INTER GIPS, s.r.o.


INTER GIPS, s.r.o. se zabývá realizací suchých stavebních systémů a provětrávaných fasád.

Mezi hlavní činnosti firmy patří:

- Sádrokartony - příčky, předstěny, akustické předstěny, stěny šachet, bezpečnostní konstrukce, podhledy, podkroví, obklady.
Firma používá sádrokartony od renomovaných výrobců, jako jsou Knauf, Rigips nebo Fermacell.

- Zavěšené akustické podhledy - minerální, kovové, sádrové. Zavěšené podhledy slouží k zlepšení akustiky a estetiky místností, ale také k skrytí instalací a snadnému přístupu k nim.
Firma nabízí různé typy zavěšených podhledů od značek Armstrong, Ecophon, OWA, Rockfon a dalších.

- Protipožární opatření. Mezi protipožární opatření patří například protipožární předstěny a příčky, protipožární dveře a okna, protipožární zastřešení a protipožární těsnění.

- Akustické předěly a jiná akustická opatřen v interiérech.

- Suché podlahy. Suché podlahy jsou alternativou k tradičním mokrým podlahám. Jsou složeny z nosných panelů z dřevotřísky nebo cementovláknité desky, které jsou položeny na rovnoměrně rozložených podpěrách. Suché podlahy mají výhody jako rychlá montáž, nulový odpad, možnost demontáže a znovupoužití, dobrá tepelná a akustická izolace a snadný přístup k instalacím pod podlahou.

- Provětrávané fasády typ KNAUF Insulation Diagonal 2H. Jedná se o systém provětrávané fasády a finální povrchovou deskou Fermacel H2O, na kterou lze dále aplikovat omítky, klinkry nebo jiné estetické povrchové úpravy.

- nosný systém LINDAB Construtline, který je tvořený nosnými pozinkovanými profily. Na tyto profily jsou instalovány desky (např. Fermacel, Rigips, Knauf), meziprostor tvořený profily je vyplněn tepelnou izolací. Tímto systém lze vytvořit celou stavbu do 4 podlaží, půdní vestavbu a nebo např. vestavbu do skladové haly.

Štítky:

sádrokartony, akustické podhledy, protipožární opatření, akustické předěly, suché podlahy

POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA INTER GIPS, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
INTER GIPS, s.r.o.
intergips.cz
Adresa

Adresa

Ke Smíchovu 126/74
Praha 5 - Slivenec 154 00

info@intergips.cz
+420 251 101 841


Najdete nás také zde:

ARES
captcha