Hronovský s.r.o.


Plhovská 1099, Náchod 547 01

Kovovýroba, kovoobrábění.

Provádíme obrábění na CNC soustruzích:
- komponenty pro automobilový průmysl, jako jsou např. součásti elektromechanických spínačů pro brzdové systémy a převodovky automobilů
- obrábíme všechny druhy materiálů
- série již od 1 000ks
- obrábění z tyčových materiálů do 40mm
- obrábění z přířezových materiálů do 110mm
- možnost využití osy "C" a frézovacích aparátů.

Kabelová konfekce:
- kabelovou konfekci pro automobilový průmysl
- konektory
- kabelové svazky
- montáž konektorů
- zkoušení elektrické
- zkoušení mechanické.

Kontaktní systémy:
- montáže kontaktních systémů na specializovaných poloautomatických a plně automatických strojích s laserovou kontrolou úplnosti a jakosti montáže. Díky vysoké technologické úrovni dosahujeme vynikající kvality a produktivity práce
- kompletní technologie
- automatická montáž
- poloautomatická montáž
- ruční montáž
- kompletní testování.

Provozovny:

1100 obrábění CNC, 1200 Montáže
Nové Město nad Metují, 54901, Krčín, Osma 481
provoz CNC obrábění
Tel: (+420) 491445 111. FAX (+420) 491 445 112,

Provoz 1300 Výroba kabelů, výroba náhradních dílů
Plhovská 1099, Náchod 547 01

Provoz 2200 Montáže, lisování kontaktů a konektorů
areál Čenkovských strojíren, 262 31 Čenkov

HRONOVSKI, BG EOOD - Industrial zone
Parvomaj, Omurtag č. 4, čtvrť 163, Bulgaria

Provoz 3100 Školící středisko
Deštné v Orlických horách 105, 517 91 Deštné v Orlických horách
www.penzionanicka.com

IČ: 26000458
DIČ: CZ26000458
Okres: Náchod
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Milan Mach

Obrábění na CNC soustruhu zaměřený na rotační díly | Náchod

Obrábění na CNC soustruhu zaměřený na rotační díly | Náchod

Obrábění na CNC soustruhu zaměřený na rotační díly je jednou za našich specializací. Provozovnu máme v Náchodě. Rotační díly vyrábíme především pro automobilový průmysl. Vyrábíme především součásti elektromechanických spínačů pro brzdové systémy a převodovky. Disponujeme nejnovějšími stroji a technologiemi. Jsme schopně obrábět veškeré materiály. Umíme sériově vyrábět již od 500ks. Provádíme různé povrchové úpravy je možné i chromování a zlacení. Potřebujete využít kapacitu CNC soustruhu pro rotační díly? Obraťte se na nás.


CNC obrábění pro automobilový průmysl - Náchod

CNC obrábění pro automobilový průmysl - Náchod

CNC obrábění od profesionálů, to jsou služby firmy Hronovský Náchod. Každá společnost potřebuje zajistit kvalitního dodavatele výrobků, aby jejich hotové produkty mohly doputovat až k samotnému zákazníkovi. Jste firma, která podniká v automobilovém průmyslu? Hledáte spolehlivého partnera, který vám dodá kvalitní díly? Obraťte se na společnost Hronovský, která díky technologii CNC obrábění dodává komponenty pro automobilový průmysl, jimiž jsou například součásti elektromechanických spínačů pro brzdové systémy nebo převodovky automobilů. Společnost má s výrobou bohaté zkušenosti, má za sebou již pětadvacet let existence. CNC obrábění zajišťuje společnost Hronovský díky modernímu provozu obrábění, které je zaměřené na výrobu rotačních dílů na CNC strojích. Jaké parametry CNCobrábění vám společnost může nabídnout? - obrábění všech druhů materiálů - série již od 500 kusů - zajišťují veškeré povrchové úpravy, včetně chromování a zlacení - obrábění z tyčových materiálů do průměru 40 mm - stroje jsou vybaveny osou C a Y CNC obrábění firma vykonává díky patnácti automatům: - STAR SR20, SR32 - GILDEMEISTER Sprint 20-7 - SPRY 40 - S40 - DOOSAN - a mnohé další Jestliže máte o CNC obrábění zájem, neváhejte společnost Hronovský kontaktovat a zaslat vaši poptávku.


