MAX MERLIN spol. s r.o.


Edisonova 429, Praha 10 - Petrovice 109 00
- RTG skener
- rámový detektor
- neletální zbraně
- rušička GPS (Glowass)
- letecká výzbroj
- detekce ostřelovačů (Pilar)
- náhradní díly pro vrtulníky
- letecké přilby
- přilby pro piloty vrtulníků
- přilby pro piloty nadzvukových letadel
- kyslíkové masky
- letecká munice
- letecké pumy
- neřízené střely
- ruční zbraně
- granátomety
- munice
- rámové detektory kovů
- RTG skener zavazadel
- RTG skener osob
- detektor srdeční činnosti
- systém Pilar-detekce zdroje stříbra
- vybavení střelnic
- monitorovácí systémy
- rušící systémy

Další produkty a služby
  • prodej vojenského materiálu, vojenské zboží, armádní dalekohledy, paralyzéry, armádní nože

Stavební práce, sádrokartony, rekonstrukce, zateplení budov.

Stavební práce, sádrokartony, rekonstrukce, zateplení budov

Návěsová nákladní doprava a servis nákladních automobilů Středočeský kraj.

Návěsová nákladní doprava a servis nákladních automobilů Středočeský kraj

Související články
Prodej originálního armádního zboží, zboží pro volný čas, turistiku a camping

ARMPEX s.r.o.

Prodej originálního armádního zboží, zboží pro volný čas, turistiku a camping

Pro přežití v přírodě je důležité jak vyhovující oblečení, tak i komplexní vybavení, které má například armáda ČR, ČSLA a NATO. Originální výstroj a materiál tohoto druhu vám ze širokého sortimentu poskytne společnost ARMPEX s.r.o., Nová Paka.


Digitalizace a robotika ve vojenství

VOP CZ, s.p.

Digitalizace a robotika ve vojenství

K odhalování možných nebezpečí slouží vojenským jednotkám robotické bezposádkové stroje, které šetří životy samotných vojáků. V dílnách vojenského podniku VOP CZ, s. p. se proto vyvíjejí systémy, které jsou určené pro kontrolu objektů i pro využití přímo v boji.


Materiál a technika ve vojenském stylu, nejlepší kousky u nás - Armpex

ARMPEX s.r.o.

Materiál a technika ve vojenském stylu, nejlepší kousky u nás - Armpex

Již od roku 2002 se zaměřujeme na všechno, co se týká vojenského materiálu nebo techniky. Originální armádní kousky, turistické zboží, nebo jenom věci na camping a volný čas. Zboží je také k dispozici v kamenné prodejně, která se nachází u Prahy – Krkonoše, zhruba 1 km před Novou Pakou.


Firma roku 2017 Zlínského kraje - Ray Service, a.s.

Ray Service, a.s.

Firma roku 2017 Zlínského kraje - Ray Service, a.s.

Společnost navazuje na dlouholetou rodinnou tradici. Ray Service, a.s. získala právem prestižní ocenění firma roku 2017 Zlínského kraje. Tuto soutěž každoročně vyhlašují Hospodářské noviny. Podle odborníků v mnohém tato společnost navazuje na trendy Tomáše Bati.


Další produkty a služby
Náhradní díly pro vrtulníky

Náhradní díly pro vrtulníky

Náhradní díly pro vrtulníky, - letecké přilby - přilby pro piloty vrtulníků - přilby pro piloty nadzvukových letadel


Prostředky sebeobrany Praha

Prostředky sebeobrany Praha

Společnost MAX MERLIN spol. s r.o. nabízí prostředky sebeobrany. Civilní prostor: Víceúčelová neletální zbraň sebeobrany PB-4-1ML OSA: - neletální zbraň sebeobrany s laserovým značkovačem cíle - krátká bezhlavňová čtyřranná pistole ráže 18x45 - nesmrtícím speciální střelivo. Použití: - ozbrojené složky (Policie, AČR aj.) - příslušníky ochranných služeb a bezpečnostních agentur - pro potřeby myslivců, horské služby. Záložní pistole Kevin ráže 9 mm Browning Short: Samonabíjecí pistole určená pro střelbu na krátkou vzdálenost do 15 m. - běžná ochrana života, zdraví a majetku civilních osob nebo jako záložní zbraň pro speciální policejní a vojenské užití. Více info naleznete zde:http: //www.maxmerlin.cz/cs/produkt/zalozni-pistole-kevin-raze-9-mm-browning-short


RTG skener osob,zavazadel

RTG skener osob,zavazadel

RTG skener osob, RTG skener zavazadel, RTG skener, rámový detektor.


