GAUDEO CB s.r.o.


Pražská tř. 527/125, České Budějovice 370 01

Vzdělávací centrum, jazykové školy.
Služby:
-pomaturitní studium
-jazykové kurzy
-mezinárodně uznávané zkoušky ESOL, SESOL
-překlady a tlumočení
-angličtina, němčina, španělština, italština, francouzština,
ruština, čeština pro cizince
-kvalifikovaní rodilí mluvčí
-pobytové intenzivní kurzy
-akreditované centrum CITY&CHILDS QUALIFICATIONS
-intenzivní firemní kurzy
-soudní tlumočení
-soudní překlady.

IČ: 25164040
DIČ: CZ25164040
Okres: České Budějovice
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Radomil Jáša

Víkendové jazykové kurzy a kurzy s odborným zaměřením, České Budějovice.

Víkendové jazykové kurzy a kurzy s odborným zaměřením, České Budějovice.

Jazykové kurzy s odborným zaměřením otevíráme v říjnu 2013. Zaměření: -strojírenství -zdravotnictví -obchodní praxe -IT sektor. Dále jsme pro Vás připravili víkendové kurzy: -celkem 40 hodin -výuka jedenkrát za 3 týdny v sobotu od 9-12,15 hodin (10 dní 4 x 45 minut výuky) Minimálně 3 osoby pro otevření skupiny. Kurz je určený pro všechny úrovně pokročilosti. E-learningový program a učebnice v ceně kurzu. Tyto kurzy byly vytvořeny za podpory ESF a státního rozpočtu ČR.


Dárkové certifikáty jazykových kurzů, České Budějovice.

Dárkové certifikáty jazykových kurzů, České Budějovice.

Naše vzdělávací centrum jazykové školy nabízí tyto kurzy: -docházkové kurzy -firemní kurzy -dětské kurzy -angličtina pro seniory -intenzivní kurzy -víkendové kurzy -pomaturitní studium. Dále nabízíme dárkové certifikáty - jazykových kurzů. Více informací viz. níže.


Angličtina pro seniory, České Budějovice.

Angličtina pro seniory, České Budějovice.

Nabízíme Vám výuku angličtiny pro seniory. V letošním roce otevíráme kurzy pro seniory. Kurzy angličtiny přizpůsobené požadavkům seniorů Termíny kurzů: skupina 1 -úterý od 10-12 hodin skupina 2 -úterý od 11-12 hodin skupina 3 -pátek od 12,30-14 hodin Lektorka: Jitka Fantyšová Cena kurzu: 550,- Kč 10 lekcí Zahájení kurzů od října 2013 Bližší informace na recepci naší školy, tel.: 387 410 011, 777 109 170


Překladatelský servis, překlady za zajímavé ceny, České Budějovice.

Překladatelský servis, překlady za zajímavé ceny, České Budějovice.

Překladatelský servis, překlady za zajímavé ceny: -rychlé zpracování překladu -ověřená kvalita překladů -překlady - technické zaměření, smlouvy, nabídky, manuály, apod. -u hotových překladů jazykové korektury -dopisy, smlouvy apod. -soudní ověření textu. Máme zkušenosti z nejrůznějších oborů. Mezi nejčastější zakázky patří překlady smluv, interních firemních zpráv a dokumentů, obchodních nabídek, dopisů, osvědčení a certifikátů. Naše zkušenosti jsou z technických oborů (strojírenství – MOTOR Jikov, Schwan Stabilo, automobilový průmysl- TWR Dačice) i zdravotnictví (překlady manuálů – Transkontakt) Více informací na našich www stránkách.


Letní jazykové kurzy České Budějovice.

Letní jazykové kurzy České Budějovice.

Letní intenzivní kurzy probíhají v našich nadstandardně vybavených učebnách na Pražské tř. 125 v Českých Budějovicích kurzy probíhají vždy od pondělí do pátku v dopoledních (od 9,00 – 12,15) nebo odpoledních (15,30 – 18,45) hodinách viz. termíny AJ nebo termíny NJ skupiny 3 – 8 osob, lze i udělat kurz pro uzavřenou skupinku (např. pouze 2 osoby) s termínem, který budete požadovat základní cena týdenního kurzu je 1.490,- Kč (celkem 16 hodin výuky) Další informace viz níže.


Dětské jazykové kurzy České Budějovice

Dětské jazykové kurzy České Budějovice

Dětské jazykové kurzy, kurzy pro teenagery: -pro studenty středních škol, zejména nižších ročníků (věk studentů 13 - 17 let) výuka vždy od 9,00-12,15 hodin, celkem 20 hodin během pěti dnů -týdenní intenzivní kurz, zaměřený na konverzaci a praktické používání angličtiny zajímavá konverzační témata s ohledem na zájmy a věk studentů, skupiny 4-6 osob. Více informací naleznete viz níže.Další produkty a služby
  • právní překlady, odborné překlady, překlady světových jazyků, konsekutivní tlumočení, simultánní tlumočení
  • jazykové kurzy pro začátečníky, odborné jazykové kurzy, výuka anglického jazyka, výuka ruského jazyka, základy cizího jazyka


Související články
Profesionální konference zajistí SAN SERVICE
Profesionální konference zajistí SAN SERVICE

O dobré akci se bude mluvit ještě týden po jejím skončení. Na skvělou akci se bude vzpomínat hodně dlouho. K dosažení dokonalosti přitom stačí tak málo - kontaktovat společnost SAN SERVICE. Kdo jsme? Profesionální agentura, která se zabývá pořádáním konferencí na úrovni. Přesvědčte se o tom i vy.


Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte
Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte

Potřebujete prezentovat své nápady, výtvory či akce před menším či větším publikem? Pak víte, že nejideálnějším řešením je svolání konference či kongresu. Jenže pořádání takové akce je náročnou záležitostí a více než kde jinde zde hrají roli detaily. Vy se však nemusíte obávat. Stačí, když navážete spolupráci se společností SAN SERVICE.


Technika pro akce Praha
Technika pro akce Praha

Potřebujete zajistit překladatelské, tlumočnické, ozvučovací nebo cateringové služby? V tom případě se obraťte na firmu SAN SERVICE, s.r.o., která zajišťuje v této oblasti kompletní servis. Ptáte se, kdo takovéto služby může potřebovat? Zajišťujeme kongresy s mezinárodní účastí, semináře, workshopy, prezentace a večírky, běžné zábavní akce, ale klidně i tiskové konference.


Komplexní služby pro konferenci či kongres s mezinárodní účastí na špičkové úrovni
Komplexní služby pro konferenci či kongres s mezinárodní účastí na špičkové úrovni

Zajištění hladkého průběhu nejen konference či kongresu, ale i firemních prezentací, workshopů, seminářů a dalších akcí, vyžaduje profesionální a precizní organizaci včetně veškerého vybavení. Společnost SAN SERVICE poskytuje komplexní služby a je spolehlivým partnerem při pořádání jakékoli akce.