METROPROJEKT Praha a.s.
Projekční práce pro stavby metra Praha


náměstí I. P. Pavlova 1786/2, Praha 2 - Nové Město 120 00
METROPROJEKT Praha a.s. je významnou projekční a inženýrskou společností zaměřenou na projekční práce pro stavby metra, železničních a tramvajových tratí, podzemních i pozemních staveb. Projektujeme železniční koridory, tunely a mostní konstrukce, mezi naše činnosti patří také projekce průmyslových, obchodních i administrativních budov. Sídlíme v Praze.

Projekce, projekční a inženýrská činnost:
- metro, podzemní dráhy
- výstavba, rekonstrukce, modernizace, optimalizace železničních tratí
- železniční koridory
- tramvajové tratě
- podzemní stavby, tunely
- železniční, silniční mosty, mostní konstrukce
- vodohospodářské stavby
- průmyslové stavby
- pozemní stavby
- dopravní stavby
- rekonstrukce budov.

Za naši letitou činnost v oblasti stavebnictví jsme realizovali mnoho zajímavých a význačných staveb, mezi které patří samozřejmě pražské metro, řada železničních a dálničních tunelů nebo také revitalizace areálu Klementina či terminál hromadné dopravy v Hradci Králové. Další ukázky námi realizovaných zakázek si můžete prohlédnout na našich webových stránkách.

Další produkty a služby
  • projekty rodinných domů, projektová dokumentace, projekční kanceláře, projekce a stavební dozor

Prodej a doprava písku, štěrku, kameniva, zeminy a stavebních recyklátů.

Související články
Luxusní rodinný dům nemusí být jen snem

SPING STAV spol.s r.o.

Luxusní rodinný dům nemusí být jen snem

Chcete postavit krásný a funkční rodinný dům, ve kterém budete šťastní? Představujete si luxusní dům v prvotřídní kvalitě za přijatelnou cenu? Pokud ano, pak jistě hledáte někoho, kdo vaši představu zrealizuje. Stavba rodinných domů na klíč je již po dlouhou řadu let hlavní prioritou pro společnost SPING STAV, která vám postaví luxusní rodinný dům přesně podle vašich představ.


Ing. Tomáš Novotný jako stavební projektant Praha

Ing. Tomáš Novotný

Ing. Tomáš Novotný jako stavební projektant Praha

Stavění sebou přináší mnoho starostí a povinností, bez kterých nelze se stavbou ani začít. Asi prvním krokem k úspěšnému začátku stavby je projektová dokumentace, která podrobně nahlíží do řešení architektonického, ale také technického. Taková dokumentace je potřebná i k samotnému stavebnímu povolení.


Na klíč pro váš zhotovíme rodinný i bytový dům

M-Stavby, s.r.o.

Na klíč pro váš zhotovíme rodinný i bytový dům

Mít hezký domov je přáním snad každého z nás. Je to místo, kde strávíme většinu našeho života a na které bychom se měli vracet rádi. Nejen kvůli našim nejbližším, ale také kvůli radosti ze samotného bydlení. Jestliže jste v situaci, kdy se chystáte stavět dům nebo kupovat byt, dobře si vše promyslete. Většinou je to závazek na celý život, dům zřejmě více než jednou stavět nebudete. I proto je třeba zvážit všechny pro a proti, zvolené přístupy, materiály a také stavební firmu. Uvažujte o stavbě rodinného domu na klíč. Rodinné domy na klíč staví společnost M-Stavby, která vám vaši rodinnou základnu dodá kompletně od podlahy až po střechu, včetně vybavení zahrady.


Projekční a architektonická kancelář pro regiony Třebíč, Vysočina, Velké Meziříčí, Náměšť nad Oslavou, Velká Bíteš, Jihlava, Telč

DISprojekt, s.r.o.

Projekční a architektonická kancelář pro regiony Třebíč, Vysočina, Velké Meziříčí, Náměšť nad Oslavou, Velká Bíteš, Jihlava, Telč

Když se řekne projekční a architektonická kancelář, ateliér, tak tento pojem by měl na dnešním moderním a náročném trhu zahrnout široké a profesionální spektrum zpracování i těch nejnáročnějších požadavků zákazníka v oblasti stavby, rekonstrukce a plánování. Projekční a architektonická činnost, která je vedena týmem kvalifikovaných a profesionálních pracovníků s podporou moderní a vyspělé výpočetní a reprografické techniky. Zdá se vám v této oblasti nemožné splnit tolik požadavků najednou? Pro projekční a architektonický ateliér DIS projekt s.r.o. se sídlem v Třebíči a s působností i v dalších regionech je to běžná realita.


Další produkty a služby
Plánovaná trasa metra D - Metroprojekt Praha a.s. – náhled projektové přípravy

Plánovaná trasa metra D - Metroprojekt Praha a.s. – náhled projektové přípravy

Zajímáte se současný stav plánované trasy metra D? Informace o projektové přípravě a dalších skutečnostech Vám podá vítěz veřejné obchodní soutěže, společnost METROPROJEKT Praha a.s.


Projektové práce při modernizaci a rekonstrukci železničních tratí

Projektové práce při modernizaci a rekonstrukci železničních tratí

Projekci, projekční a inženýrskou činnost pro výstavbu, rekonstrukci, modernizaci, optimalizaci železničních tratí zajistí společnost METROPROJEKT Praha a.s.


Lektorská a konzultační činnost Praha

Lektorská a konzultační činnost Praha

Společnost METROPROJEKT Praha a.s. se zabývá především těmito činnostmi: - vědecká - konzultační - lektorská - osvětová. Díky dlouholeté zkušenosti a špičkové technické úrovni se naši experti podílejí na řešení vědeckovýzkumných úkolů. Spolupracují při tvorbě a revizi norem a předpisů. Jsou zváni ke konzultacím a expertním posudkům. V rámci lektorské činnosti se podílejí na výchově nových specialistů . Dále nabízíme služby v těchto obotech: - bytové, administrativní, obchodní budovy - železniční tratě a stavby - vodohospodářské stavby - mosty - tunaly a podzemní stavby - komunikace a silniční stavby. Více informací o službách najdete na: http://www.metroprojekt.cz/cz/nabidka-sluzeb/