NOVERA spol.s.r.o.


Nákupní 1127/G, Jesenice u Prahy 252 42
Firma je v likvidaci.

STAVEBNÍ A DEVELOPERSKÁ FIRMA

Bytový a komerční komplex Jesenice City v oblasti Mladíkov
- prodej posledních volných bytů.
AKČNÍ CENY JARO 2013

Rodinné domy na klíč.
Stavby na klíč.
Rekonstrukce staveb, stavba.
Bytové nástavby, půdní vestavby.
Interiéry, rekonstrukce interiérů.
Rekonstrukce koupelen.
Kuchyňský nábytek, kuchyně na míru.
Koupelnový nábytek.
Strojní omítky a zateplení budov.

ZAJIŠTĚNÍ :
- studie budoucího objektu
- projektová dokumentace
- stavební povolení
- kompletní dodávky stavebního materiálu
- koordinace výstavby
- stavební dozor
- zaměření skutečného provedení stavby
- příprava a provedení kolaudace
- financování stavby-hypoteční
úvěr Majordomus.

REALITNÍ ČIINNOST - REALITY :
- koupě, prodej, nájem a pronájem,
zprostředkování a výměna
nemovitostí
- rodinné domy, budovy k bydlení,
garáže, kanceláře, skladovací
prostory, chalupy, pozemky.

STAVEBNINY - STAVEBNÍ MATERIÁLY :
- střešní krytiny
- střešní okna a doplňky
- střešní odvodňovací a hydroizolační
materiály
- cihly a porobetonové tvárnice
- izolace tepelná, zvuková a protipožární
- komínové systémy omítky a fasády
- prodej cementu..

REZIDENCE JESENICE-CITY
je bytový a komerční komplex, který Vám nabízí komfortní bydlení s nadstandardními možnostmi. Většina bytů má velké terasy, některé i zahrady a to i ve druhých i čtvrtých patrech!! K příjemnějšímu bydlení jistě přispějí i výtahy, které jsou ve všech bytových domech. Pod celým komplexem jsou podzemní garáže...

Kontakty : pevná linka: 241 930 013
Mobilní tel.: 739 200 020 – prodej bytů.

Produkty
  • realitní agentury, prodej bytů, prodej domů, pronájem nebytových prostor, asociace realitních kanceláří
  • stavební materiály, prodej sypkých materiálů, umělý kámen a cihla, betonové směsi, prodej stavebnin
  • vchodové dveře, tepelně izolující okna, pasivní domy, okenní i dveřní profily, dřevěná eurookna
  • plastové dveřní profily, montáž plastových oken, vchodové plastové dveře, vytlačování plastů, okenní doplňky, dveřní kování
  • betonové střešní tašky, asfaltové šindele, plechová krytina, pozinkovaný plech, trapézové plechy, tašky bobrovky
  • závěsná zrcadla, skříňky s umyvadly, postranní koupelnové skříňky, dřevěné poličky s osvětlením,
  • kuchyňské lavice, lakované kuchyňské linky, dřevěné židle, jídelní stoly z masivu, kuchyně na míru, jídelní sety, kuchyňské skříňky
  • zvuková izolace, tepelná izolace, izolace střech, izolace teras, izolace spodních staveb, izolace bazénů, izolace proti chemikáliím
  • developerský projekt bydlení, bytové družstvo, bytový areál, prodej bytů, výstavba bytových jednotek
  • zateplení domu, oprava střechy, výměna atiky, zateplení obvodového pláště, zateplení parapetů, výměna parapetů, výměna zábradlí, rekonstrukce bytů, rekonstrukce domů, sanace soklů, výměna hromosvodů, výměna oken, výměna dveří

Komplexní služby správy nemovitostí, bezpečnostní a úklidové služby, facility management.

Komplexní služby správy nemovitostí, bezpečnostní a úklidové služby, facility management

HUSKY CZ s.r.o. výrobce outdoorového vybavení.

