GAUTE, a.s.


Lidická 26, Brno - střed 602 00
Firma GAUTE, a.s. je realitní kancelář, která zprostředkuje prodej Vašeho bytu, domu, pozemku, také komerční nemovitosti.
Zajistíme také pronájem bytu, domu, kanceláře, obchodu, skladu, haly a dalších komerčních nemovitostí.
V nabídce jsou vždy i developerské projekty. Pro poskytujeme prodávající služby zdarma.

Mezi naše služby patří:

- přijedeme podívat na vaši nemovitost a doporučíme prodejní cenu
- prezentace Vaší nemovitost různými způsoby od tištěné formy až po prezentaci na portálech realit
- prohlídky se zájemci za účasti makléřů přímo na místě
- oslovení možných zájemců z vlastní databáze
- právní servis

Garance pro kupující:

- profesionální servis
- bezpečná úhrada kupní ceny
- úhrada daně z převodu nemovitosti z kupní ceny za prodávajícího přímo na účet finančního úřadu (ze zákona je ručitelem kupující)
- bezpečnost a kvalita našich služeb profesním pojištěním rizik vyplývajících z realitní činnosti do výše 30 mil Kč u pojišťovny Generali
- zabezpečení veškerých služeb spojených s koupí či pronájmem Vámi vybrané nemovitosti

Specializovaná oddělení provádí on-line aukce, veřejné dražby a výběrové řízení. Při maximální transparentnosti tak dosáhnete maximální prodejní ceny.

Na českém trhu funguje již od roku 1996 a naším cílem je pomáhat s koupi nebo prodejem nemovitostí a především spokojený zákazník.

Produkty
  • byty k pronájmu, domy k pronájmu, kanceláře k pronájmu, obchodní prostory k pronájmu, skladové prostory k pronájmu
  • realitní agentury, prodej bytů, prodej domů, pronájem nebytových prostor, asociace realitních kanceláří


Související články
Prodej i pronájem nízkoenergetických bytů v Jesenici

Service Financial s.r.o.

Prodej i pronájem nízkoenergetických bytů v Jesenici

Moderní bydlení kousek u Prahy, to je sen mnohých z nás. Byty Amadet v Jesenici mají skvělou zeměpisnou pozici. Jsou nedaleko centra Prahy a zároveň se nachází v tiché a klidné oblasti. A kdo stojí za tím vším? Právě výstavbu těchto bytů, které jsou nyní k dispozici na prodej i pronájem, zajistila firma Service Financial s.r.o.


Realitní kancelář Znojmo

Znojemské reality

Realitní kancelář Znojmo

Společnost Znojemské reality se může pochlubit důkladným systémem. Tato firma zajistí prodej, koupi i pronájem nemovitosti. Toužíte po lepším a modernějším bydlení? Nebo se musíte přestěhovat z jiného důvodu například finančního? V tom případě se můžete obrátit na zkušeného partnera v oblasti prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí. Mají bohaté zkušenosti a vědí, co lidé potřebují. Vždy poradí, zařídí veškeré potřebné náležitosti a odborně pomohou i s hypotékou.


Prodávejte vaši nemovitost s námi

AVAPO - realitní kancelář s.r.o.

Prodávejte vaši nemovitost s námi

Realitní kanceláře se mnohdy tváří ke klientům přívětivě. Díky vlastní zkušenosti však často následně zjistíme, jak to doopravdy funguje. Ovšem neplatí to v případě AVAPO - realitní kanceláře s.r.o., která se specializuje na prodeje bytů, pronájmy bytů, prodeje rodinných domů a také pozemků. Společnost působí zejména v oblasti Opavy a přilehlém okolí.


Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Sušárny obilí jsou velmi důležitou součástí nejen zemědělských družstev, ale i některých dalších výrobních podniků. Snížení obsahu vody v obilovinách je zapotřebí především pro další zpracování v potravinářském průmyslu. Aby mohly sušárny obilí a obilní linky dobře fungovat, musí mít náležitý servis. Ale kde takovou péči sehnat?


Firemní články
GAUTE: Domy a byty v Brně snadno, rychle a bezpečně

GAUTE: Domy a byty v Brně snadno, rychle a bezpečně

Řešíte prodej domu či bytu, nebo byste naopak nemovitost rádi koupili či získali do pronájmu? Realitní kancelář GAUTE přináší svým klientům realitní služby, které v takové kvalitě a s výhodnými podmínkami budete u konkurence hledat jen těžko. Chtějte domy a byty v Brně i v jiných lokalitách za těch nejlepších možných podmínek!


