BOBY - FLEISCH, spol. s r.o.


Dolní Brusnice 67, Dolní Brusnice 544 72

Společnost BOBY - FLEISCH, spol. s r.o. se zaměřuje na obchod se zvířaty a přepravu jatečných a chovných zvířat. Přepravujeme zvířata v rámci celé Evropy i mimo ni. Vozový park průběžně servisujeme a naše vozy disponují inovativními prvky, které zvířatům během dopravy zaručují komfort. Všechny naše vozy jsou vybaveny komunikačním systémem, který umožňuje sledování vozidel on-line.
Dodržujeme zásady welfare a dbáme na pohodlí a bezpečnost převážených zvířat. S námi máte jistotou, že zvířata transportujeme rychle a bez zbytečného stresu. Klademe důraz na dodržování legislativních požadavků a právních úprav nejen u převozu, ale i při nakládání, vykládce či vyložení zvířat.

Nákup, prodej, přeprava, transport:
- živá zvířata
- hospodářská zvířata
- jatečná a chovná zvířata
- chovný skot
- chovná prasata
- přeprava selat, ovcí, zubrů
- SPF přeprava
- obchod se zvířaty.

Naše společnost BOBY - FLEISCH, spol. s r.o.působí na trhu od roku 1992 a máme bohaté zkušenosti s transportem zvířat v ČR i v celé Evropě. Od roku 2014 vlastníme německý QS certifikát a patříme mezi schválené přepravce, kteří splňují dánské přepravní standardy se všemi náležitostmi. Sídlo společnosti najdete na adrese Dolní Brusnice 67, okres Trutnov.

IČ: 48152960
DIČ: CZ48152960
Okres: Trutnov
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: MVDr.Ing Lubomír Savov

Další produkty a služby
  • vnitrostátní přeprava nákladu, kamionová doprava, železniční přeprava zboží, jízdní soupravy
  • chov skotu, chov koz, chov prasat, chov drůbeže, péče o hospodářská zvířata, farma a biofarma, živočišná výroba
  • kamionová doprava, železniční doprava, mezinárodní rozvoz zboží a nákladů

Tiskárna Martin Peroutka

Související články
Zemní práce a autodoprava Mladá Boleslav
Zemní práce a autodoprava Mladá Boleslav

Firma Zempra MB s.r.o, působí v Mladé Boleslavi. K dispozici mají široký vozový park. Zaručí vám přesné a perfektní výkopové práce, zemní práce, inženýrské sítě nebo odvoz odpadu. Jejich působiště spadá i na další města Středočeského kraje. V dnešní době se nezaměřují jenom na samotné výkopové a zemní práce, ale mezi jejich služby patří také demolice budov, usazování skruží a šachet, pokládka dlažby, hutnění materiálu, recyklace betonů a mnoho dalšího.


Zemní a výkopové práce kolovým rypadlem, terénní práce minibagrem a smykovým nakladačem
Zemní a výkopové práce kolovým rypadlem, terénní práce minibagrem a smykovým nakladačem

Sháníte někoho v blízkém okolí, kdo by Vám mohl pomoci se zemními a výkopovými pracemi? Nebo si potřebujete pronajmout lešení či stavební nářadí, lodní kontejner, lešení nebo hliníkovou věž? Pak se můžete spolehnout na služby Autodopravy Bohdálek.


Kompletní zemní práce i autodoprava - Hradec Králové
Kompletní zemní práce i autodoprava - Hradec Králové

Sháníte firmu v oblasti autodopravy? Pak Vám kompletní služby v této oblasti může poskytnout firma AM Gnol s.r.o., která se zabývá přepravou osob, servisem osobních a nákladních vozidel ale zaměřují se také na kompletní provedení zemních prací.


Silniční doprava
Silniční doprava

Oblast silniční dopravy má rozhodně silné zastoupení v naší firmě. Neustále rozšiřujeme vozový park a přidáváme také další služby, díky kterým mohou být naši klienti vždy s výsledkem spokojení. Připojují se také logistické služby a skladování.