AQUEL CREDIT s.r.o.


Vesecká 97, Liberec 6 460 06

Komplexní poradenství v oblasti financí, pojištění a hypoték.

Poradenské služby:

-jak se dostat z finančních problémů
-jak správně pracovat s rodinným rozpočtem
-jak zbytečně neutrácet
-jak nakládat s penězi ke svému prospěchu
-jak jednoduše investovat podle svých možností

IČ: 25438760
DIČ: CZ25438760
Okres: Liberec
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Leoš Holub

Komplexní poradenství finance pojištění hypotéky Praha Liberec

Komplexní poradenství finance pojištění hypotéky Praha Liberec

AQUEL Credit je divize mezinárodní společnosti AQUEL Bohemia, která má obchodní zastoupení v 9 zemích světa. V loňském roce naše firma dosáhla ročního obratu bezmála jeden a půl miliardy korun českých a stala se tak lídrem na trhu v oblasti přímého prodeje a tvorby obchodních sítí, působících v celé České republice. V průběhu jedenáctileté historie získala firma více než 100 000 spokojených klientů, vybudovala kompletní zázemí a získala certifikaci ISO 9001. Aquel Credit nabízí komplexní poradenství v oblasti financí, pojištění a hypoték. Svoboda rozhodnutí, přesné informace a přehled těch nejlepších produktů na trhu v kombinaci se správným přístupem v poradenství jsou hlavními principy, kterými se řídíme. Součástí AQUEL Credit týmu jsou výhradně profesionální obchodníci a finanční poradci, kteří neustále monitorují trh a vybírají pro své klienty ty nejlepší produkty. Díky dostupnosti přesných analýz potřeb klienta jsou schopni přinášet vždy něco navíc. Hlavní vizí divize AQUEL Credit je špičkové poradenství, jednoduchost pro klienty i zprostředkovatele, maximální podpora, individuální a profesionální přístup.Další produkty a služby
  • odborné finanční poradenství, investiční poradenství, úvěrová asistence, pojišťovací poradenství, financování bydlení
  • poskytování finančních služeb, nabídka finančních produktů, dohled nad investicemi, bankovní a spořitelní služby

Polanský AB s.r.o.

Související články
Dotace na výměnu kotlů na tuhá paliva v Moravskoslezském kraji od 2. 1. 2014
Dotace na výměnu kotlů na tuhá paliva v Moravskoslezském kraji od 2. 1. 2014

Od 2. 1. 2014 je opět zahájen příjem tzv. Kotlíkových dotací. Dotační program podporuje stejné kotle jako v minulé výzvě při výměně starého kotle na tuhá paliva v rámci Moravskoslezského kraje.


Jak se zbavit dluhů?
Jak se zbavit dluhů?

Jakékoliv dluhy, ať se pohybují ve vyšších nebo nižších částkách jsou vždy velký problém. Obzvláště, když se přidají nějaké ty exekuce. Člověk nespí, nejí, láme si hlavu nad tím, jak celou situaci vyřešit a nic ho nenapadá. V rodině se jenom hádáte a to přispívá k nespavosti a často i k zdravotním problémům, jakými jsou žaludeční obtíže a mnohé další příznaky. Zbavte se těchto symptomů jednou pro vždy!


S prodejem firem i s jejich nákupem si nechte poradit
S prodejem firem i s jejich nákupem si nechte poradit

Touha vyzkoušet něco nového, dlouhodobá únava, změny na trzích a desítky dalších důvodů vedou dnešní podnikatele po letech tvrdé práce k rozhodnutí prodat firmu. Na trhu tak nyní najdete řadu ziskových firem, které hledají nového majitele. A právě zde přichází na řadu společnost OMEGA, spol. s r.o. Pomůžeme vám jak s prodejem vaší firmy, tak s vyhledáním vhodné firmy ke koupi. V obou případech zajistíme kompletní transakci od začátku do konce a postaráme se o to, aby vše proběhlo bez komplikací.


SPORTTURIST – SPECIAL: Směnárna Praha s transakcemi bez poplatků
SPORTTURIST – SPECIAL: Směnárna Praha s transakcemi bez poplatků

Potřebujete si nakoupit cizí měnu či ji vyměnit na české koruny? Pak je tu pro vás kamenná směnárna v Praze, kterou provozuje společnost SPORTTURIST – SPECIAL, spol. s r.o.. Kromě toho zajišťujeme také služby společnosti Western Union a jsme součástí prodejní sítě společnosti TicketArt.