Realitní kancelář, prodej realit

Realitní kancelář, prodej realit

Jihomoravská společnost GAUTE, a.s. byla založena v roce 1996 a od počátku nabízíme vysoce kvalitní služby z oblasti prodeje a pronájmu realit, později i z výběrových řízení a dražeb. Při práci klademe důraz na seriózní a profesionální přístup ke klientům. Díky tomu jsme se stali jednou z největších realitních společností. Pro prodávající služby zdarma -zdarma se přijedeme podívat na Vaši nemovitost a doporučíme cenu -oslovení klientů z vlastní rozsáhlé databáze -právní servis aj. Prezentujeme nemovitosti následujícími způsoby: -tištěná inzerce v médiích a v denním tisku -na realitních serverech, např.: www.gaute.cz, www.sreality.cz, www.idnes.cz, www.hyperreality.cz aj. -na vývěskách umístěných na obchodních místech -dle potřeby a dohody s prodávajícím, zejména dle místa a charakteru nemovitosti ad. Služby kupujícím: -evidence do naší databáze zdarma -informování o nových nabídkách -prohlídky za účasti makléřů přímo ad. -zajistíme potřebné pro koupi Vaší nemovitosti (list vlastnictví, snímek z katastrální mapy, nabývací tituly - kupní smlouva, darovací smlouva, usnesení o dědictví….) ad.


Malé byty v Brně k bydlení i investici

Malé byty v Brně k bydlení i investici

Malé byty v Brně k bydlení i investici Byt OV 1+1, 35 m2, Brno-Lesná, Nezvalova Prodáváme byt o velikosti 1+1, který je v osobním vlastnictví o výměře 35 m2 s balkonem. Byt se nachází v klidné ulici v zeleni, v části Brno – Lesná. Dům prošel kompletní revitalizací a rekonstrukcí. Byt má nová plastová okna, novou kuchyňskou linku, koupelnu a WC), zajímavá možnost investice. Dispozice: pokoj 18,0 m2, kuchyně 8,9 m2, chodba 5,2 m2, koupelna 2,0 m2, WC 0,9 m2 Další: balkon 4,5 m2, sklepní kóje, kočárkárna/kolárna Cena: 1.590.000 Kč + provize RK Byt 2+kk, 50m2, Brno, Líšeň, Sedláčkova, včetně veškerého vybavení. Nabízíme prodej novostavby. Jedná se o cihlový byt 2+kk o výměře 50m2, v Brně Líšni. 4. NP z 9. , byt má moderní nové zařízení a vybavení. Dům je zateplen. V domě je také prostorný výtah a kočárkárna. Každý byt má uzavřený sklep. Vytápění centrální, vlastní výměníková stanice. Nedaleko domu jsou (zastávky MHD - bus, tramvaj, trolejbus, obchod Billa, benzínová čerpací stanice, nákupní středisko, pošta, základní škola, školka a oblíbená restaurace Havana). Velmi snadno se dostanete do centra, do lesa i přírody. Byt je moderní, může sloužit jako startovací bydlení s nízkými náklady. Nabízíme Vám financování hypotečním úvěrem. Před domem lze bezproblémově parkovat. Cena: 2.190.000Kč + provize RK Více informací najdete na našich stránkách www.gaute.cz, popřípadě volejte naše makléře pro více informací a možnost prohlídky.


Rodinné domy Brno a okolí

Rodinné domy Brno a okolí

Rodinné domy Brno a okolí. Prodej, Domy Rodinný, 97,5m2, Malešovice, okr. Brno – venkov Nabízíme prodej řadového, patrového rodinného domu se zahradou a venkovním parkovacím stáním. Byt disponuje zádveřím 5,4m2, samostatným WC 1,6m2, komorou 4,0m2, kuchyňským koutem 7,3m2, s přípravou. Obývací pokoj má výměr 29,3m2, dále vstup do 2.NP pokoj ložnice 12m2, dále další pokoj 12,5m2 a pokoj 9,7m2, samostatné vstupy do každého pokoje. V koupelně se nachází vana a WC. Prohlídky bytu jsou možné po domluvě. Bydlení je vhodné pro začínající rodinu nebo pár, dům se zahradou místo bytu. Kolaudace proběhla v roce 2010, energetická náročnost domu C. Cena: 2.590.000 Kč + provize RK Prodej, RD 4+kk Měnín Prodej hrubé stavby řadového rodinného domu 4+kk, cihlový dům, zastřešení, okna a vstupní dveře, pozemek má plochu 105 m2, zastavěná plocha 68,3 m2, dvorek 36,7 m2, moderní řešení dispozice, parkování před domem. Dům je vhodný pro klienty, hledající rodinné bydlení v blízkosti města. Klienti také ocení koupi domu v klidném místě za cenu bytu v Brně. Cena: 1.590.000Kč + provize RK Prodej, RD k rek. 5+1, dvůr + zahrada 400m2, Neslovice, Brno – venkov Nabízíme přízemní dům s obyt. podkrovím, samostatně stojící na konci obce. Dům je celý podsklepený. ZP činí 170m2, CP PZ 400m2. Dům je vhodný ke kompletní rekonstrukci. Možnost rozšíření o velké půdní prostory. Po rekonstrukci se může využívat také jako vícegenerační bydlení. Lze vybudovat 2 bytové jednotky se samostatnými vchody. IS : el. en., vlastní studna s pitnou vodou s rozvody, kanalizace není, plánuje se výstavba, přípojky plynu a obec. vodovod před domem. Vytápění přímotopy, navíc v kuchyni jsou kamna na tuhá paliva. V blízkosti Brno ( 20km ) , IDS, IDSJM, vlak ve vedlejších Tetčicích. Cena: 2.290.000 Kč + provize RK Více informací najdete na www.gaute.cz, popřípadě volejte naše makléře pro více informací a možnost prohlídky.