Přístroj pro kontrolu zavazadel Praha

Přístroj pro kontrolu zavazadel Praha

Společnost MAX MERLIN spol. s r.o. představuje ve své nabídce přístroj pro kontrolu zavazadel. RTG přístrojDRS BagVision: - spolehlivý detekční RTG přístroj sloužící k detekci kovových a nekovových zbraní, výbušnin, chemických a biologických substancí a ostatních nebezpečných předmětů a látek. Umožňuje: - barevné odlišení organických / neorganických a kovových látek - barevné odlišení organických a neorganických látek - zvýraznění nebezpečných látek dle atomového čísla - barevné odlišení dle absorpce RTG záření - filtraci absorpce RTG záření - černobílý obraz - úpravy kontrastu pro rozlišení nízko a vysokoabsorpčních předmětů - zvýraznění podezřelých objektů - většení obrazu 2x, 4x, 8x. Rozdělení dle velikosti kontrolního prostoru: - DRS BagVision 6045 - DRS BagVision 6080 - DRS BagVision 100100 - DRS BagVision 155165 . Využití: - kontrolní stanoviště - letiště - nádraží - hraniční přechody - vstupní kontroly - vládní a samosprávní budovy - soudy - velvyslanectví - jaderné elektrárny, - policejní a vojenské objekty - věznice a další. Více info naleznete zde: http://www.maxmerlin.cz/cs/produkt/rtg-skener-zavazadel


Rámové detektory osob a kovů Praha

Rámové detektory osob a kovů Praha

Společnost MAX MERLIN spol. s r.o. nabízí rámové detektory osob a kovů. Výrobky firmy CEIA SpA. patří ke světové špičce v oblasti rámových metalických detektorů. Společnost vyrábí řadu těchto detektorů dle požadavku jednotlivých zákazníků. Vyznačují se spolehlivostí a dlouhodobou funkční životností, jsou instalovány na bezpečnostních stanovištích v mnoha zemích světa. CLASSIC: - základní verze rámového detektoru pro muzea, hotely, školy, sportovní haly. Slouží ke zjišťování kovových předmětů např. pistole, nože a jiné. Detektor umožňuje plynulý průchod kontrolovaných osob. HI-PE MULTI ZONE: - výkonný rámový detektor kovů odpovídající všem mezinárodním bezpečnostním standardům. Detekce kovů je prováděna v jednotlivých horizontálních zónách a je indikována LED diodami na vertikálním sloupu. Umožňuje obsluze ukázat pozici kovového předmětu na těle kontrolované osoby. Uplatnění: - banky - letiště - nádraží - soudy - výstavy a další. PMD2 - VERY HIGH MULTIZONE METAL DETECTOR: - pokročilý vícezónový rámový detektor kovů - přesná lokalizace kovového předmětu ( pistole ) - skenování probíhá v plovoucím módu. Uplatnění: - banky - soudy - nádraží - výstavy. SMD 600 MULTIZONE ULTRA HIGH SENSITIVITY METAL DETECTOR: - ultrasensitivní vícezónový rámový detektor kovů - konstruován pro požadavky na vyhledávání miniaturních kovových předmětů a součástí ( žiletky, čepele, čipy ). Uplatnění: - kontroly v IT průmyslu - vězeňská zařízení.


Náhradní díly pro vrtulníky a letouny

Náhradní díly pro vrtulníky a letouny

Společnost MAX MERLIN spol. s r.o. nabízí dodávky náhradních dílů pro vrtulníky a letouny. Náhradní díly pro vrtulníky: - MI 8 / MI 17 / MI 24 - W3S Sokol pro letouny: - L 410 - L 39 - MIG 21 - SU 25. Sortiment: - drakové součásti - listy nosného rotoru - ocasní vrtule - agregáty řízení - hydraulická čerpadla - hadice, kola, brzdy - pneumatiky - měniče, přepínače - motorové součásti, reduktory - avionické systémy - radiostanice.