CETELEM ČR a.s.


Karla Engliše 5/3208, Praha 5 150 00

Akciová společnost CETELEM ČR patří k lídrům mezi poskytovateli spotřebitelských úvěrů a v rámci asociace MasterCard International i k největším vydavatelům kreditních karet v České republice.
Na českém trhu působí již více než deset let a během této doby se stala silnou a stabilní společností v oblasti spotřebitelského financování.

Našim klientům nabízíme širokou škálu úvěrových produktů:
- nákupy na splátky v prodejnách obchodních partnerů
- účelové a neúčelové osobní půjčky
- kreditní karty
- Autoúvěr/Motoúvěr pro financování nákupu motorových vozidel..

Výhody nákupu na splátky:
- od 3 000 Kč bez ručitele
- možnost volby výše přímé platby a délky splácení úvěru nebo výše měsíční splátky
- vyřízení ihned
- možnost okamžitého nákupu
- uzavření pojištění schopnosti splácet úvěr pro případ nečekaných situací
- zodpovědné úvěrování.

Osobní půjčka Cetelem:
- možnost peněžních prostředků na cokoliv
- na nové bydlení, rekonstrukci, na nové i ojeté auto....
Osobní půjčka je výhodná a rychlá půjčka, možnost vyřízení on-line, po telefonu nebo na pobočce.
Získání výhodného úroku již od 6, 9 % ročně a vrácení
až 10 splátek za řádné splácení!

Kreditní karta Cetelem:
- okamžité získání peněz
- aktivace karty zdarma
- odměna za čerpání pro Vás každý měsíc
- první 3 výběry z bankomatu v ČR zdarma
- bezúročné období až 55 dní bezhotovostní nákupy
- doplňková Virtuální karta pro bezpečné platby na internetu
- slevy a výhody u obchodních partnerů
- zodpovědného úvěrování.

Auto-moto úvěr:
- úvěr na vozidlo 20 000 Kč – 1 000 000 Kč bez ručitele
- motocykl 20 000 Kč – 500 000 Kč
- volitelná délka splácení
- okamžité vlastnictví vozidla
- možnost pro vozy s odpočtem DPH a pro nárokování státních příspěvků
- zodpovědné úvěrování.
Autokarta BASIC - ušetření až 1.45 Kč na každém litru paliva.

Druhy a typy pojištění:
- pojištění k úvěrovým produktům
- pojištění schopnosti splácet pojištění pro případ zneužití kreditní karty
- individuální a doplňková pojištění
- úrazové pojištění
- pojištění Vaší karty a osobních věcí
- pojištění výdajů
- cestovní pojištění.

IČ: 25085689
DIČ: CZ25085689
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Barbora Minksová

Auto-moto úvěr, nákup vozidla na úvěr Praha

Auto-moto úvěr, nákup vozidla na úvěr Praha

Společnost CETELEM ČR a.s. poskytuje auto-moto úvěr neboli nákup Vámi vybraného automobilu nebo motocyklu bez dostatku potřebných prostředků. Tuto službu lze vyřídit jednoduše a rychle v síti našich partnerů. Jde o to, že si vyberete automobil anebo motocykl, podepíšete s námi a prodejcem úvěrovou smlouvu a ihned odjíždíte ve svém novém vozidle. Naše výhody: - úvěr 20 000 Kč – 1 000 000 Kč bez ručitele - motocykl 20 000 Kč – 500 000 Kč - možnost volitelné délky splácení - bezproblémové vyřízení u prodejce - okamžité vlastnictví vozidla. Auto-moto úvěr je vhodný například pro vozy s odpočtem DPH a pro nárokování státních příspěvků. Auto-moto úvěr je pro klienta rychlá, snadno dostupná a finančně výhodná cesta k pořízení nového i ojetého vozidla. Na splátky je možné koupit v podstatě jakékoliv vozidlo či motocykl. Pořiďte si s Cetelemem nové auto ještě dnes!


Nákupy na splátky s kreditní kartou Cetelem.

Nákupy na splátky s kreditní kartou Cetelem.

