PROFESSIONALS s.r.o.


V Celnici 4/1031, Praha 1 110 00

Realitní kancelář.

Prodej, pronájem:
- byty
- rodinné domy, vily
- činžovní domy
- obchodní prostory
- pozemky
- kanceláře, administrativní prostory
- sklady, výrobní prostory
- restaurace.
- poradenství, právní služby, analyzy, marketingové studie.

Realitní kancelář Professionals je nezávislá společnost, která nabízí svým klientům komplexní realitní služby již od roku 1993.

Naše zkušenosti nás právem řadí na špičku realitních agentur - naše reference jsou toho důkazem.

Osobní přístup a detailní dlouhodobá znalost trhu jsou cestami k nalezení řešení individuálních potřeb našich klientů. Díky tomu se k nám zákazníci stále vracejí.

IČ: 25720724
DIČ: CZ25720724
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Pavlína Matoušová

Prodej a pronájem komerčních prostor Praha 9

Prodej a pronájem komerčních prostor Praha 9

Společnost PROFESSIONALS s.r.o. nabízí prodej a pronájem komerčních a obchodních prostor v Praze 9. Konkrétní nabídka: - komerční prostory u O2 Arény Praha 9 Libeň - V Point Praha 9 Vysočany. Prodej komerčních prostor u O2 Arény: - jedná se o unikátní obchodní prostor o celkové velikosti 288,58 m2 s velkými prosklenými výlohami - frekventované místo mezi nádražím a sportovní halou - v sousedství se nachází mnoho obchodů s nábytkem, sanitou, hudebními nástroji, stavebninami atp. Pro bližší informace použijte odkaz níže.Další produkty a služby
  • zprostředkování prodeje nemovitosti, servis při koupi bytu, developerské projekty, služby realitního makléře


Související články
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Hledáte pro vaši společnost vhodné skladovací prostory? Nebo hledáte firmu, která vám doporučí průmyslové areály přesně podle vašich představ? I pokud naopak nemovitost, průmyslové areály či skladovací prostory vlastníte a chcete je prodat či pronajímat, obraťte se na naši společnost NAXOS Ostrava. O vše už se postaráme, ať už nemovitosti vlastníte či hledáte.


Prodávejte vaši nemovitost s námi
Prodávejte vaši nemovitost s námi

Realitní kanceláře se mnohdy tváří ke klientům přívětivě. Díky vlastní zkušenosti však často následně zjistíme, jak to doopravdy funguje. Ovšem neplatí to v případě AVAPO - realitní kanceláře s.r.o., která se specializuje na prodeje bytů, pronájmy bytů, prodeje rodinných domů a také pozemků. Společnost působí zejména v oblasti Opavy a přilehlém okolí.


Prodej a odhady nemovitostí pro právnické i fyzické osoby
Prodej a odhady nemovitostí pro právnické i fyzické osoby

Nákup i prodej nemovitosti s sebou vždy přináší mnoho starostí. Je cena přiměřená? Vyplatí se nákup dané nemovitosti? Nebylo by dobré s prodejem ještě chvíli počkat? Tyto a mnohé další otázky trápí snad každého, kdo se nemovitostmi nějakým způsobem zabývá. Odborníci z firmy CONSULT VK Litomyšl, s.r.o. jsou tu pro všechny právnické i fyzické osob, které chtějí nejenom poradit, ale také efektivně prodat a zhodnotit.


G2 Reality Zlín: prodej nemovitostí, pronájem i rekonstrukce
G2 Reality Zlín: prodej nemovitostí, pronájem i rekonstrukce

Hledáte nové bydlení? Najdeme vám vhodnou lokalitu, poradíme a pomůžeme rovněž s vyřízením hypotéky. Jsme totiž zlínská realitní kancelář G2 Reality, s.r.o., která zajišťuje tradiční realitní služby pro kupující i prodávající. Vykupujeme nemovitosti, zprostředkujeme prodej nemovitostí i jejich pronájem a postaráme se také o rekonstrukce. Naše služby využijete v celém Zlínském kraji.