Kvalitní a spolehlivé řešení pro hydroizolaci staveb

MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o.

Kvalitní a spolehlivé řešení pro hydroizolaci staveb

Pokud hledáte kvalitní a spolehlivé řešení pro hydroizolaci staveb, pak je pro vás správnou volbou návštěva e-shopu firmy MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o, která se zabývá výrobou, prodejem a exportem bentonitových těsnících systémů nové generace pro různé typy objektů. Díky unikátním vlastnostem bentonitu, který zvětšuje svůj objem při kontaktu s vodou, zajišťují tyto systémy perfektní ochranu před průnikem vody, a to včetně tlakové.

PHARMACENTRUM spol. s r.o.


Zámečnická 411, Nymburk 288 00
Veterinární léčiva.
Provozovna:
Bří Štefanů 895
50003 Hradec Králové
Česká republika

tel:495865488

Produkty
  • homeopatika a přírodní léčiva, bylinné sirupy a likéry, humánní a veterinární léčiva, výroba a distribuce léků


Související články
ROSQUE kolagen 8000 mg - revoluční výrobek pro vaši krásu a zdraví

ROSQUE s.r.o.

ROSQUE kolagen 8000 mg - revoluční výrobek pro vaši krásu a zdraví

Pokud chcete mít krásnou a zdravou pokožku, vlasy a nehty, potřebujete kolagen. Kolagen je protein, který je zodpovědný za pevnost, pružnost a hydrataci těchto tkání. S věkem se však produkce kolagenu v těle snižuje, což vede k vráskám, ochabnutí pokožky, lámavosti vlasů a nehtů. Proto je důležité doplňovat kolagen z vnějších zdrojů. Ale ne každý kolagen je stejný. Pokud chcete dosáhnout maximálních výsledků, potřebujete kolagen, který je vysoce kvalitní, účinný a bezpečný. A takový kolagen vám nabízí ROSQUE, česká značka, která se specializuje na výrobu prémiových kosmetických a potravinových doplňků. Mezi jejich nejpopulárnější produkty patří ROSQUE kolagen 8000 mg, který je revoluční novinkou na trhu s kolagenem. V tomto článku se dozvíte, jak ROSQUE kolagen 8000 mg může zlepšit vzhled a zdraví vaší pokožky, vlasů, nehtů i kloubů, kostí a svalů. Nechte se překvapit, co všechno dokáže ROSQUE kolagen 8000 mg pro vaše tělo i duši.


Široká nabídka léků na bázi konopí v Brně

PILULKA, s.r.o.

Široká nabídka léků na bázi konopí v Brně

Léčebné konopí je v České republice legální od roku 2014, ale jeho dostupnost je stále omezená. Vydává se pouze na lékařský předpis a je možné jej zakoupit pouze v některých lékárnách. V Brně je jednou z takových lékáren lékárna Pilulka v Brně v blízkosti Úrazové nemocnice, která nabízí širokou škálu léků na bázi konopí od českého výrobce Astrasana Pharma s.r.o.


Moderní a přátelská lékárna v srdci Brna

PILULKA, s.r.o.

Moderní a přátelská lékárna v srdci Brna

Pokud hledáte lékárnu v Brně, která vám nabídne kvalitní služby, široký sortiment a výhodné ceny, měli byste navštívit lékárnu PILULKA, s.r.o., která se nachází na ulici Ponávka v těsné blízkosti Úrazové nemocnice. Jedná se o moderní a přátelskou lékárnu, která již více než 20 let nabízí široký sortiment léků, vitamínů, doplňků stravy, léčivé kosmetiky, zdravotnického materiálu, veterinárních přípravků a dalších produktů pro vaše zdraví a krásu.


Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

CELOMED s.r.o.

Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

Často se potýkáte s nemocemi u zvířat? Jste veterinář? Máte ke zvířatům opravdu blízko? Jste vášnivý chovatel a nebojíte se to přiznat? V tom případě vám velice rádi představíme produkty ze sortimentu naší firmy CELOMED s.r.o.