Dianetické centrum Praha


Španělská 2, Praha 2 120 00

Oxfordský test osobnosti.

Přednášky a poradenství v oblasti zlepšování a práce jednotlivce na sobě, zlepšení svých schopností a porozumění sám sobě i ostatním, založené na pracech L. Rona Hubbarda.

Pořádání kurzů založených na pracech L. Rona Hubbarda.

Prodej knih L. Rona Hubbarda.

IČ: 64937640
DIČ: CZ64937640
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: ostatní
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Prodej knih L. Rona Hubbarda

Prodej knih L. Rona Hubbarda

Dianetické centrum Praha nabízí přednášky a poradenství v oblasti: - zlepšování a práce jednotlivce na sobě - zlepšení svých schopností a porozumění sám sobě i ostatním, založené na pracech L. Rona Hubbarda. Pořádání kurzů založených na pracech L. Rona Hubbarda. Prodej knih L. Rona HubbardaDalší produkty a služby
  • kurzy hudební výchovy, výtvarné kurzy, zájmové kurzy umění, taneční kurzy, kurzy vaření

ProTrade, s.r.o. Bezpečnostní plastové obaly Praha

Související články
Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky
Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky

Dopravní vzdělávací institut a.s. – Svářečská škola Česká Třebová se nachází asi 2 km od nádraží ČD. Pěšky to v pohodě dojdete za 20 minut. Nacházíme se v objektu bývalých kasáren.


Naučte se, jak vést účetnictví a EET ve vaší firmě
Naučte se, jak vést účetnictví a EET ve vaší firmě

Jste živnostník nebo vlastníte obchodní společnost? Pak vám naše kurzy účetnictví přináší šanci, jak se naučit vše potřebné, abyste se dokázali samostatně vést daňovou evidenci, znali základní pravidla vedení účetnictví, nebo byli schopni provádět nestandardní a náročné účetní operace. Kromě toho pořádáme kurzy EET (elektronická evidence tržeb), které poskytují ucelený přehled o všem, co se EET týká.


Výchova nemá dítěti uškodit
Výchova nemá dítěti uškodit

Být dobrým rodičem není jednoduché. Pokud si nejste zcela jisti, jestli jdete tou správnou cestou, pak je nejlepším řešením navštívit odbornou poradnu, ve které zjistíte, kam máte své kroky směrovat. Paní Libuše Jíšová se mezilidskými vztahy zabývá už dlouhou dobu.


Elektronická evidence tržeb a související povinnosti v 3. vlně
Elektronická evidence tržeb a související povinnosti v 3. vlně

Elektronická evidence tržeb nebo zkráceně EET je online registrace tržeb, při které jsou údaje o každé transakci obchodníka zasílány online na státní správu. Tímto způsobem je evidována každá platba v hotovosti nebo bankovní kartou a každý obchodník, na kterého se vztahuje EET, je povinen si tuto službu zřídit. Pokud však nevíte, jak na to, nebo nemáte všechny potřebné informace, případně byste uvítali pomoc s vyřízením, tak se obraťte na firmu DoučímeVás.cz s.r.o.