Masarykova 161,
39901 Milevsko
Projekce, dodávka, montáž, servis:
-vzduchotechnika, klimatizace.
Obchodní, dodavatelské a zprostředkovatelské služby a dodávky vzduchotechnických zařízení.

Související články




Klima Kámen s.r.o.

Klimatizace a tepelná čerpadla bez zbytečných starostí: od návrhu po servis

Klimatizaci nebo tepelné čerpadlo lidé často začnou řešit až ve chvíli, kdy doma v létě nemohou vydržet horko, nebo když hledají úspornější způsob vytápění. Aby ale zařízení fungovalo správně, nestačí vybrat jen značku a výkon z katalogu. Důležité je posoudit dům nebo byt přímo na místě, navrhnout vhodné umístění a myslet i na pravidelný servis. O tom, jak taková spolupráce probíhá v praxi, mluvíme s Michalem Markvartem, jednatelem společnosti Klima Kámen s.r.o.


Aktuální microsite





Aktuální PR články

TS Instal s.r.o.

Když v domě nefunguje topení, v provozu chybí chlazení nebo se plánuje rekonstrukce rozvodů, nejde jen o samotnou montáž. Důležité je správně navrhnout řešení, sladit jednotlivé profese a pohlídat, aby systém fungoval dlouhodobě a úsporně. V rozhovoru s Tomášem Střelečkem, jednatelem společnosti TS Instal s.r.o. z Všemyslic, jsme se zaměřili na to, jak lidé a firmy řeší technické zařízení budov, kdy má smysl plánovat výměnu zařízení a proč se vyplatí nepodceňovat přípravu.


TS Instal s.r.o.

Technické zázemí budov je dnes zásadní pro komfort, úspory energií i dlouhodobou hodnotu nemovitostí. Společnost TS Instal s.r.o. se už od roku 2005 specializuje na kompletní technická řešení budov – od vytápění a chlazení přes vzduchotechniku až po solární systémy, vodu a plyn. Spolehlivě, profesionálně a po celé České republice.


Chlazení Peterka

Léto za okny, uvnitř horký vzduch, co se nehýbe. Zima, kdy teplo mizí rychleji než víkend. A do toho přístroje, které hlučí, nestíhají nebo se porouchají ve chvíli, kdy je nejvíc potřebujete. Firma Chlazení Peterka tohle všechno zná – a přes třicet let pomáhá domácnostem i firmám vytvořit prostor, ve kterém se dá opravdu žít. S rozumem, technickým nadhledem a srdcem pro řemeslo.