IMP spol. s r.o.


V Ochozu 8, Praha 10 106 00

Základem podnikání společnosti je tvorba programového vybavení, původně pouze na zakázku a v současnosti i vývoj vlastních řešení, určených pro opakovaný prodej.

Vývoj programového vybavení je nabízen jako ucelené systémové řešení a je proto doplněn o dodávky výpočetní techniky a základního programového vybavení, projektování a výstavbu počítačových sítí a údržbu podnikových výpočetních systémů.

V posledních letech se společnost zaměřila na problematiku využití identifikačních médií v podnicích. Vznikl rozsáhlý systém IDENTITA. Jeho využití sahá od sledování pracovní doby pracovníků, přes evidenci návštěv až k zabezpečení podnikového stravování

Tvorba programového vybavení na zakázku případně vývoj vlastních řešení je po celou dobu existence spojen s využitím aktuálních vývojových technologií a platforem. Díky tomuto zaměření na nové technologie se pracovníkům IMP podařilo realizovat mnoho zakázek pro významné české společnosti.

Pro řešení je využíváno třívrstvé architektury klient – server. Správa dat je řešena v SQL databázovém prostředí. Klientská část programového vybavení využívá od počátku grafické uživatelské prostředí. V současných řešeních a zvláště v systému IDENTITA jsou využívány internetové technologie.

IČ: 44269668
DIČ: CZ44269668
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Miroslav Zajíc

Unikátní systém Identita přináší efektivní řešení řízení firmy

Unikátní systém Identita přináší efektivní řešení řízení firmy

Bezkontaktní identifikační systém Identita zajistí veškeré přístupové a evidenční služby pro firmy libovolného rozsahu. Tato stavebnice technických prostředků se postará o přístupová práva, evidenci docházky a návštěv, bezhotovostní platby za stravování a podnikovou dopravu, i přehled o telefonních službách.


Projektování a výstavba počítačových sítí Praha

Projektování a výstavba počítačových sítí Praha

Naše společnost se zabývá tvorbou programového vybavení. V současné době se zaměřujeme na vývoj vlastních řešení, určených pro opakovaný prodej. Vývoj programového vybavení je nabízen jako ucelené systémové řešení a je proto doplněn o dodávky výpočetní techniky a základního programového vybavení, projektování a výstavbu počítačových sítí a údržbu podnikových výpočetních systémů. Hlavní cíle společnosti představuje využívání nejmodernějších informačních technologií. Navrhujeme a realizujeme počítačové sítě přesně dle potřeb našich klientů.


Programování na zakázku Praha

Programování na zakázku Praha

Společnost IMP spol. s r.o.nabízí programování na zakázku. Operační systémy a platformy: - Microsoft Windows Server 2003 R2 / 2008 / 2008 R2 - Microsoft Windows XP / Vista / 7 - Microsoft .NET Framework 2.0, 3.5 SP1 / 4.0 - Microsoft Silverlight 4.0 - Internet Information Server 6.0 / 7.0 / 7.5 - Microsoft Hyper-V, System Center Virtual Machine Manager - Microsoft SharePoint 2010 - Microsoft Exchange Server 2003 / 2007 / 2010. Pro podrobnější informace klikněte na odkaz viz níže


Projektování a výstavba počítačových sítí Praha

Projektování a výstavba počítačových sítí Praha

Společnost IMP spol. s r. o. se zabývá tvorbou programového vybavení, původně pouze na zakázku a v současnosti i vývoj vlastních řešení, určených pro opakovaný prodej. Vývoj programového vybavení je nabízen jako ucelené systémové řešení a je proto doplněn o dodávky výpočetní techniky a základního programového vybavení, projektování a výstavbu počítačových sítí a údržbu podnikových výpočetních systémů. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Identita - stavebnice technických prostředků

Identita - stavebnice technických prostředků

Identita: - je stavebnice technických prostředků (snímačů, terminálů, identifikačních karet…) a programových subsystémů pro zajištění: - přístupových práv - docházky - bezhotovostního podnikového stravování - podnikové dopravy - evidence návštěv a přehledu o telefonních službách. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Servis výpočetní techniky Praha

Servis výpočetní techniky Praha

Společnost IMP spol. s r. o. se specializuje na dodávky a údržbu podnikové výpočetní techniky, jeho softwarového vybavení a správu serverových řešení na platformě Microsoft. Komplexní servis a správa: - prodej značkového Hardware a Software - montáže, upgrady PC - instalace a konfigurace Windows operačních systémů - instalace a konfigurace uživatelských aplikací a dalších zařízení - správa základního podnikového vybavení. Zajišťujeme dodávky speciálizovaných tiskáren značky XEROX. Správa uživatelských účtů a skupinových politik na doméně. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Zavádění podnikových systémů řízení Praha

Zavádění podnikových systémů řízení Praha

Společnost IMP spol. s r.o. se zaměřuje na poskytování komplexních služeb v oblasti informační techniky. Naše činností je zaměřena na zavádění podnikových systémů řízení. Velký podíl našeho podníkání je tvorba programových řešení na zakázku. Obě tyto aktivity jsou doplněné dodávkami výpočetní techniky a základního programového vybavení, projektování a výstavbou počítačových sítí a správou podnikových výpočetních systémů. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Bezplatný seminář o Komplexním zajištění person. a mzdových agend

Bezplatný seminář o Komplexním zajištění person. a mzdových agend

Bezplatný seminář o Komplexním zajištění personálních a mzdových agent, pořádaný dne 15.06 2011 od 09:00 - 13:00 v hotelu Hilton Prague. Seminář je vhodný zejména pro řídící pracovníky personálních a mzdových oddělení. Vzhledem k omezené kapacitě salonku je nutná registrace na emaili seminar@imp.cz. Vaše dotazy zodpovíme na tč: 721/256143Další produkty a služby
  • počítačové služby, programovací služby, instalace operačních systémů, zálohování dat, obnova ztracených dat, zrychlení PC systému, výměna komponentů počítače

Firma působící v oblasti zvedací a manipulační techniky, vázacích prostředků, ocelových lan a přivazovací techniky. Disponují také vlastní zkušebnou, kde provádějí tahové zkoušky do 150 tun.

Související články
Vývoj účetního a mzdového softwaru
Vývoj účetního a mzdového softwaru

Účetnictví je proces, který vyžaduje profesionalitu, zkušenosti a software, díky kterému bude pro každého zpracování podkladů hračkou. Nejlepším řešením je takový software, který je vyvíjený na základě zkušeností z oblasti účetnictví. A takové účetní produkty vyvíjí firma ProgEco s.r.o.


Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti
Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti

Firma TVR data a komunikace s.r.o., jak už z názvu napovídá, působí v oblasti dat a datových komunikací. Zajímají se o telekomunikace a samozřejmě o moderní elektronická zařízení. Poskytují kompletní služby. Zajistí instalaci i správu systémů.


Komplexní dodávky a služby v oblasti automatizační techniky
Komplexní dodávky a služby v oblasti automatizační techniky

Služby v oblasti automatizační techniky jsou žádané především v různých průmyslových odvětvích. Obsahem jsou nejen projekty, ale také komplexní vedení zakázek, softwarové práce, montáže, servis atd. Profesionální spolupráci s týmem techniků z různých oblastí činností vám poskytne firma ELMEP s.r.o.


Počítače, téma, které jedním slovem dokáže popsat celou problematiku
Počítače, téma, které jedním slovem dokáže popsat celou problematiku

Oblast počítačů skýtá mnoho zajímavých oborů. Počítače se dají sestavit na zakázku a přímo na míru danému majiteli. Díky tomu můžete mít přesně sestavenou sestavu tak, aby Vám naprosto vyhovovala.