Nové byty Brno Slatina - Pegas

Nové byty Brno Slatina - Pegas

Nové byty Brno Slatina Pegas. Pouze 35 bytů, velikost 1+kk až 3+kk. Bytový dům PEGAS nabízí pohodlné, zajímavě řešené malometrážní byty s velmi rychlou dostupností do centra Brna. Výhodou tohoto domu je dobrá a klidná poloha v souladu s okolní zástavbou podél ulice Langrova. Jedná se o cihlovou stavbu s pultovou střechou, kde byl zachován původní obvodový plášť domu. Obytný dům se sestává ze 4 nadzemních podlaží a nabízí celkem 35 bytů a 60 venkovních parkovacích stání. V uliční části 1.NP se budou nacházet komerční prostory, sklepní kóje a technické zázemí. Ve dvorní části 1.NP najdeme 9 bytů (7x 2+kk s terasou, 1x 2+kk a 1x 1+kk bez terasy). 2.NP a 3.NP nabízí byty o velikosti 1+kk, 2+kk a 3+kk. U převážné části bytů jsou balkony nebo terasy a sklepní kóje. Uliční část domu je orientovaná na severovýchod a dvorní část na jihozápad.


Apartmány a vinné sklepy Pavlov - U VENUŠE

Apartmány a vinné sklepy Pavlov - U VENUŠE

Pálavský kraj představuje jedinečnou pokladnici, ukrývající stopy lidské kultury od pravěku až po současnost, mísící nepřebernou škálu přírodních památek s jedinečnou mozaikou fauny a flóry, až po tradice a zvyky, vycházející z darů země a přírodních vlivů. A právě v tomto kraji jsme pro Vás vybrali ideální místo pro bydlení, rekreaci i podnikání. Ubytování v apartmánech je poměrně novou a velice oblíbenou alternativou k soukromému i hotelovému ubytování v turistických oblastech. Majiteli ponechává prostor k vlastnímu užívání i k realizaci vlastních investičních záměrů formou dalšího pronájmu. Služby s tím spojené však může vložit na bedra zkušeného provozovatele a tím svou investici efektivně zhodnotit. Apartmány „U Venuše“ jsou určeny k prodeji a jsou vhodné k bydlení, rekreaci i k následnému pronájmu. Kombinují výhody soukromého ubytování s kvalitními službami Hotelu Pavlov, který je v majetku investora, v regionu s rostoucí návštěvností a poptávkou po ubytování. Komplex „U Venuše“ také nabízí 5 sklepních podzemních prostor, jsou to původní vinařské sklípky, většinou z 18. století. Sklepy jsou rekonstruované, v bezvadném stavu, připravené pro soukromé účely i pro rozmanité oblasti podnikání. Konkrétnímu zájemci sklep upravíme dle jeho záměru. Zájemcům o větší prostor můžeme sklepy propojit v různých kombinacích, vznikl by tak velkolepý unikátní labyrint sklepních prostor. Zájemci si mohou vybrat z 10ti apartmánů, každý z nich je originálně řešen a má jedinečnou dispozici. Můžete zvolit například menší apartmán s jedním pokojem, mezonetový apartmány se 2 pokoji a galerií, či například apartmán s příjemnou terasou se zahrádkou s výhledem na Mušovské jezero i na Hrad Děvičky.


Realitní kancelář, prodej realit Brno

Realitní kancelář, prodej realit Brno

Společnost GAUTE, a.s., se sídlem v Brně, nabízí služby v oblasti realit. Realitní kancelář-zprostředkujeme prodej Vašeho domu, bytu, chaty, chalupy či pozemku a komerčních nemovitostí. Najdeme Vám pronájem bytu, domů, kanceláří, obchodů, skladů, hal a jiných nemovitostí. Přijedeme k Vám, zdarma doporučíme prodejní cenu, zdarma uděláme také prezentaci. Provádíme prohlídky za účasti makléře na místě, oslovujeme klienty z naší databáze, a zajistíme právní servis. Garantujeme Vám profesionální přístup, bezpečnost a kvalitu našich služeb. Více informací najdete na webových stránkách.