CETELEM ČR, a.s. je česká nebankovní instituce, která poskytuje finanční služby, se specializací na půjčky a spotřebitelské úvěry. Výhody nákupu na splátky představují: - možnost již od 3 000 Kč bez ručitele - možnost volby výše přímé platby, délky splácení úvěru nebo výše měsíční splátky - rychlé vyřízení přímo v prodejně - okamžité vlastnictví nakoupeného zboží - výhodné pojištění schopnosti splácet úvěr pro případ nečekaných situací. Nákup na splátky možnost použít například pro koupi elektra a domácích spotřebičů, výpočetní techniky, mobilních telefonů, nábytku, kuchyní, zahradní techniky, oken, střech, k nákupu automobilů, při koupi zájezdů, prostě na cokoliv. Naše kreditní karta Cetelem získala Stříbrnou korunu - Cenu veřejnosti roku 2013 o nejlepší finanční produkt. Všichni držitelé jakékoli kreditní karty od společnosti CETELEM ČR, a.s. mohou nově využívat slevy a výhody u více než 100 obchodních partnerů!


Osobní půjčka Cetelem - Za řádné splácení nově až 10 splátek zpět

Osobní půjčka Cetelem - Za řádné splácení nově až 10 splátek zpět

Společnost CETELEM ČR a.s. nabízí možnost půjčky na nové bydlení, rekonstrukci, na automobil, prostě na cokoliv. Zvýšili jsme odměny za řádné splácení osobní půjčky Cetelem. Za řádné splácení nově až 10 splátek zpět! Celková výše odměn závisí na délce splácení. Při řádném splácení úvěrů s délkou 25 až 48 měsíců získá klient každým rokem zpět polovinu výše měsíční splátky. Pokud má úvěr delší splatnost, získá klient za každý rok řádného splácení zpět jednu splátku. Odměnou za splácení Vám bude zaslání poštovní poukázky na Vaší adresu. Výše úvěru může být poskytnuta až do výše 1 milion korun. O osobní půjčku můžete požádat telefonicky, osobně na našich pobočkách a prostřednictvím našich www stránek. Nejrychlejším způsobem, jak získat úvěr od Cetelem, je jeho vyřízení online. Peníze snadno a rychle s půjčkou Cetelem! Neváhejte nás kontaktovat!


Kreditní karta Cetelem

Kreditní karta Cetelem

Kreditní karta Cetelem Vám nabízí okamžité získání peněžních prostředků, široké možnosti využití a spoustu výhod. VÝHODY KREDITNÍ KARTY CETELEM: - 0 Kč poplatek za vydání a aktivaci karty - 0 Kč poplatek na první 3 výběry z bankomatu - 0% úrok až 55 dní na bezhotovostní nákupy - až 150 Kč zpět každý měsíc jako odměna za nákupy - Virtuální karta pro bezpečné platby na internetu - zajímavé slevy a výhody u našich obchodních partnerů - NONSTOP přístup k úvěrovému účtu. Podrobnější informace najdete na odkazu viz níže.


Osobní půjčka Cetelem

Osobní půjčka Cetelem

Společnost Cetelem je silná a stabilní společnost, která se svojí patnáctiletou tradicí na českém finančním trhu patří mezi největší a nejvýznamnější nebankovní poskytovatele úvěrových produktů a služeb. V naší nabídce jsou půjčky na: - nové bydlení - na rekonstrukce - půjčky na nová i ojetá auta - půjčky na cokoli jiného. Vše záleží na Vás a Vašich představách, my se jim rádi přizpůsobíme. Osobní půjčka Cetelem je nejen výhodná, ale i rychlá půjčka. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže


Nákupy na splátky

Nákupy na splátky

Nákupy na splátky: - nákupy vybraného zboží bez potřebných peněžních prostředků lze realizovat jednoduše i v prodejně. Cetelem pokrývá širokou síť obchodů, kde je dostupný nákup na splátky. VÝHODY NÁKUPU NA SPLÁTKY: - již od 3 000 Kč bez ručitele - volitelná výše přímé platby - délky splácení úvěru nebo výše měsíční splátky - jednoduché vyřízení přímo v prodejně - okamžité vlastnictví nakoupeného zboží - výhodné pojištění schopnosti splácet úvěr pro případ nečekaných situací - Zodpovědné úvěrování Jednoduše si vyberete zboží, podepíšete úvěrovou smlouvu s prodejcem a ihned odcházíte s nakoupeným zbožím. Pro obchody, kde zatím neposkytujeme prodej na splátky, je alternativou osobní půjčka nebo nákup s kreditní kartou Cetelem. Pro podrobnější informace klikněte na odkaz viz níže.