Seřizovač CNC a operátorka výroby - výhodná nabídka práce Náchod

Seřizovač CNC a operátorka výroby - výhodná nabídka práce Náchod

Na pozice operátor/operátorka výroby, seřizovač a seřizovač CNC strojů hledá firma Hronovský s.r.o zodpovědné a šikovné lidi. Zdá se Vám, že v poslední době je nejenom v Náchodě slušných pracovních míst poskrovnu? Nemusíte se bát, ještě se najdou firmy, jako je ta naše, co Vám jsou schopni a ochotni nabídnout práci na HPP, zaměstnanecké benefity i odpovídající odměňování. Následující pracovní příležitosti v Náchodě jsou tu právě pro Vás: Operátor/ operátorka výroby - zajišťuje drobnou manuální kompletaci kabelových svazků a jiných součástek pro automobilový průmysl. Pracovní doba je vícesměnná. Jste-li trpělivý, pečlivý a zodpovědný člověk, pak hledáme právě Vás. Výhodou je SŠ technického směru. Seřizovač - náplní je zajišťování správného nastavení strojů, výroba vzorků a jejich kontrola. Pracuje se na tři směny. Na tuto pozici požadujeme vzdělání technického směru (Výuční list, maturita). Praxe na podobné pozici je výhodou. Seřizovač CNC strojů - zahrnuje samostatnou práci na CNC strojích. Pozice obnáší seřizování a korekci strojů v programu FANUC. Zajišťuje se rovněž provozní údržba a čištění strojů, péče o přidělené přípravky nástroje i měřidla. Pro tuto pozici je nutné ÚSO technického směru, 2 roky praxe na CNC soustruhu, přehled ve výkresové dokumentaci. Pro tuto pozici hledáme zodpovědného, samostatného, pečlivého pracovníka s chutí učit se novým věcem. Ozvěte se nám, čekáme právě na Vás!


Konektory, kabelové svazky i spolehlivé spínače do aut - Náchod

Konektory, kabelové svazky i spolehlivé spínače do aut - Náchod

Konektory, elektromechanické spínače, kabelové svazky a řada dalších drobných komponentů. Tak přesně to uvidíte pod kapotou každého vozu. Právě automobilový průmysl totiž pracuje s nejrůznějšími kabely, tlačítky a spínači, které umožňují bezchybné fungování každého vozu a maximální komfort všech uživatelů. I ty nejmenší díly proto při konstrukci auta hrají důležitou roli a musí být co možná nejkvalitnější. Toho jsme si ve společnosti Hronovský dobře vědomi. Nabízíme vám proto konektory, elektromechanické spínače, kabelové svazky i další výrobky té nejvyšší kvality. Automatické stahování okének, rádio, vytápění nebo třeba chytrá navigace. Berete to vše v autě jako samozřejmost? Pak vězte, že nic z toho by nebylo možné bez stovek drobných součástek a kabelů. My ve společnosti Hronovský vám chceme dopřávat ten nejlepší komfort a požitek z jízdy, výrobě součástek pro automobilový průmysl proto věnujeme maximální péči. Důraz klademe nejen na kvalitu používaného materiálu, ale soustředíme se také na precizní výrobu jednotlivých dílů a kompletaci. Podstatné pro nás je i to, aby si u nás přišel na své skutečně každý. Z naší široké nabídky výrobků si proto může vybrat velká automobilová společnost i soukromý podnikatel. Jaké výrobky u nás tedy seženete? Výběr je skutečně veliký. Najdete u nás například: - elektromechanické spínače - konektory pro automobilový průmysl - kabelové svazky - páky do podvolantových modulů - tlačítka interiérů automobilů Konektory, elektromechanické spínače, kabelové svazky i další výrobky pro automobilový průmysl podléhají řadě velmi přísných norem a předpisům. I na to ale v naší společnosti myslíme. Veškeré výrobky proto podléhají přísné kontrole kvality a absolvují elektrické, mechanické, tlakové, vodní i trhací zkoušky. Ať už tak sháníte kabelové svazky, konektory nebo kvalitní elektromechanický spínač, s námi tak máte jistotu, že na ně bude absolutní spolehnutí.


