CNC obrábění, kabelová konfekce, lisování plastů a kovů, SMT výroba na zakázku

CNC obrábění, kabelová konfekce, lisování plastů a kovů, výroba náhradních dílů, mechatronických komponentů na zakázku, SMT výroba, jsou profesionální služby náchodské společnosti Hronovský s.r.o. Díky technologickým znalostem na vysoké odborné úrovni, modernímu strojnímu vybavení, zakázkám realizovaným precizně v prvotřídní kvalitě jsme se stali vyhledávaným výrobním partnerem nejen v oblasti automobilového průmyslu.

Výroba plastových dílů pro automobilový průmysl

CNC obrábění na rychlých a přesných strojích, povrchová úprava dle požadavků zákazníka

Našim partnerům z oblasti průmyslu, především automobilového, poskytujeme komplexní služby od poradenství, návrhu, projektu, po finální produkt nejen v oboru CNC obrábění na moderních rychlých a přesných strojích. Vlastníme celkem 12 CNC automatů značky STAR a MORI-SAY ale také frézky 3 a 5ti osé. Obrábíme všechny druhy materiálů – nerez, dural, mosaz, ocel aj. Přijímáme zakázky již od 500 ks a zajistíme rovněž požadované povrchové úpravy.

CNC obrábění včetně povrchových úprav


Kvalitní kabelová konfekce nejen pro automobilový průmysl

Jsme spolehlivým partnerem tuzemského i zahraničního průmyslu, pro který vyrábíme kvalitní kabelovou konfekci různých typů a náročnosti. V rámci výroby kabeláže provádíme stříhání, odizolování, cínování, krimpování, pájení, vyvazování, montáž konektorů, zalisování koncovek, lepení vodičů s voděodolnou ochranou, odporové a ultrazvukové sváření, zalévání. Navíc vyrábíme vlastní sofistikovaný FFC (Flexible Flat Cable) kabel. A to vše pod přísnou kontrolou kvality a parametrů.

Kabelové svazky pro automotive


Precizní lisování plastů, vyrážení kontaktů z pásoviny, výroba PCB kontaktů

V oblasti lisování plastů dokážeme realizovat veškeré požadavky zákazníka, a to od lisování čistých plastů na 52 vstřikolisech, zástřik ušlechtilých zásuvkových kontaktů do elektronických jednotek, obstřik plastem s následným prostřihem na 14 karuselových lisech s posuvným a otočným stolem, lisování 2K produktů anebo vyrážení kontaktů z pásoviny na lisech Bruderer s rychlostí 2000 zdvihů za minutu či výrobu PCB kontaktů na třech SMT výrobních linkách.

Lisování plastových dílů, vyrážení kontaktů z pásoviny


PODSTRÁNKY

Komplexní služby

Komplexní služby
CNC obrábění, kabelová konfekce, lisování plastů a kovů, SMT výroba na zakázku

Zakázková výroba komponentů

Zakázková výroba komponentů
Zakázková výroba mechatronických komponentů, dílů pro evropské automobilky

Nástroje, díly pro auto a elektrotechnický průmysl

Nástroje, díly pro auto a elektrotechnický průmysl
Nástroje pro lisování kovů, formy pro vstřikování plastů od návrhu po údržbu
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Hronovský s.r.o. Kovoobrábění Náchod
WEBOVÁ STRÁNKA
Hronovský s.r.o.
www.hronovsky.cz
Adresa

Adresa

Plhovská 1099
Náchod 547 01

info@hronovsky.cz
+420 774 406 620


Najdete nás také zde:

SkypeARES
captcha