KOVODĚL CZ s.r.o.


Hledáte kvalitní a cenově dostupné služby v oblasti kovoobrábění? Potřebujete na zakázku vyrobit kovové součástky, které splňují vaše požadavky a specifikace? Chcete spolupracovat s firmou, která má dlouholeté zkušenosti, moderní technologii a odborný tým? Pak jste na správném místě!

KOVODĚL je česká firma, která se již od roku 1991 specializuje na kovoobrábění a související činnosti - kovovýroba, CNC soustružení, CNC frézování apod.

Sídlíme v Cholticích v Pardubickém kraji. Jste-li z oblasti Pardubice, Chrudim, Čáslav, Přelouč, Hradec Králové a okolí, zastavte se u nás a domluvte se osobně. Případně nás můžete kontaktovat telefonicky nebo emailem.

Jsme specialisti na obrábění kovů. Máme dlouholeté zkušenosti a spokojené zákazníky v různých odvětvích. Naše provozovna je moderně vybavena nejnovější technologií, která nám umožňuje vyrábět kvalitní a přesné výrobky z různých materiálů. Zaměstnáváme spolehlivé a odborně vyškolené pracovníky, kteří se starají o každou fázi výrobního procesu. Dodržujeme nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti, a také vždy dodržujeme dohodnuté termíny. Po dohodě provádíme také montáže a sestavy.

Štítky:

kovo obrábění, kovovýroba, CNC soustružení, CNC frézování

POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA KOVODĚL CZ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KOVODĚL CZ s.r.o.
kovodel.pardubicko.com
Adresa

Adresa

Ke Mlýnu 69
Choltice 533 61

kovodel@seznam.cz
+420 466 972 170


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha