IMP spol. s r.o.


V Ochozu 8, Praha 10 106 00
Základem podnikání společnosti je tvorba programového vybavení, původně pouze na zakázku a v současnosti i vývoj vlastních řešení, určených pro opakovaný prodej.

Vývoj programového vybavení je nabízen jako ucelené systémové řešení a je proto doplněn o dodávky výpočetní techniky a základního programového vybavení, projektování a výstavbu počítačových sítí a údržbu podnikových výpočetních systémů.

Produkty
  • prezentační zařízení, stolní počítače, projektory a notebooky, tiskárny a faxy, kopírky a skartovače, laminátory a termovazače
  • instalace softwaru, programovací služby, vývoj software, webové aplikace, www stránky, informační systém, zálohování dat, obnova ztracených dat

Umělecké kovářství a zakázková kovovýroba Praha, kovářství na zakázku z železa či oceli.

Umělecké kovářství a zakázková kovovýroba Praha, kovářství na zakázku z železa či oceli

Pojišťovna Allianz, obchodní zástupce Plzeň, autopojištění, pojištění nemovitostí, domácností.

Pojišťovna Allianz, obchodní zástupce Plzeň, autopojištění, pojištění nemovitostí, domácností

Související články
Laminace - ochrana dokumentů za rozumnou cenu

H.S.TRADE a.s.

Laminace - ochrana dokumentů za rozumnou cenu

Uvažujete, jakým způsobem ochránit Vaše dokumenty tak, aby byly vysoce bezpečné a přitom za rozumnou cenu? Pak si přečtěte následující článek, v němž se dozvíte více o laminaci a speciálních laminátorech na doklady od společnosti HS TRADE a.s., která je specialistou na tuto problematiku s dlouholetými zkušenostmi.


G-VIEW znamená snadnou orientaci v digitálních mapách

G-VIEW

G-VIEW znamená snadnou orientaci v digitálních mapách

Sofistikovaný software pro prohlížení digitálních map usnadňuje práci mnoha profesím. Pomáhá zejména pozemkovým úřadům, realitním kancelářím i správcům sítí. Program G-VIEW je jednoduchý z hlediska obsluhy, ale náročný ke svému výkonu.


Komplexní dodávky a služby v oblasti automatizační techniky

ELMEP s.r.o.

Komplexní dodávky a služby v oblasti automatizační techniky

Služby v oblasti automatizační techniky jsou žádané především v různých průmyslových odvětvích. Obsahem jsou nejen projekty, ale také komplexní vedení zakázek, softwarové práce, montáže, servis atd. Profesionální spolupráci s týmem techniků z různých oblastí činností vám poskytne firma ELMEP s.r.o.


SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o. – vítěz celostátních soutěží a firma s řadou technologických projektů

SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o.

SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o. – vítěz celostátních soutěží a firma s řadou technologických projektů

Likvidace komunálních odpadních vod je téma, kterým se zabývají nejen velká města či obce, ale především oblasti, v kterých je problematické napojení na obecní či městskou čistírnu. Jak tento problém vyřešit a ke všemu s co nejmenším dopadem na životní prostředí? Tak na to našla odpověď významná firma SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o působící ve Zlínském kraji, která má za sebou i další významné projekty v různých oblastech, za které získala ocenění.


Firemní články
Unikátní systém Identita přináší efektivní řešení řízení firmy

Unikátní systém Identita přináší efektivní řešení řízení firmy

Bezkontaktní identifikační systém Identita zajistí veškeré přístupové a evidenční služby pro firmy libovolného rozsahu. Tato stavebnice technických prostředků se postará o přístupová práva, evidenci docházky a návštěv, bezhotovostní platby za stravování a podnikovou dopravu, i přehled o telefonních službách.


Projektování a výstavba počítačových sítí Praha

Projektování a výstavba počítačových sítí Praha

Naše společnost se zabývá tvorbou programového vybavení. V současné době se zaměřujeme na vývoj vlastních řešení, určených pro opakovaný prodej. Vývoj programového vybavení je nabízen jako ucelené systémové řešení a je proto doplněn o dodávky výpočetní techniky a základního programového vybavení, projektování a výstavbu počítačových sítí a údržbu podnikových výpočetních systémů. Hlavní cíle společnosti představuje využívání nejmodernějších informačních technologií. Navrhujeme a realizujeme počítačové sítě přesně dle potřeb našich klientů.


Programování na zakázku Praha

Programování na zakázku Praha

Společnost IMP spol. s r.o.nabízí programování na zakázku. Operační systémy a platformy: - Microsoft Windows Server 2003 R2 / 2008 / 2008 R2 - Microsoft Windows XP / Vista / 7 - Microsoft .NET Framework 2.0, 3.5 SP1 / 4.0 - Microsoft Silverlight 4.0 - Internet Information Server 6.0 / 7.0 / 7.5 - Microsoft Hyper-V, System Center Virtual Machine Manager - Microsoft SharePoint 2010 - Microsoft Exchange Server 2003 / 2007 / 2010. Pro podrobnější informace klikněte na odkaz viz níže


Projektování a výstavba počítačových sítí Praha

Projektování a výstavba počítačových sítí Praha

Společnost IMP spol. s r. o. se zabývá tvorbou programového vybavení, původně pouze na zakázku a v současnosti i vývoj vlastních řešení, určených pro opakovaný prodej. Vývoj programového vybavení je nabízen jako ucelené systémové řešení a je proto doplněn o dodávky výpočetní techniky a základního programového vybavení, projektování a výstavbu počítačových sítí a údržbu podnikových výpočetních systémů. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Identita - stavebnice technických prostředků

Identita - stavebnice technických prostředků

Identita: - je stavebnice technických prostředků (snímačů, terminálů, identifikačních karet…) a programových subsystémů pro zajištění: - přístupových práv - docházky - bezhotovostního podnikového stravování - podnikové dopravy - evidence návštěv a přehledu o telefonních službách. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Servis výpočetní techniky Praha

Servis výpočetní techniky Praha

Společnost IMP spol. s r. o. se specializuje na dodávky a údržbu podnikové výpočetní techniky, jeho softwarového vybavení a správu serverových řešení na platformě Microsoft. Komplexní servis a správa: - prodej značkového Hardware a Software - montáže, upgrady PC - instalace a konfigurace Windows operačních systémů - instalace a konfigurace uživatelských aplikací a dalších zařízení - správa základního podnikového vybavení. Zajišťujeme dodávky speciálizovaných tiskáren značky XEROX. Správa uživatelských účtů a skupinových politik na doméně. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Zavádění podnikových systémů řízení Praha

Zavádění podnikových systémů řízení Praha

Společnost IMP spol. s r.o. se zaměřuje na poskytování komplexních služeb v oblasti informační techniky. Naše činností je zaměřena na zavádění podnikových systémů řízení. Velký podíl našeho podníkání je tvorba programových řešení na zakázku. Obě tyto aktivity jsou doplněné dodávkami výpočetní techniky a základního programového vybavení, projektování a výstavbou počítačových sítí a správou podnikových výpočetních systémů. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Bezplatný seminář o Komplexním zajištění person. a mzdových agend

Bezplatný seminář o Komplexním zajištění person. a mzdových agend

Bezplatný seminář o Komplexním zajištění personálních a mzdových agent, pořádaný dne 15.06 2011 od 09:00 - 13:00 v hotelu Hilton Prague. Seminář je vhodný zejména pro řídící pracovníky personálních a mzdových oddělení. Vzhledem k omezené kapacitě salonku je nutná registrace na emaili seminar@imp.cz. Vaše dotazy zodpovíme na tč: 721/256143