Auto-moto úvěr

Auto-moto úvěr

Společnost Cetelem ČR a.s. poskytuje Auto-moto úvěr: - nákup vybraného automobilu nebo motocyklu bez dostatku potřebných prostředků lze realizovat jednoduše i v síti našich partnerů. Vyberete si z nabídky, podepíšete úvěrovou smlouvu s prodejcem a ihned odjíždíte ve svém novém vozidle. VÝHODY ÚVĚRU NA VOZIDLO: - úvěr 20 000 Kč – 1 000 000 Kč bez ručitele - (motocykl 20 000 Kč – 500 000 Kč) - volitelná délka splácení - jednoduché vyřízení u prodejce - okamžité vlastnictví vozidla - velmi vhodný například pro vozy s odpočtem DPH a pro nárokování státních příspěvků. Podrobnější informace najdete na odkazu viz níže.Další produkty a služby
  • finanční produkty, spoření dětem, úspory na stáří, stavební spoření, životní pojištění, podílové fondy, hypoteční úvěry
  • poskytování finančních služeb, nabídka finančních produktů, dohled nad investicemi, bankovní a spořitelní služby
  • bankovnictví a peněžnictví, úrokové sazby, hypoteční úvěry, leasingové společnosti, finanční služby


Související články
Dotace na výměnu kotlů na tuhá paliva v Moravskoslezském kraji od 2. 1. 2014
Dotace na výměnu kotlů na tuhá paliva v Moravskoslezském kraji od 2. 1. 2014

Od 2. 1. 2014 je opět zahájen příjem tzv. Kotlíkových dotací. Dotační program podporuje stejné kotle jako v minulé výzvě při výměně starého kotle na tuhá paliva v rámci Moravskoslezského kraje.


Jak se zbavit dluhů?
Jak se zbavit dluhů?

Jakékoliv dluhy, ať se pohybují ve vyšších nebo nižších částkách jsou vždy velký problém. Obzvláště, když se přidají nějaké ty exekuce. Člověk nespí, nejí, láme si hlavu nad tím, jak celou situaci vyřešit a nic ho nenapadá. V rodině se jenom hádáte a to přispívá k nespavosti a často i k zdravotním problémům, jakými jsou žaludeční obtíže a mnohé další příznaky. Zbavte se těchto symptomů jednou pro vždy!


Financování zemědělské techniky a technologie
Financování zemědělské techniky a technologie

Podnikáte v zemědělství a potřebujete obnovit vozový park zemědělské techniky a doplnit moderní zemědělskou technologii? Představy jsou snadné, ale na všechno jsou potřebné finance. A pokud bankovní účet zrovna nepraská pod tíhou našetřených peněz, tak to chce najít jiné řešení. A to takové, při kterém nebudete muset zůstat jen u představ. Co se týká financování zemědělských strojů, technologií i lesnické techniky, tak s tím dokáže rychle pomoci Erste Leasing, a.s.


S prodejem firem i s jejich nákupem si nechte poradit
S prodejem firem i s jejich nákupem si nechte poradit

Touha vyzkoušet něco nového, dlouhodobá únava, změny na trzích a desítky dalších důvodů vedou dnešní podnikatele po letech tvrdé práce k rozhodnutí prodat firmu. Na trhu tak nyní najdete řadu ziskových firem, které hledají nového majitele. A právě zde přichází na řadu společnost OMEGA, spol. s r.o. Pomůžeme vám jak s prodejem vaší firmy, tak s vyhledáním vhodné firmy ke koupi. V obou případech zajistíme kompletní transakci od začátku do konce a postaráme se o to, aby vše proběhlo bez komplikací.