HUSKY CZ s.r.o. výrobce outdoorového vybavení

Související články
Zednické, stavební a bourací práce – výstavby domů i rekonstrukce

Zednictví

Zednické, stavební a bourací práce – výstavby domů i rekonstrukce

Přemýšlíte nad výstavbou nového domu nebo rekonstrukcí toho stávajícího? Možná se vaše úvahy brzy přenesou z pouhého zamyšlení se ke snaze o konkrétní realizaci. Pak se dostanete k náročnému úkolu – vybrat kvalitní a spolehlivou stavební firmu s odpovídající cenovou politikou, která se o vše postará za vás. My jsme vám ji našli – Zednictví Pokorný působí na trhu řadu let, má za sebou spoustu referencí i spokojených zákazníků a nabízí zednické, stavební a bourací práce a další řemeslnické práce.


Dveře, kování i kliky - pohodový výběr v 2.patře vzorkovny Praha 6

ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o.

Dveře, kování i kliky - pohodový výběr v 2.patře vzorkovny Praha 6

Dveře vytváří první dojem při vstupu do jakékoliv budovy či bytu a jsou jedním z nejdůležitějších designových prvků všech interiérů. Výběr dveří a příslušenství by proto neměl být podceňován a měla by mu být věnována patřičná pozornost. Pokud chcete, aby Vás těšil a bavil, doporučujeme Vám navštívit vzorkovnu společnosti ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. na Praze 6, kde je dveřím věnováno celé 2.patro, v němž si je můžete v pohodovém prostředí prohlédnout a zároveň získat odborné informace a poradenské služby od vyškoleného personálu!


Jemnozrnné stěrky na povrchové úpravy betonu od českého výrobce

PREMIX servis, spol. s r.o.

Jemnozrnné stěrky na povrchové úpravy betonu od českého výrobce

Řešíte povrchovou úpravu betonu z důvodu estetiky nebo kvůli přípravě kontaktní plochy pro další vrstvu? Potřebujete zahladit drobné nedokonalosti povrchu monolitu po odbednění? Chcete přitom použít materiál, který bude i v tenké vrstvě na povrchu spolehlivě držet za různých podmínek prostředí? A který nebude barevně odlišný od podkladního betonu? Nabízíme vše výše uvedené – tuzemský specialista na složitější maltové produkty, vč. jemnozrnných stěrek na povrchové úpravy betonu fi. PREMIX servis, spol. s r.o. Obraťte se na nás, jsme tu pro Vás!


Stavebniny, stavební materiál, koupelny a koupelnové studio Břeclav, Podivín, Hustopeče

STAVEBNINY VAJBAR s.r.o.

Stavebniny, stavební materiál, koupelny a koupelnové studio Břeclav, Podivín, Hustopeče

Stavba domu nebo jiných projektů sebou přináší nejen mnoho starostí, ale také nákupů potřebného materiálu, a sice především toho stavebního. Kromě toho potřebujete s výběrem i množstvím poradit, dopravit, namíchat barvu nebo si vybrat vhodné řešení koupelny. A přesně takový servis vám s profesionálním přístupem a technikou poskytnou STAVEBNINY VAJBAR s.r.o. v prodejnách Břeclav, Podivín a Hustopeče.


Firemní články
Rekonstrukce bytových, komerčních a historických objektů

Rekonstrukce bytových, komerčních a historických objektů

Společnost NOVERA spol.s.r.o. nabízí rekonstrukce bytových, komerčních a historických objektů. Hlavní zbraní společnosti je cenová politika a vstřícnost požadavkům zákazníka, založená na plném garantování kvality a termínech realizace. Novera je držitelem certifikátů norem ISO 9001, 14001 a evropské ochranné známky a dodržuje politiku jakosti a ochrany životního prostředí. Hlavním cílem společnosti je spokojenost zákazníka, přičemž se řídí heslem „ Náš zákazník, náš pán“. Velký rozvoj , kterého Novera dosáhla, není jen výsledkem dobře zvolené obchodní strategie a know-how, ale i vysoké nasazení a profesionalita všech zaměstnanců. Bližší informace naleznete na webových stránkách viz odkaz níže.


