Ing. Jaroslav Košťál


Lazarská 5, Praha 1 110 00

Praha prodej nemovitostí, prodej domy, byty, pozemky

Royal, Pražská realitní kancelář.

Člen Asociace realitních kanceláří České Republiky - ARK.
Již 18 let přinášíme řešení pro Vaše nemovitosti.

IČ: 10132350
DIČ: CZ5710310144
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel zapsaný v OR
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Jaroslav Košťál

Realitní kancelář Praha 1

Realitní kancelář Praha 1

Praha prodej, pronájem nemovitostí, domů, bytů, pozemků. Pražská realitní kancelář na Praze 1. Člen Asociace realitních kanceláří České Republiky - ARK. Již 18 let přinášíme řešení pro Vaše nemovitosti. Více informací na našich webových stránkách.


Pronájem kanceláří, Lazarská ul., Praha 1

Pronájem kanceláří, Lazarská ul., Praha 1

Nabídka pronájmu kanceláří Praha 1, Lazarská 5 Kancelářské prostory k pronájmu se nacházejí ve 2. a 3. patře administrativní budovy – rohového cihlového domu ulic Lazarská a Vladislavova. Dům byl postaven v roce 1899, celkovou rekonstrukcí prošel v roce 1995, klimatizací byla celá budova vybavena v roce 2005. Prostory ve 2. patře: -celkem 214 m2 nabízí 6 kanceláří, 1 kuchyňku, 2 sociální zařízení. -Vybavení: - 1x vlastní kotel na topení a přípravu teplé vody - veškerá média ( plyn, elektřina, klimatizace )samostatně měřená - podlahy – přírodní parkety - štukové stropy - světlé, výška místností 3,60 m - bezpečnostní vstupní dveře - rozvody počítačové sítě Prostory ve 3. patře: -celkem 313 m2 nabízí 10 kanceláří, 1 kuchyňky, 4 sociální zařízení, archiv. Vybavení: - 2x vlastní kotel na topení a přípravu teplé vody - veškerá média ( plyn, elektřina, klimatizace ) samostatně měřená - podlahy – přírodní parkety - štukové stropy - světlé, výška místností 3,60 m - bezpečnostní vstupní dveře - rozvody počítačové sítě Parkování: a) je možno zajistit v okolních hromadných garážích b) nájemník má právo na parkovací kartu pro svá auta v modré zóně (1 auto 12 tis. Kč/rok, další 35 tis. Kč/rok) Dopravní spojení: Metro – Karlovo nám., Národní tř., Můstek Tram – obousměrně před domem Cena za pronájem: 370,- Kč/ m2/měs. Záloha na služby: - vodné, stočné (samostatné měření) - výtah - odvoz odpadu - úklid společných prostor - osvětlení - klimatizace (samostatné měření) 4.000,- Kč/měs/ za 3. patro 2.800,-Kč/měs/za 2. patro Využití domu: suterén – restaurace Zlaté časy přízemí – obchody + notář 1. - 5. patro – kanceláře


Pronájem kanceláří na Praze 1, Lazarská 5

Pronájem kanceláří na Praze 1, Lazarská 5

Přímý majitel nabízí kancelářské prostory ve 2. a 3. patře v rekonstruované klimatizované administrativní budově - rohového cihlového domu ulic Lazarská a Vladislavova. Prostory ve 2. patře s výtahem : celkem 312 m2 - 9 kanceláří Prostory ve 3. patře s výtahem: celkem 313 m2 - 10 kanceláří Vybavení: vlastní plynové etážové topení, parkety, štukové stropy - výška 3,6m, rozvody počítačových sítí, bezpečnostní vstupní dveře, alarm, parkování možno zajistit v okolních hromadných garážích Využití domu: restaurace Zlaté časy - suterén obchody + notář - přízemí 1-5. patro kanceláře V případě zájmu sdělíme podrobnější informace a umožníme prohlídku.


Skladovací (výrobní) areál v Praze 9

Skladovací (výrobní) areál v Praze 9

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vás chtěli informovali, že naše kancelář bylo pověřena prodejí zcela rekonstruovaného skladovacího (výrobního) areálu v Praze 9 poblíž Harfy o užitné ploše 1.485 m2 s vlastním pozemkem a parkováním. Kanceláře, recepce, zasedací místnost, vlastní plynové vytápění. Příjez pro nákaldní vozidla (3 rampy). V případě Vašeho zájmu o další informace nás prosím kontaktujte. Rádi Vám zašleme katalog s podrobnějšími údaji o této nemovitosti.Další produkty a služby
  • zprostředkování prodeje nemovitostí, příprava bytů pro předvedení, zveřejnění inzerátu s nemovitostmi, zabezpečení prezentace nemovitosti

Miroslav Čiháček

Související články
AVAPO – realitní kancelář, která má špičkové reference a doporučení
AVAPO – realitní kancelář, která má špičkové reference a doporučení

Hledáte realitní kancelář, která vám pomůže s nákupem či prodejem nemovitosti? Dejte na skvělé reference a doporučení, které má AVAPO – realitní kancelář Opava. Specializujeme se na prodeje a pronájmy bytů, prodeje rodinných domů, pozemků, ale také kanceláří v Opavě a okolí. Na našem webu si můžete přečíst i zkušenosti našich předchozích klientů.


Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Hledáte pro vaši společnost vhodné skladovací prostory? Nebo hledáte firmu, která vám doporučí průmyslové areály přesně podle vašich představ? I pokud naopak nemovitost, průmyslové areály či skladovací prostory vlastníte a chcete je prodat či pronajímat, obraťte se na naši společnost NAXOS Ostrava. O vše už se postaráme, ať už nemovitosti vlastníte či hledáte.


Prodávejte vaši nemovitost s námi
Prodávejte vaši nemovitost s námi

Realitní kanceláře se mnohdy tváří ke klientům přívětivě. Díky vlastní zkušenosti však často následně zjistíme, jak to doopravdy funguje. Ovšem neplatí to v případě AVAPO - realitní kanceláře s.r.o., která se specializuje na prodeje bytů, pronájmy bytů, prodeje rodinných domů a také pozemků. Společnost působí zejména v oblasti Opavy a přilehlém okolí.


Prodej a odhady nemovitostí pro právnické i fyzické osoby
Prodej a odhady nemovitostí pro právnické i fyzické osoby

Nákup i prodej nemovitosti s sebou vždy přináší mnoho starostí. Je cena přiměřená? Vyplatí se nákup dané nemovitosti? Nebylo by dobré s prodejem ještě chvíli počkat? Tyto a mnohé další otázky trápí snad každého, kdo se nemovitostmi nějakým způsobem zabývá. Odborníci z firmy CONSULT VK Litomyšl, s.r.o. jsou tu pro všechny právnické i fyzické osob, které chtějí nejenom poradit, ale také efektivně prodat a zhodnotit.