IMG a.s.


Nuselská 236/39, Praha 4 140 00
IMG a.s. POJIŠŤOVACÍ A FINANČNÍ MAKLÉŘ

Služby klientům:

- Nabízí své zkušenosti drobným klientům i obřím korporacím
- Veškeré služby poskytuje klientům zdarma
- Za klienta vyjednává s pojišťovnami a dalšími finančními institucemi
- Zprostředkovává pojištění, investiční a finanční produkty
- Vybírá produkty z kompletní nabídky trhu
- Pro klienty vyhledává a volí nejvhodnější produkty
- Vyhodnocuje stávající pojištění
- Navrhuje a provádí aktualizaci pojistných smluv
- Vyhodnocuje nabídky společností pojistného a finančního trhu
- Připravuje a realizuje zaměstnanecké motivační programy

IMG a. s., NABÍZÍ ŠIROKÝ SORTIMENT POJIŠTĚNÍ, INVESTIČNÍCH A FINANČNÍCH SLUŽEB PRO OBČANY, PODNIKATELE A PRŮMYSL

Osoby:
- investiční životní pojištění - kapitálové životní pojištění - důchodové pojištění - životní pojištění s možností uplatnění daňových výhod - pojištění dětí a mládeže - úvěrové pojištění jako záruka úvěru - různá připojištění, která přizpůsobí pojistnou ochranu vašim potřebám - úrazové pojištění - zdravotní pojištění cizinců - zaměstnanecké programy.

Vozidla:
- pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla - havarijní pojištění – flotilové pojištění - doplňková pojištění.

Majetek občanů:
- pojištění staveb - pojištění domácnosti - pojištění odpovědnosti občanů.

Cestování:
- pojištění léčebných výloh v zahraničí - doplňkové produkty, které zajistí pojistnou ochranu na dovolené i služební cestě.

Právní ochrana:
- pojištění právní ochrany pro soukromé osoby - pojištění právní ochrany pro podnikatele.

Podnikání a průmysl:
- pojištění budov a ostatních staveb - pojištění věcí movitých - pojištění zásilek a nákladu - pojištění přepravy - pojištění strojů a strojních zařízení - pojištění elektroniky - pojištění stavební a montážní - pojištění vozového parku - pojištění lodí a letadel - pojištění pohledávek - pojištění přerušení provozu - pojištění odpovědnosti při podnikání - pojištění odpovědnosti autodopravce - pojištění profesní odpovědnosti - pojištění managementu - pojištění kulturních a sportovních akcí atd. - pojištění měst a obcí - další druhy k zajištění komplexní pojistné ochrany.

Investice a finance:
- produkty důchodového spoření (státní příspěvek) - stavební spoření se státním příspěvkem - úvěry ze stavebního spoření - hypotéční úvěry - spotřebitelské úvěry - podílové fondy - zajištěné růstové podílové fondy - investiční podílové programy.


Když potřebujete mít jistotu …

Produkty
  • soukromé investice, plánování zaopatření, privátní finanční strategie, firemní finance, fúze a akvizice, hypotéky a půjčky
  • nebankovní hypotéky, úvěry ručené nemovitostí, ocenění nemovitostí, konsolidace půjček, vyplacení dražby, vyplacení exekuce
  • pojištění domácností a domů, pojištění vybavení domu, pojišťování proti požáru, pojištění proti loupeži
  • kapitálové životní pojištění, úrazové a cestovní pojištění, ochrana před neočekávanými událostmi, nemocenské pojištění
  • povinné ručení, pojištění autoskel, havarijní pojištění, asistenční služba, pojištění náhradního vozidla, flotilové autopojištění
  • zprostředkování pojištění, návrhy pojistných smluv, uzavírání pojistných smluv, správa pojištění

Jsme moderní zubní klinika v Praze 4 s nadstandardním vybavením. Poskytujeme komplexní stomatologické ošetření na nejvyšší úrovni, preventivní, záchovnou a estetickou stomatologii i ortodoncii.

Mezinárodní a vnitrostátní přeprava zboží a těžkých nákladů od ROVOLOGISTIK CZ Group, SE.