Vybavení a příslušenství garáží ZAPF

Vybavení a příslušenství garáží ZAPF

Nabízíme vybavení a příslušenství garáží ZAPF. Produkty: - sekční garážová vrata - vrata „se světelnou hrou" - dálková ovládání - elektrický pohon vrat - možnost solárního proudu - nádrž na dešťovou vodu - sklep. Garáže ZAPF můžeme vybavit přesně podle přání zákazníka.


Klimatizované garáže ZAPF-Klima

Klimatizované garáže ZAPF-Klima

Společnost NOVERA spol.s.r.o. ve spolupráci s předním německým výrobcem garáží ZAPF GARAGEN-WELT nabízí klimatizované garáže. Díky těmto garážím bude Váš vůz zcela bez koroze, protože mají skvělé klimatické podmínky interiéru. Vnikající vlhkost se nevstřebává hladkými stěnami jako to je u zděných garáží, ale vlhkost formou páry opět rychle uniká. U garáží ZAPF-Klima se tento účinek může ještě zvýšit vestavěním dodatečného klimatického zařízení a speciálním systémem vrat.


Poradenství při výběru stavebního materiálu

Poradenství při výběru stavebního materiálu

Nabízíme poradenství při výběru stavebního materiálu. Naši vyškolení obchodní zástupci Vám vždy ochotně pomohou a poradí s výběrem stavebního materiálu a jeho množství a bezplatně Vám zpracují cenovou nabídku. V dnešní době spolupracuje NOVERA s více než stovkou dodavatelů. Vzhledem k objemům odebraného zboží se u našich dodavatelů dostáváme na velmi zajímavé množstevní slevy, které promítneme i v cenových kalkulacích našim zákazníkům. Bližší informace naleznete na webových stránkách viz odkaz níže.


Hotové prefabrikované garáže

Hotové prefabrikované garáže

Společnost NOVERA spol.s.r.o. nabízí hotové prefabrikované garáže. Výhody hotové prefabrikované garáže: - ušetříte finanční náklady proti klasické stavbě - velmi krátká doba výstavby - lze stavět i bez základů při využití základových pasů nebo patek - větší vnitřní prostor při stejných vnějších rozměrech - mobilita - dokonalé a precizní zpracování - výběr z mnoha velikostí a možností provedení - možnost dodání mnoho příslušenství a doplňků.


Výstavba průmyslových a bytových staveb

Výstavba průmyslových a bytových staveb

Nabízíme výstavbu průmyslových a bytových staveb. V poslední době jsme začali i s realizací developerských aktivit. Naším hlavním cílem je vysoká kvalita prací, kterou zajišťuje tým vyškolených odborníků ve stavitelství. Zajišťujeme také přípravu projektů a stavebního povolení, umístění stavby (pozemek dle výběru lokality), vypracování studie a záměru stavby, projekce ap. Důležité pro nás je, aby byl zákazník spokojený, proto je o stavbě průběžně informován. Bližší informace naleznete na našich webových stránkách viz odkaz níže.


Cenově výhodné kvalitní garáže

Cenově výhodné kvalitní garáže

Společnost NOVERA spol.s.r.o. nabízí cenově výhodné garáže od společnosti ZAPF. Každá garáž, kterou společnost dodává, se vyznačuje kontrolovanou kvalitou! Garáže ZAPF nevyžadují obsáhlá schvalování, tím se také snižují náklady. Potřebný výkres plánu obdržíte od společnosti NOVERA a také Vás jejich poradce bude podporovat při vyřizování formalit.


Komplexní poradenství v oblasti nákupu nemovitostí

Komplexní poradenství v oblasti nákupu nemovitostí

Společnost NOVERA spol.s.r.o. nabízí komplexní poradenství v oblasti nákupu nemovitostí. V developerské a obchodní činnosti se Vám budou věnovat kvalifikovaní: - realitní makléři - ekonomové - finanční poradci. Pomohou Vám s: - výběrem bytu vhodného právě pro Vás - řešením klienských změn - vyřízením hypotečního uvěru - jednáním s úřady. Bližší informace naleznete na webových stránkách viz odkaz níže.


