Kovošrot Vokšice s.r.o.


Vokšice 1, Vokšice 506 01
Kovošrot Vokšice s.r.o. vykupuje, sbírá s sváží:

- odpadové suroviny, odpady
- železo, barevné kovy
- kabely
- elektromotory
- likvidace technologických celků (technologií)
- odvoz a likvidace inertních odpadů
- realizační činnost [demontáže, demolice]

Zpracováváme a třídíme:
- kovové a neželezné odpady
- europalety a kovové palety

Provádíme likvidace výrobních a technologických celků, ocelových konstrukcí, kotelen, provozů firem, aj.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti poradenství a nakládání s odpady.

Platby hotově i na fakturu.

Jsme firma s dvacetiletou tradicí.

Další produkty a služby
  • odpadové hospodářství, svoz odpadků, úprava druhotných surovin, železné a neželezné kovy, likvidace autovraků
  • recyklace odpadů, nakládání s odpady, likvidace odpadů, třídění plastů, třídění papíru, třídění kovů, třídění bílého skla, třídění barevného skla, sběr baterií
  • sběr baterií, sběr papíru, výkup tříděného odpadu, sběr nebezpečného odpadu, sběr elektroodpadu, sběr biologického odpadu

Opravna obuvi, rychlá oprava pánské a dámské obuvi Praha, lepení obuvi, oprava patníčků, šití.

Opravna obuvi, rychlá oprava pánské a dámské obuvi Praha, lepení obuvi, oprava patníčků, šití

Zahradní grily a udírny různých provedení a velikostí.

Zahradní grily a udírny různých provedení a velikostí

Související články
Efektivní a praktické třídění skleněného odpadu

EKO-KOM, a.s.

Efektivní a praktické třídění skleněného odpadu

Třídění odpadu se stalo důležitým a hlavně pozitivním detailem našeho života. Díky třídění se nepotřebné materiály recyklují a z recyklovaného materiálu se znovu vyrábějí potřebné produkty. A tím se odměňujeme jak přírodě, tak i sobě, protože to, jak dlouho a kvalitně budeme žít, záleží i na našem přístupu k životnímu prostředí. A v této myšlence nás i po praktické stránce podporuje Systém EKO-KOM, a.s.


Výkup papíru a železného odpadu zprostředkovávají sběrny a kovošrot

Demonta T, s.r.o. - Centrála

Výkup papíru a železného odpadu zprostředkovávají sběrny a kovošrot

Sběrné suroviny hrají obrovskou roli nejenom v oblasti recyklace. Máte-li k dispozici kovový odpad nebo hromady papíru, neváhejte jej odevzdat sběrnám a kovošrotu. Demonta T, s.r.o. se postará o veškeré náležitosti při zpracování papírového i kovového odpadu. Přistavení kontejneru, zajištění odvozu, zpracování a následná likvidace není pro specialisty žádný problém.


Uhelné sklady a kovošrot

Petr Pábl

Uhelné sklady a kovošrot

Blíží se zima a vy ještě nemáte doma potřebné palivo? Chtělo by to uhlí, dřevo i písek? V tom případě je čas představit vám uhelné sklady, které mají všeho dostatek a ještě i něco navíc. V případě, že vám v domácnosti nebo ve firmě překáží staré železo, tak rovněž se můžete obrátit na uhelné sklady. A které takové rozmanité služby poskytují? Firma PÁBLOVI – uhelné sklady a kovošrot se sídlem v Jaroměři.


Ekologická likvidace vozidel a strojů

JM - KOVY s.r.o.

Ekologická likvidace vozidel a strojů

Vážení čtenáři, jistě jste se už setkali s tím, že se vám v garáži schovává autíčko již bez technické kontroly, značky máte uloženy v depozitu nebo se technická kontrola blíží ke konci platnosti. Oprava by stála více, než je hodnota vozidla, platíte za něj povinné ručení, které není zrovna nejlevnější… Platit jen za to, že nám auto stojí před domem nebo v garáži? Co v takovém případě??? Poradíme Vám a jsme zde pro Vás. Firma JM - KOVY s.r.o. získala nově od října 2013 licenci k provozování služeb ekologické likvidace vozidel.


Další produkty a služby
Výkup druhotných surovin, papír, železo, barevné kovy, šrot, palety

Výkup druhotných surovin, papír, železo, barevné kovy, šrot, palety

Vykupujeme v našem Kovošrotu Vokšice s.r.o. veškeré druhotné suroviny jako jsou barevné kovy, šrot, papír, železo, palety, kabely i elektromotory.


