BENOCHEMA, s.r.o.


Na Jarově 4, Praha 3 130 00

Autorizovaný dovozce vyvíječů páry CERTUSS

VYVÍJEČE PÁRY CERTUSS :
- Vyvíječe páry CERTUSS, řada Junior SC 80 - 600 kg
- Vyvíječe páry CERTUSS, řada Universal SC 700 - 6000 kg
na topná media zemní plyn kapalný nebo extra lehký topný olej.

Servis chemických čistících strojů

IČ: 45275629
DIČ: CZ45275629
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 50 000 tis. - 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jaroslav Muller

Vyvíječe páry Praha

Vyvíječe páry Praha

Společnost BENOCHEMA, s.r.o. je dodavatelem především vyvíječů páry, ale také chemických čistíren a žehlící techniky pro krejčovské firmy. Nabízíme především: - Elektrické vyvíječe páry od 2 do 160 kg páry/hod - Plynové a olejové vyvíječe od 50 do 300 kg páry/hod. Dále dodáváme: - kompletní zařízení pro chemické čistírny - kompletní zařízení do prádelen (pračky. Prodáváme zařízení pro krejčovství: - malé elektrické vyvíječe páry s napařovacími žehličkami - žehlící stoly a prkna - napařovací stoly. Pro další informace o naší činnosti najdete na odkazu viz níže.


Vyvíječe páry, úpravny vody, prádelny, čistírny

Vyvíječe páry, úpravny vody, prádelny, čistírny

Dodávky vyvíječů páry CERTUSS 80-2000 kg/hod plynové, olejové nebo elektrické typy, kontejnerové provedení dodávky do prádelen a chemických čistíren, pračky, sušičky, chemické čistící stroje, žehlící technika dodávky pro krejčovství - elektroparní žehličky, žehlící prkna, stoly, malé elektrické vyvíječe páry od 2 kg - všestrané použití úpravny vody - odželeznění, odstranění tvrdosti,manganu aj. rychlý kontakt: 602 325 138, 566 520 301, 284 860 518


Výstava Aquatherm 2009

Výstava Aquatherm 2009

Zveme Vás na výstavu Aqua-therm 2009 v Praze - Letňanech, ve dnech 24.-28.11.2009 budeme vystavovat v hale č. 7 na stánku 738 vyvíječe páry CERTUSS, malé plynové a elektrické kotle, úpravny vody a dávkovací čerpadla - mechanické filtry na vyčištění vody, odstranění tvrdosti, železa a manganu - malé vyvíječe páry na sanitaci trubek pro pivovary, výrobny vín, likérů a nápojů, sodovkárny, lihovary, mlékárny, vyvíječe páry vhodné pro pastéry, malé vyvíječe páry pro krejčovství, prádelny a čistírny kontakt tel. 602 325 138 muller


Překlady

Překlady

ECO Praha, Velké Meziříčí, Horaždovice - překlady, tlumočení zajišťujeme překlady ve všech evropských jazycích - technické, obchodní, návody, konzultace aj. - kontakt na benochema@seznam.cz nebo přímo na tel. 602 325 138


Vyvíječe páry, kotelny, prádelny, chem.čistírny

Vyvíječe páry, kotelny, prádelny, chem.čistírny

Dodáváme vyvíječe páry CERTUSS - plynové, olejové, elektrické - parní kotelny, úpravny vody, dávkovací čerpadla Dodáváme zařízení do prádelen a chemických čistíren, krejčovství, textilních podniků - pračky, sušičky, mandly, napařovací kabiny, žehlící technika - stoly, prkna, parní žehličky Zprostředkováváme překlady ve všech evropských jazycích kontakt: 602 325 138, 284 860 518, 566 520 301 benochema@seznam.cz www.benochema.czDalší produkty a služby
  • laminovací a převíjecí zařízení, speciální dopravníky, impulsní svářečka, strojní součásti, zkušební technika

Specializovaný obchod a e-shop s chovatelskými potřebami. Nabízíme obojky, vodítka, oblečky, pelíšky a mnoho dalšího, pro malá a střední plemena pejsků. Navštivte naši kamennou prodejnu v Kroměříži.

Související články
COMPUPLAST s.r.o.: Vytlačovací stroje, nástroje a linky špičkové kvality
COMPUPLAST s.r.o.: Vytlačovací stroje, nástroje a linky špičkové kvality

Společnost COMPUPLAST se zabývá výrobou a prodejem vytlačovacích strojů, nástrojů a celých linek na vytlačování a vyfukování plastů špičkové kvality. Více než 40 let zkušeností, využívání moderních technologií a spolupráce se spolehlivými obchodními partnery nám poskytují stabilní zázemí pro rychlé a efektivní řešení i těch nejsložitějších případů.


KTR CR je specialistou na spojky všech typů i hydraulické brzdy
KTR CR je specialistou na spojky všech typů i hydraulické brzdy

Spojky, hydraulické komponenty, brzdové systémy a hydraulické brzdy. To vše vyrábí společnost KTR už více než padesát let. Na základě znalostí a zkušeností získaných z tisíců aplikací v mnoha průmyslových odvětvích umíme najít technicky nejvhodnější a současně ekonomicky optimalizované řešení pro další nové a speciální aplikace. Nabízíme veškerou technickou pomoc a konzultace, provádíme zkoušky a zajišťujeme dodávky výrobků v podobě dle přání zákazníka.


TECHNOLOGY – GARAGE  - vše pro servis klimatizací a jejich plnění
TECHNOLOGY – GARAGE - vše pro servis klimatizací a jejich plnění

Klimatizace patří v dnešní době v podstatě k nutné výbavě vozu. Podoba a způsob plnění klimatizace se ale stále vyvíjí. Pokud chcete nabízet kompletní a kvalitní servis klimatizací, musíte sledovat aktuální vyhlášky a přizpůsobit se jim. Ve společnosti TECHNOLOGY – GARAGE vám s tím pomůžeme. Prodáváme totiž přístroje pro plnění klimatizace i potřebné příslušenství. Ať už má váš zákazník náplň do klimatizace novou nebo staršího typu, budete mu schopni nabídnout kompletní služby.


Recyklace plastů, plastové regranuláty, kompostéry, ekologie a výkup víček z PET lahví, ochrana výrobních technologií
Recyklace plastů, plastové regranuláty, kompostéry, ekologie a výkup víček z PET lahví, ochrana výrobních technologií

Zlínská společnost JELÍNEK-TRADING je předním českým zpracovatelem plastového odpadu. Převážně se věnuje odborné recyklaci plastů a výrobě plastových regranulátů. Ve skutečnosti je však na tento základ navázána celá řada dalších činností, jako je vstřikování plastů a výroba plastových výrobků, kompostérů, blatníků a mnoha dalších výrobků z plastů. Dále firma organizuje ekologický a environmentální projekt spočívající ve sběru a výkupu víček PET lahví pro školy a neziskové organizace. V neposlední řadě nabízí výrobním a projekčním firmám odborné poradenství a produkty, týkající se ochrany technologií v několika různých hospodářských odvětvích a k zajištění nejvyšší kvality výrobků v rámci řízení jakosti podle norem ISO 9000 a ISO 14000 i podle bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Pro tyto účely jsou na zakázku navrženy a vyrobeny magnetické separátory nebo detektory kovů MESUTRONIC. Všechny dopravní cesty vyřeší potrubní stavebnicový systém JACOB.