Za Lázněmi 781,
51401 Jilemnice
Práce:
-izolace z fólie PVC* proti vodě,
radonu, ropným látkám
-izolace střechy-ploché, šikmé
-izolace spodní stavby-základy
-izolace nádrže, jímky, bazény, mosty
-záruka 10** let
-izolační (tepelné, protiotřesové,
zvukové).

Související články


VARIO VILA s.r.o.

Tradice, spolehlivost a budoucnost v dřevostavbách - dřevěné montované domy pro radost

V dnešní době hledání udržitelných a zdravých způsobů života jsou dřevěné montované domy stále častější volbou pro ty, kteří hledají spojení mezi příjemným bydlením a ohleduplností k životnímu prostředí. Společnost VARIO VILA s.r.o. z okresu Olomouc se zaměřuje na tuto vizi už od roku 2000 a nyní, po více než 500 zrealizovaných domech, se může pyšnit širokou nabídkou rodinných domů, bytových komplexů a rekreací.




Nepřehlédněte

Stavby Nisa, s.r.o.

Stavby Nisa, s.r.o. jsou důvěryhodnou stavební firmou pro všechny, kdo sní o vlastním bydlení bez starostí. Specializujeme se na výstavbu rodinných domů na klíč, moderní dřevostavby, nízkoenergetické domy a stavební rekonstrukce všeho druhu. Od prvního návrhu až po finální předání zajišťujeme kompletní servis s důrazem na kvalitu, rychlost a individuální přístup. Díky dlouholetým zkušenostem a pevnému zázemí stavíme nejen domy, ale i důvěru našich klientů po celé České republice.



Aktuální microsite





Aktuální PR články


Stavby Nisa, s.r.o.

Autorizace ve stavebnictví je proces certifikace, kdy odborný orgán potvrzuje kvalifikaci a schopnost stavební firmy splnit všechny relevantní technické a legislativní požadavky. Tento proces zahrnuje ověření odborných znalostí a dovedností a pravidelné kontroly kvality prováděných prací.


PODLAHOVÉ SYSTÉMY – LIBEREC

Přemýšleli jste někdy, kolik práce dá udělat podlahu, která zvládne všechno – od každodenního provozu až po nápor těžké techniky? My ano. Podlahové systémy - Červinka & Syrový už léta dělají z betonu něco víc než jen šedý základ. Ať už jde o průmyslové haly, moderní interiéry nebo renovace starých betonových povrchů, naše práce má jediný cíl – aby to celé drželo, vypadalo skvěle a vydrželo, co je potřeba.