Betonový zahradní domek

Betonový zahradní domek

Společnost NOVERA spol.s.r.o. nabízí betonový zahradní domek. Výhody betonového zahradního domku: - doba výstavby 1 hodina - ušetření finančních náklady proti klasické stavbě - lze stavět i bez základů při využití základových pasů - mobilita - dokonalé a precizní zpracování - mnoho velikostí a možností provedení - dodání mnoho příslušenství a doplňků. Více info naleznete zde:


Rychlá stavba garáží - garáže za hodinu

Rychlá stavba garáží - garáže za hodinu

Společnost NOVERA spol.s.r.o. nabízí garáže za hodinu. Výhody garáže: - doba výstavby 1 hodina - ušetříte finanční náklady proti klasické stavbě - lze stavět i bez základů při využití základových pasů - větší vnitřní prostor při stejných vnějších rozměrech - mobilita - dokonalé a precizní zpracování - mnoho velikostí a možností provedení - dodání mnoho příslušenství a doplňků. Více info naleznete viz odkaz níže:


Garáže na klíč

Garáže na klíč

Společnost NOVERA spol.s.r.o. nabízí garáže na klíč. Výhody garáže: - vysoká kvalita certifikovaná Tüv - ušetření finančních nákladů proti klasické stavbě - doba výstavby 1 hodina - stavbu lze provádět i bez základů při využití základových pasů - větší vnitřní prostor při stejných vnějších rozměrech - mobilita - dokonalé a precizní zpracování - výběr z mnoha velikostí a možností provedení - mnoho příslušenství a doplňků. Více info naleznete viz odkaz níže:


Betonové garáže

Betonové garáže

Společnost NOVERA spol.s.r.o. nabízí betonové garáže. Výhody betonové garáže: - vysoká kvalita certifikovaná Tüv - ušetření finančních nákladů proti klasické stavbě - doba výstavby 1 hodina - lze stavět i bez základů při využití základových pasů - větší vnitřní prostor při stejných vnějších rozměrech - mobilita - dokonalé a precizní zpracování - výběr z mnoha velikostí a možností provedení - možnost dodání mnoho příslušenství a doplňků. Více info naleznete viz odkaz níže:


Německé garáže prodej

Německé garáže prodej

Společnost NOVERA spol.s.r.o. nabízí Německé garáže. Výhody garáže: - vysoká kvalita certifikovaná Tüv - ušetřené finanční náklady oproti klasické stavbě - doba výstavby 1 hodina - stavba bez základů při využití základových pasů - větší vnitřní prostor při stejných vnějších rozměrech - mobilita - dokonalé a precizní zpracování - výběr z mnoha velikostí a možností provedení - možnost dodání příslušenství a doplňků. Více info naleznete viz odkaz níže:


Rodinné a řadové domy na klíč výstavba

Rodinné a řadové domy na klíč výstavba

Společnost NOVERA spol.s.r.o. nabízí výstavbu rodinných a řadových domů na klíč. Hlavním cílem firmy je vysoká kvalita prací, kterou zajišťuje tým vyškolených odborníků ve stavitelství. Zajištění: - přípravy projektů - stavebního povolení - umístění stavby (pozemek dle výběru lokality) - vypracování studie a záměru stavby - projekce - právních služeb - financování a samotné realizace stavby. Důležité je, aby byl zákazník spokojený, proto je o stavbě průběžně informován. Bližší informace naleznete na webových stránkách viz odkaz níže.


Betonové mobilní garáže ZAPF

Betonové mobilní garáže ZAPF

Nabízíme dodání mobilních garáží ZAPF. Mobilní garáže ZAPF se mohou i po montáži na Vámi stanovené místo přemístit na jiné stanoviště. Toto lze i po několika letech. Tuto možnost bohužel zděné garáže nenabízejí.


Rychlá výstavba garáží

Rychlá výstavba garáží

Nabízíme rychlou výstavbu garáží za rozumnou cenu. Pokud již máte připravený pozemek (volný příjezd ke garáži a hotové základy), jsme schopni garáž namontovat přibližně během hodiny - máte možnost okamžitého používání. Garáže ZAPF lze také využít jako cenově výhodný stavební kontejner při stavbě rodinného domu.