Mezinárodní a vnitrostátní přeprava zboží a těžkých nákladů od ROVOLOGISTIK CZ Group, SE

Související články
Zařiďte si rychlou půjčku, úvěr bez registru, bez ručitele a bez zástavy

AKompas s.r.o.

Zařiďte si rychlou půjčku, úvěr bez registru, bez ručitele a bez zástavy

Peníze jsou v dnešním světě zásadním tématem. Ti, co je mají, nemají nikdy dost, zatímco ti, co je nemají, tak je často životně potřebují. Jak si ale zařídit opravdu rychlou půjčku? Úvěr bez zkoumání registrů nebo bez toho, abyste museli ručit nemovitostí nebo pomocí jiného ručitele? Na tuto otázku vám pomůže najít odpověď firma AKompas s.r.o., kterou najdete v Brně.


Kotlíkové dotace v moravskoslezském kraji – 3. výzva

Ing. Dalibor Čmiel

Kotlíkové dotace v moravskoslezském kraji – 3. výzva

Na jaře 2019 bude opět zahájen příjem tzv. Kotlíkových dotací. Nyní bude program nabízet výměnu starých kotlů na tuhá paliva 1. a 2. emisní třídy, jejichž provoz bude od září 2022 zcela zakázán, za nový plynový kondenzační kotel, zplynovací kotel na dřevo s akumulačními nádržemi, automatický kotel na biomasu a tepelné čerpadlo.


Efektivní finanční plán pro osoby a firmy nabízí kancelář Jakuba a Martina Šlajsových

Finanční plánování Prostějov

Efektivní finanční plán pro osoby a firmy nabízí kancelář Jakuba a Martina Šlajsových

Potíže s financemi řeší v současné době mnoho jednotlivců i rodin. Rozhodně to ale nemusí být i váš problém. Stačí využít odborných služeb, které vám nabídnou efektivní finanční řešení pro každou životní situaci. Což znamená i vhodné odkládání pro blízké i vzdálené cíle vašeho života.


Pojištění hospodářských rizik pro firmy, nemocnice a zdravotnická zařízení

EZ INVEST, s.r.o.

Pojištění hospodářských rizik pro firmy, nemocnice a zdravotnická zařízení

Zdravotnická zařízení, nemocnice, ale také firmy ve všech odvětvích podnikání potřebují mít jistotu, že pokud se něco stane, mají se na koho obrátit. Naše společnost EZ INVEST s.r.o. Vám právě takovou jistotu dokáže poskytnout. Specializujeme se na pojištění hospodářských rizik pro firmy, nemocnice a zdravotnická zařízení.


Firemní články
Bezplatná revize smlouvy o pojištění odpovědnosti pojišťovacími poradci IMG a.s.

Bezplatná revize smlouvy o pojištění odpovědnosti pojišťovacími poradci IMG a.s.

Nový občanský zákoník mění mimo jiné od 1. 1. 2014 i podmínky a nároky z pojištění odpovědnosti. U společnosti IMG a.s. můžete požádat o bezplatnou revizi stávajících smluv, zajistit si tak odpovídající podmínky pojistného plnění a předejít zbytečným nepříjemnostem. Obraťte se na stabilního a spolehlivého partnera v oblasti pojištění a finančních služeb.


Úrazové pojištění je třeba vybírat individuálně, s ohledem na Vaši životní situaci

Úrazové pojištění je třeba vybírat individuálně, s ohledem na Vaši životní situaci

Ačkoliv si většina z nás nepřipouští možnost úrazu, dáte mi jistě za pravdu, že je dobré mít tuto nepříjemnou životní situaci pojištěnou. Jak si ale vybrat z nepřeberné nabídky úrazových pojištění? S tím Vám rádi pomohou odborníci ze společnost IMG a.s., jež patří mezi nejvýznamnější pojišťovací makléře v České republice. Výhodou je, že Vám mohou vybrat z nabídky prakticky všech pojišťoven tu úrazovou pojistku, která bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Na bezplatné schůzce s Vámi vyškolený odborník probere Vaši životní situaci a nabídne ten nejlepší produkt co se týče doby a výše pojistného krytí a velikosti pojistné částky. Úrazový program je dostupný nejen pro dospělé, ale i děti, případně celou rodinu. Úrazové pojištění zahrnuje odškodnění při konkrétních úrazech, denní odškodné za dobu nezbytného léčení úrazu, denní dávky při pobytu v nemocnici nebo při pracovní neschopnosti, trvalé následky invaliditu způsobenou úrazem a také smrt způsobenou úrazem. Jednotlivá rizika a možné výše pojistného plnění lze často kombinovat a tak přizpůsobit úrazové pojištění Vašim individuálním potřebám. V případě zájmu nás kontaktujte, náš odborný poradce s Vámi vše probere.


