE). V naší nabídce jsou pásy v červené, žluté a bílé reflexní barvě ve dvou provedeních: •určené k aplikaci na pevný podklad (skříň. nástavby, cisterny, samostatné tahače a pod.) •Samolepící pásky určené k aplikaci na plachty Pružná samolepící reflexní folie se používá při aplikaci na příslušné části vozidla. Její zdokonalená mikroprismatická reflexní konstrukce s dvojitým úhlovým odrazem světla zajišťuje rovnoměrnou úroveň odrazu ve svislé i vodorovné rovině. Svým složením zajišťuje několikrát vyšší reflexivitu než u standardního reflexního filmu. Záruka na optické parametry je 7 let. Co je nařízeno: Nápadné značení, určené ke zvýšení viditelnosti vozidla při jeho sledování z boku nebo zezadu odrazem světla. Materiály nápadného značení s vratným odrazem musí splňovat podmínky, týkající se tvaru, rozměru, kolorimetrických, fotometrických, fyzikálních a mechanických požadavku, obsažené v předpisu c.104. Tyto materiály musí být na lícní straně opatřeny homologační značkou, viditelnou a nesmazatelnou, umístěnou na pásce v intervalech nejméně jednou v 0,5m délky. Minimální značení: •úplné značení obrysu zadní strany (obr. 1) •čára + značení rohu na boční straně (obr. 2) •minimální délka jednoho elementu materiálu musí být taková, aby byla viditelná nejméně jedna homologační značka. Použití barev: •na boky bílá nebo žlutá •na zadní stranu žlutá nebo červená Kategorie vozidel: viz akční nabídka na www.zrust.cz


Non stop servis návěsů, valníků, podvalů  a tandemů

Non stop servis návěsů, valníků, podvalů a tandemů

Nonstop servis po celé České republice a na Slovensku.Zajišťujeme 24 hodinový servis! Tel: +420 602 733 291 Ceny dle smluvních podmínek. Dále opravujeme všechny evropské značky a veškerou silniční techniku jako jsou: Návěsy •valníkové •skříňové, chladírenské, izotermické •sklápěcí s ocelovou nebo hliníkovou korbou •přepravníky osobních automobilů •kontejnerové •cisternové •a jiné... Přívěsy •valníkové •sklápěcí s ocelovou nebo hliníkovou korbou •podvalníkové •kontejnerové •cisternové •a jiné... Tandemy •valníkové •sklápěcí s ocelovou nebo hliníkovou korbou •kontejnerové •a jiné...


Poptávka hydraulického čerpadla

Poptávka hydraulického čerpadla

Poptávám hydraulické čerpadlo REXROTH s tímto označením: A2F.12.R.6.1.P.6 211.10.45.52 1453111 Žádám o zaslání ceny a dodacího termínu.