Kabelová konfekce - kabelové svazky pro automobilový průmysl - Náchod

Kabelová konfekce - kabelové svazky pro automobilový průmysl - Náchod

Automobily jsou plné nejrůznějších kabelů, drátů a kabelových svazků, které se mohou zdát na první pohled nedůležité. Právě ty nejmenší kabely, kabelové svazky a další takzvaná kabelová konfekce ale často hrají zásadní roli. Výrobci automobilů na to proto musí myslet a používat to nejlepší, co je na trhu k dostání. Hledáte i vy kvalitního dodavatele kabelové konfekce? Obraťte se na společnost Hronovský z města Náchod. Nabízíme vám kabelové svazky, konektory i další komponenty, které splňují všechny náročné požadavky automobilového průmyslu. O tom, že kabelová konfekce společnosti Hronovský nabízí prvotřídní kvalitu, svědčí mimo jiné to, že kabely z naší firmy dnes najdete téměř ve všech evropských automobilech. Není divu. Naše výroba je vybavena kompletní technologií pro sériovou výrobu, problém pro nás tak není stříhání, odizolování, pájení, krimpování ani vyvazování kabelů. Kompletní služby tak můžeme nabídnout menším výrobcům i vyhlášeným automobilkám. V naší společnosti víme, že každé auto je jiné. Přizpůsobujeme tomu také naší nabídku a snažíme se vyhovět skutečně každému zákazníkovi. Kabelová konfekce u nás tak obsahuje například: - konektory - kabelové svazky - montáž konektorů - zkoušení elektrické - zkoušení mechanické Protože chceme, aby každá kabelová konfekce byla maximálně spolehlivá, velký důraz klademe také na kontrolu kvality. Kabelové svazky i další výrobky tak podléhají řadě zkoušek a testů ať už elektrických, vodních, mechanických či tlakových. U nás tak máte jistotu, že kabelová konfekce odpovídá všem normám a splňuje potřebné požadavky. Kabelová konfekce je zkrátka to, čemu ve společnosti Hronovský skutečně rozumíme. Obraťte se na nás i vy a nebudete litovat.


Práce v Náchodě, zaměstnání Náchod

Práce v Náchodě, zaměstnání Náchod

Hledáte zaměstnání v Náchodě? Je pro Vás pečlivost, trpělivost a zodpovědnost samozřejmostí? Pak hledáme právě Vás, pro práci v Náchodě. Pomůžete nám zajistit výrobní procesy ve vícesměnném provozu. Náplň Vaší práce bude drobná manuální kompletace kabelových svazků a dalších součástek pro automobilový průmysl. Naše firma Hronovský s.r.o. nabízí jistotu stabilního zaměstnání a pravidelného výdělku.


Kovoobrábění soustružení na CNC kabelová konfekce Nové Město

Kovoobrábění soustružení na CNC kabelová konfekce Nové Město

Firma Hronovský s.r.o. vyniká v oblasti montáží a výroby kabelových svazků. Jsme firma s profesionální působností, s historií mnoha spokojených zákazníků, odborně proškolenými pracovníky s dlouholetými zkušenostmi v oboru. Do naší výroby patří: - elektromechanické spínače - konektory pro automobilový průmysl - páky do podvolanových modulů - tlačítka interiérů automobilů. Kovoobrábění. Soustružení na CNC. Montáž: - kontaktních systémů.Další produkty a služby
  • distribuce elektrických spínačů, prodej elektropříslušenství, prodej elektrických zásuvek, příslušenství pro průmyslové použití
  • obráběčské práce, soustružnické práce, frézařské práce, broušení na kulato, broušení na plocho, CNC obrábění

Společnost ROBICONT, působící od roku 2001, se zabývá zemními a výkopovými pracemi, odvozem a likvidací odpadu. Zajišťujeme také stavební činnost.

Související články
Slévárna TSS
Slévárna TSS

Slévárna a modelárna nabízí zákazníkům výrobky na území České republiky, ale mohou putovat i do zahraničí. Mohou to být modely z polystyrenu, dřeva, hliníku nebo umělých a plastických hmot. Specializujeme se na výrobky z šedé litiny, které se vyrábí na přání zákazníka. Výrobky je také možné opracovat pomocí CNC obrábění. To zajišťuje naše samostatná kovovýroba.


Ohýbání výpalků a dílů ohraňováním, vypalování laserem
Ohýbání výpalků a dílů ohraňováním, vypalování laserem

Zpracování a povrchová úprava nerezových, ocelových či hliníkových materiálů vyžaduje nejen moderní technologii, ale také odbornost a zkušenosti pracovníků. Různé možnosti zpracování, široké portfolio produktů, zkušenosti i moderní vybavení v oblasti kovovýroby poskytuje firma KOVSTA s.r.o.


Profesionální uchopovací systémy a upínací technika
Profesionální uchopovací systémy a upínací technika

Pokud vaše firma hledá pro svoji strojírenskou, automobilovou a další výrobu a činnost kvalitní uchopovací systémy a upínací techniku, tedy chapadla, která mají široké možnosti využití a množství důležitých funkcí, tak produkty a služby firmy Schunk Intec s.r.o. vám zajistí kvalitu, profesionalitu a prestiž.


Kioskové trafostanice od společnosti S.G. CZ
Kioskové trafostanice od společnosti S.G. CZ

Společnost S.G. CZ se zabývá dodávkou a servisem vysokonapěťových zařízení. Zaměřuje se na dodávky, rekonstrukce a modernizace rozvoden, VN rozvody přípojky, silové i kioskové trafostanice. Ke každému klientovi přistupuje individuálně a nevyhýbá se ani nestandardním řešením.