HALEX-SCHAUENBERG ocelové konstrukce, s.r.o.


Husova 435, Příbram 6 261 01

Společnost Halex - Schauenberg ocelové konstrukce s.r.o. je česko-německý podnik založený roku 1994. Stali jsme se členy mezinárodní skupiny firem Schauenberg.
Rozsáhlé zakázky plníme v nejkratším možném termínu díky obrovským investicím do strojů, konstrukční kanceláře, výpočetní techniky a také do školení našich zaměstnanců.

Veškeré naše výrobky jsou v úpravě antikorozního povrchu. Dle přání zákazníka jsou tyto povrchy realizovány nástřikem nátěrových hmot na perfektně otryskaný povrch nebo žárovým zinkováním.

Konstrukce využijete v oborech investiční činnosti, průmyslových provozů (chemických, strojírenských, textilních, těžních, sklářských). Dále se uplatníte v elektrárnách, spalovnách a kotelnách atd.

Naše produkce ocelových konstrukcí:
- nosné konstrukce zařízení
- potrubní mosty
- plošiny pro obsluhu strojů a zařízení
- ocelové haly.

Montáže a sestavení zajišťuje naše sesterská společnost Halex-Schauenberg ocelové stavby s.r.o.

V dnešní době zaměstnáváme více jak 110 zaměstnanců, kteří pracují v 6-ti výrobních halách. Celková rozloha našich hal se pohybuje okolo 7 800 m2. Ročně vyrobíme 5 000 – 7000 t ocelových konstrukcí.

IČ: 48948527
DIČ: CZ48948527
Okres: Příbram
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Leopold Roule

Účinné a rychlé řešení prostoru najdete u HALEX-SCHAUENBERG

Účinné a rychlé řešení prostoru najdete u HALEX-SCHAUENBERG

Podnikáte? Vlastníte výrobnu či zpracovatelský závod? Hledáte vhodný typ budovy pro optimální využití prostoru a tím pádem i zefektivnění činnosti vašeho podniku? Pak právě pro vás jsou ideálním řešením ocelové konstrukce a ocelové haly, s jejichž výrobou a výstavbou má společnost HALEX-SCHAUENBERG bohaté zkušenosti.


Ocelové konstrukce, ocelové haly, přístřešek, Příbram

Ocelové konstrukce, ocelové haly, přístřešek, Příbram

Hledáte účinné a zároveň designové řešení pro zastřešení vaší průmyslové haly, kanceláří, apod.? Odpovědí je česko-německá společnost HALEX-SCHAUENBERG. Vyrábí totiž ocelové konstrukce, ocelové haly a také mobilní fóliové haly (tzv. přístřešky). Naše ocelové konstrukce využijete v provozech jakéhokoliv průmyslu, např: - Chemický průmysl - Strojírenský průmysl - Textilní průmysl - Elektrárny - Kotelny - Spalovny - Kulturní i společenské objekty Ocelové konstrukce společnosti HALEX-SCHAUENBERG představují vysoce efektivní ochranu před nepřízní počasí, ale i pro oddělení prostor. Využijete je proto i na veletrzích, ve skladech, v autosalonech a všude tam, kde si chcete vytvořit svůj kousek soukromí, nebo naopak pokud na sebe chcete upozornit nápadným oddělením. Ocelové konstrukce společnosti HALEX-SCHAUENBERG se vyrábí z vysoce kvalitních ocelí a na přání zákazníka je opatřujeme povrchovými úpravami (tryskání a nátěr základní barvou s jednou či více vrstvami). Pokud uvažujete ve větším, pak vás společnost HALEX-SCHAUENBERG nezklame. Zabýváme se také výrobou ocelových staveb – ocelových hal. Ty vytváří ideální zázemí pro vaši společnost. Ocelové haly vyrábíme v nejrůznějších velikostech, tvarech a barev. Prohlédněte si na našich webových stránkách stavby, které jsme vytvořili, a přesvědčte se o tom, že ani ocelová hala nemusí být nudná. Navrhneme nejlepší řešení pro vaše potřeby – zpracováváme výrobní dokumentaci v moderním 3D programu. Na základě schváleného projektu vyrobíme jednotlivé komponenty, které vznikají na základě výkresů. Díky tomu zajišťujeme kvalitu výroby a minimalizujeme chyby. Pokud hledáte mobilní řešení pro oddělení prostoru, pak jsou pro vás ideální přístřešky, tedy mobilní fóliové haly. Našim zákazníkům je dodáváme na klíč.


Ocelové svařované konstrukce Příbram

Ocelové svařované konstrukce Příbram

Zakázková výroba a montáže technologických celků pro investiční strojírenství. Provádíme: svářečské práce, zámečnické práce, tryskání ocelovou drtí, povrchové úpravy kovů, tvarové dělení plechů programovatelným pálícím strojem.


Ocelové konstrukce Příbram.

Ocelové konstrukce Příbram.

Zakázková výroba technologických celků pro investiční strojírenství dle projektu a montáže. Provádíme: -svářečské práce -zámečnické práce -tryskání ocelovou drtí -povrchové úpravy kovů.Další produkty a služby
  • realizace vnitřních ocelových konstrukcí, kotvení ocelových konstrukcí, montáž ocelových konstrukcí

Miroslav Bár - Tesařství

Související články
Fasádní konstrukce ILTEGRO pro větrané fasády
Fasádní konstrukce ILTEGRO pro větrané fasády

Podíváme se, co vlastně fasádní konstrukce společnosti ILTEGRO, spol. s r.o. představuje, jaké má výhody a kde se používá. Jedná se především o hliníkové profily, které jsou nosnou konstrukcí pro větrané fasády. Uplatnění najdou pro obytné domy, rodinné stavby, panelové byty, obchodní centra a pro mnohé další objekty. Velice snadno se přizpůsobí a mají variabilní možnosti použití.


Ohýbání výpalků a dílů ohraňováním, vypalování laserem
Ohýbání výpalků a dílů ohraňováním, vypalování laserem

Zpracování a povrchová úprava nerezových, ocelových či hliníkových materiálů vyžaduje nejen moderní technologii, ale také odbornost a zkušenosti pracovníků. Různé možnosti zpracování, široké portfolio produktů, zkušenosti i moderní vybavení v oblasti kovovýroby poskytuje firma KOVSTA s.r.o.


Kovové konstrukce, které vydrží vše
Kovové konstrukce, které vydrží vše

S ocelovými rámovými konstrukcemi se lidé mohou setkat na mnoha různých místech. Na stavbách, ve školách i při potřebě převážet například koně. V každém případě ale všechny tyto pomůcky musejí mít jedno společné. Tím je kvalita provedení.


Rozšířený sortiment barevných kovů - nerez, měď, bronz, hliník a polykarbonát - vše nakoupíte pohodlně v naší nové hale
Rozšířený sortiment barevných kovů - nerez, měď, bronz, hliník a polykarbonát - vše nakoupíte pohodlně v naší nové hale

Firma GAVENDA s.r.o. disponuje rozšířeným sortimentem barevných kovů. V oblasti železářství a spojovacího materiálu jsou jedničkami. Zboží můžete zakoupit v jejich nové hale, ta obsahuje mnoho zajímavých výrobků. Firma působí v regionu Opavy a okolí, takže i v této oblasti najdete speciální prodejnu se spojovacím a dalším materiálem. Konkrétně se jedná o středisko v Oticích a Krnově.