Životní pojištění Vás chrání před nenadálými životními situacemi

Životní pojištění Vás chrání před nenadálými životními situacemi

Chcete mít v životě klid? Pak byste jistě neměli opomenout sjednat si životní pojištění. Jak si ale vybrat z nepřeberné nabídky mnoha pojišťoven to nejvhodnější? S tímto problémem Vám může pomoci pojišťovací makléř IMG a.s., jež má s pojišťovacími službami dlouholeté zkušenosti. Její poradci jsou důkladně proškoleni a mohou Vám nabídnout to nejlepší, co je na trhu z nabídky všech našich pojišťoven. Na základě analýzy Vašich potřeb vyberou optimální variantu jak z hlediska věku, životní situace, ceny, tak z hlediska pojistného krytí. Nemusíte se bát faktu, že by Vás jejich služby přišly draho, neboť jsou placeni přímo z provizí od pojišťovny, která se nijak nepromítá do ceny pojistného. Životní pojištění Vám navíc spoří na daních. Nejdůležitějším aspektem je nezávislost pojišťovacích makléřů, díky níž mohou opravdu vybrat ten nejvhodnější produkt pro Vaši životní situaci. IMG a.s. umožňuje také možnost nezávazné schůzky, na níž Vám poradci bezplatně zrevidují Vaše současné pojistné smlouvy (týkající se nejen života a zdraví) a v případě jejich nevýhodnosti provedou jejich optimalizaci.


Pojištění psů a koček Vám může ušetřit nemalé peníze

Pojištění psů a koček Vám může ušetřit nemalé peníze

Věděli jste, že můžete pojistit také svého domácího mazlíčka? Ano, ať už se jedná o psa nebo kočku, můžete využít pojištění zvířat. Pokud byste se chtěli o této službě dozvědět více, kontaktujte nás, náš pojišťovací poradce Vás nezávazně navštíví a zkalkuluje výhodnost využití pojištění zvířat ve Vašem konkrétním případě. Co vše Vám může pojištění psů a koček vyřešit? Pokrývá Vám náklady na různá veterinární vyšetření i ambulantní ošetření, v případě nutnosti hospitalizaci či anestezii, celé chirurgické zákroky včetně implantací. Připojistit je možné také uhynutí zvířete. Je dobré přemýšlet také o pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou Vaším psem nebo kočkou.


Přední makléřská pojišťovací společnost rozšiřuje obchodní tým - celá ČR

Přední makléřská pojišťovací společnost rozšiřuje obchodní tým - celá ČR

Přední makléřská pojišťovací společnost IMG a.s. rozšiřuje svůj obchodní tým. Rádi přivítáme další zodpovědné kolegy s kladným vztahem k práci - ze všech oblastí ČR. Pomáháme a radíme: - velkým korporacím - drobným klientům. Výhody v IMG: - výkony určujete Vy - velký výběr pojišťovacích produktů - sjednávání hypotéčních úvěrů - sjednávání stavebního spoření - podpora a zázemí IMG - odborné vzdělávání - on line informace - průhledné vyplácení provizí - centrální řešení reklamací provizí. Díky profesionalitě a vynikajícím výsledkům se IMG stala členem nadnárodní celosvětové sítě Wells Fargo Global Broker Network. Přidejte se k nám a nastartujte svou kariéru.... Více info naleznete zde:


