Ing. Jarmila Kupcová


Koněvova 1964/210, Praha - Žižkov 130 00

Účetní firma Ing. Jarmila Kupcová nabízí kompletní účetní služby, vedení daňové evidence a ekonomický servis. Zabýváme se zejména vedením a zpracování účetnictví a daní, v oblasti vedení mzdové agendy zpracováváme mzdy, DPH, výroční zprávy a podobně. Poskytujeme také finanční, ekonomické účetní a daňové poradenství.

Vedení účetnictví, daňová evidence
- kompletní zpracování účetnictví
- vedení daňové evidence, daně
- zpracování daní
- zpracování daňových přiznání
- rekonstrukce účetnictví.

Vedení mzdové agendy, mzdová agenda:
- zpracování mezd (mzdy), DPH, výroční zprávy
- personální agenda
- vedení a evidence zaměstnanců.

Poradenství:
- finanční
- ekonomické
- účetní a daňové.

Našimi klienty jsou fyzické osoby, malé a střední firmy i neziskové organizace. Pokud Vás zaujala naše nabídka, můžete nás kontaktovat. Sídlíme na adrese Koněvova 1964/210, Praha - Žižkov.

IČ: 18428746
DIČ: CZ425802033
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Jarmila Kupcová

Zpracovávání účetnictví Praha

Zpracovávání účetnictví Praha

Ing. Jarmila Kupcová nabízí zpracování účetnictví. Zpracujeme účetnictví pro: - akciové společnosti - společnosti s ručením omezeným - fyzické osoby - příspěvkové organizace - znalost účetního programu GORDIC.


Evidence movitý a nemovitý majetek Praha

Evidence movitý a nemovitý majetek Praha

Ing. Jarmila Kupcová nabízí evidenci movitého a nemovitého majetku. Evidence movitý a nemovitý majetek. Audit – jeho zajištění. Úvěr – podklady pro jeho poskytntí.


Optimalizace daně Praha

Optimalizace daně Praha

ETES Ing. Jarmila Kupcová nabízí optimalizaci daně. - optimalizace, plánování, výpočet daní - daňové poradenství - spolupráce s auditorem - prodloužení termínu podání daňového přiznání - zastupování – finanční úřad.


Daňové poradenství Praha

Daňové poradenství Praha

Společnost ETES Ing. Jarmila Kupcová nabízí daňové poradeství.


Kompexní ekonomický servis Praha

Kompexní ekonomický servis Praha

Společnost ETES Ing. Jarmila Kupcová nabízí kompexní ekonomický servis. Účetnictví: - jednoduché - podvojné - daňová evidence.Další produkty a služby
  • zpracování účetnictví, finanční účetnictví, manažerské účetnictví, zpracování daní, auditorské služby, prověrky účetních výkazů, prověrky hospodářských výkazů

Naše společnost se zabývá prodejem zahrádkářských potřeb, okrasných i ovocných dřevin, hnojiv, substrátů a mnoho dalšího. U nás najdete vše, co potřebujete pro Vaši užitkovou i okrasnou zahradu!

Související články
Ušetřete si čas i nervy
Ušetřete si čas i nervy

Pokud se podnikatel obává, že by mohl v některé účetní operaci udělat chybu, může veškerou agendu svěřit do rukou odborníků. Nebo si jen zajistit dohled nad svým pracovníkem. Firma tak získá jistotu, že se v budoucnu nevyskytne žádný problém.


Daňový audit – daně z příjmu a daně z přidané hodnoty s kanceláří v Praze
Daňový audit – daně z příjmu a daně z přidané hodnoty s kanceláří v Praze

Účetnictví a daňové poradenství patří k žádaným službám, které využívá spousta firem a živnostníků. Důležitá je nejen profesionalita, ale také bezchybné zpracování se zárukou kvality a odborného zpracování. Pokud hledáte služby v této oblasti od profesionálů na míru, tak využijte služby společnosti SPOROS Consulting s.r.o. s kanceláří v Praze.


Certifikovaní specialisté na audity pro města, obce i podnikatelské subjekty
Certifikovaní specialisté na audity pro města, obce i podnikatelské subjekty

Auditorská činnost má za úkol přezkoumat hospodaření subjektů dle právních předpisů a provádí jí auditor statutární nebo auditorská společnost. A auditorskou činností včetně služeb v oblasti účetnictví a daní se zabývá také společnost O-CONSULT s.r.o., která sídlí v Liberci.


Vývoj účetního a mzdového softwaru
Vývoj účetního a mzdového softwaru

Účetnictví je proces, který vyžaduje profesionalitu, zkušenosti a software, díky kterému bude pro každého zpracování podkladů hračkou. Nejlepším řešením je takový software, který je vyvíjený na základě zkušeností z oblasti účetnictví. A takové účetní produkty vyvíjí firma ProgEco s.r.o.