Výkup papíru | Jičín, Nová Paka, Kopidlno, Sobotka, Semily, Turnov

Výkup papíru | Jičín, Nová Paka, Kopidlno, Sobotka, Semily, Turnov

Kovošrot Vokšice zajišťuje výkup papírového odpadu a plastů, železného šrotu i dalších kovů. Jste-li z Jičína, Nové Paky, Kopidlna, Sobotky, Semil, Turnova zajeďte k nám s Vaším papírem. Dobře Vám za něj zaplatíme. Vykupujeme tento papír: - sběrový papír - noviny, časopisy, letáky - karton - hnědá vlnitá lepenka - počítačový papír Překáží Vám doma na firmě nebo kdekoliv jindy nepřehledné stohy a hory papíru? Dovezte nám ho, nejen, že se ho zbavíte, ale ještě za něj dostanete zaplaceno! Zastavte se u nás!


Výkup barevných kovů | Jičín, Sobotka, Jičíněves, Nová Paka, Ostroměř

Výkup barevných kovů | Jičín, Sobotka, Jičíněves, Nová Paka, Ostroměř

Kovošrot Vokšice vykupuje veškeré barevné kovy. Jste-li z Jičína, Sobotky, Jičíněvsi, Nové Paky, Ostroměře nebo odkudkoliv jinud neváhejte k nám dovézt Vaše, železo nebo jiné sběrné suroviny. Vykupujeme, sbíráme a svážíme: - odpadové suroviny, odpady - železo, barevné kovy - kabely - elektromotory S ocelovým odpadem a barevnými kovy nakládáme dle normy ČSN 420030. Překáží Vám na zahradě šrot, kabely, barevné kovy nebo jakékoliv jiné kovy? Pohodlně se jich zbavte a ještě za ně dostaňte zaplaceno. Ozvěte se nám! Rádi Vám pomůžeme!


Kovošrot  - výkup železa, šrotu, barevných kovů, papíru i europalet

Kovošrot - výkup železa, šrotu, barevných kovů, papíru i europalet

Kovošrot Vokšice s.r.o. vykupuje veškerý kovový odpad, šrot, kabely, barevné kovy i papír - jste-li z okolí Jičína, Sobotky, Nové Paky či Kopidlna dovezte ho k nám.


Výkup a prodej europalet, palet EUR, kovových palet za výhodnou cenu

Výkup a prodej europalet, palet EUR, kovových palet za výhodnou cenu

Vykupujeme, prodáváme a zpracováváme palety Eur nebo-li europalety, kromě toho i kovové palety a to vše za výhodnou cenu v našem Kovošrotu Vokšice.s.r.o.


Výkup železa Jičín Nová Paka Jičíněves Sobotka Ostroměř Hořice

Výkup železa Jičín Nová Paka Jičíněves Sobotka Ostroměř Hořice

Kovošrot Vokšice se zabývá komplexními službami v oblasti poradenství a nakládání s odpady. - výkup a svoz železného šrotu a barevných kovů - výkup ostatních druhotných surovin - prodej a výkup palet EUR - svoz a zneškodnění odpadů - odvoz a likvidace inertních odpadů - poradenství v oblasti ekologie a nakládání s odpady Působíme téměř v celém Královéhradeckém regionu, v menší míře pak i v regionu Pardubickém, Ústeckém a Jihomoravském. Jičín, Nová Paka, Jičíněves, Sobotka, Ostroměř, Hořice a mnoho dalších měst.


Kovošrot Jičín Nová Paka Jičíněves Sobotka Ostroměř Kopidlno

Kovošrot Jičín Nová Paka Jičíněves Sobotka Ostroměř Kopidlno

Kovošrot Vokšice se zabývá především komplexními službami v oblasti poradenství a nakládání s odpady - výkup, zpracování, třídění a úprava téměř všech druhů odpadů. Výkup: - železného šrotu - barevných kovů - ostatní druhotné suroviny - palet EUR Svoz, odvoz: - železný šrot a barevné kovy - odpadů - inertní odpady. Jičín,Nová,Paka,Jičíněves,Sobotka,Ostroměř,Kopidlno a mnoho dalších měst.


Výkup europalet Jičín, prodej železných palet Sobotka Jičíněves

Výkup europalet Jičín, prodej železných palet Sobotka Jičíněves

Kovošrot Vokšice se zabývá rovněž prodejem a výkupem europalet a prodejem železných palet. Další ze stěžejních činností firmy je likvidace výrobních a technologických celků, ocelových konstrukcí, kotelen, provozů firem apod. Kovošrot Vokšice se především zabývá komplexními službami v oblasti poradenství a nakládání s odpady.