Pojištění firem, bezplatná analýza, výběr nejvhodnější pojišťovny

Pojištění firem, bezplatná analýza, výběr nejvhodnější pojišťovny

Společnost IMG a.s. - nezávislý zprostředkovatel pojištění s celorepublikovou působností. Nabízíme veškeré pojištění pro Vaši firmu: - pojištění majetku - pojištění odpovědnosti za škodu - pojištění vozidel - zemědělské pojištění - pojištění finančních rizik Na nezávazné schůzce provede pojišťovací poradce bezplatně analýzu Vašich potřeb, na jejímž základě pak vybere nejvhodnější pojištovnu z hlediska ceny a pojistného krytí. Důležité je, že zastupujeme zájmy Vás, našich klientů a jsme na Vaší straně (také pokud dojde na pojistné plnění)! Neváhejte se na nás obrátit, kanceláře a pobočky máme po celé ČR.


Pojištění pro lékaře (exkluzivně) - pojištění majetku

Pojištění pro lékaře (exkluzivně) - pojištění majetku

Společnost IMG a.s.nabízí pojištění pro lékaře a pojištění majetku zdravotnického zařízení. Pojištění: - odpovědnosti provozovatele zdravotnického zařízení - pojištění majetku zdravotnického zařízení. Máme pro Vás přichystány výhodné sazby spolu s dalšími bonusy v podobě slev a některých vyjmenovaných rizik zdarma. Nabídka vznikla ve spoluráci s Pojišťovnou VZP a Českou podnikatelskou pojišťovnou. Více info naleznete viz odkaz níže:


Výhodnější životní pojištění pro ženy končí, založte si je včas!

Výhodnější životní pojištění pro ženy končí, založte si je včas!

Společnost IMG a.s. nabízí zvýhodněné životní pojištění pro Ženy. Bezplatně poradíme a pomůžeme Vám sjednat životní pojištění za současných mnohem výhodnějších podmínek. Životní pojištění představuje vhodnou ochranu v nenadálých životních situacích pro Vás, pro Vaši rodinu či blízké. Nezanedbatelným přínosem životního pojištění jsou také úspory na daních. Pojištění bude sestaveno dle Vašich potřeb. Od 21.12.2012 dochází ke sjednocování sazeb pro muže a ženy – pro ženy nevýhodné!! Více info naleznete viz odkaz níže:


Důchodová reforma v ČR - poradíme Vám, jak získat co nejvíce

Důchodová reforma v ČR - poradíme Vám, jak získat co nejvíce

Společnost IMG a.s.nabízí penzijní připojištění. Penzijní připojištění : - výhodná a bezpečná cesta, jak spořit na důchodový věk a zabezpečit si tak důstojný život ve stáří - pravidelné vklady v dohodnuté výši - zhodnocení vkladů - příspěvek od státu - daňové úlevy - příspěvek od zaměstnavatele. Penzijní připojištění patří k nejbezpečnějším investičním produktům, veškerá rizika nesou akcionáři fondů a činnost penzijního fondu je pod dozorem státu. Důchodová reforma v ČR: - pomůžeme vám zorientovat se v penzijním připojištění - pomůžeme Vám využít výhodné podmínky stávající penzijního připojištění - jak čerpat maximální státní příspěvek až 2 760 Kč ročně - jak získat maximální daňovou úsporu až 1 800 Kč ročně - jak zajistit garanci nezáporného zhodnocení Vašich prostředků. Více info naleznete viz odkaz níže:


Nabídka práce; regionální ředitel pro oblast Brno a Plzeň pro IMG

Nabídka práce; regionální ředitel pro oblast Brno a Plzeň pro IMG

Společnost IMG a.s., která patří mezi přední pojišťovací makléře v ČR, hledá nového uchazeče na pozici: Regionální ředitel pro oblast Brno a Plzeň se zodpovědností za budování nového obchodního týmu. Nabízíme: - odbornou práci na IČ - prostor pro realizaci - nezávislost - samostatnost při rozhodování - vlastní plánování - podporu zázemí IMG - odměňování v závislosti na vlastních obchodních výsledcích. Požadujeme: - SŠ vzdělání ( minimálně) - samostatnost - zodpovědnost - kreativitu - schopnost vést a motivovat obchodní tým - komunikativní schopnosti - znalost MS Office - praxe v pojišťovnictví vítána, ale není podmínkou.